Wyniki Otwartego Konkursu Skoków Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Szczyrk 17.02.2004, K-65, Juniorzy Młodsi
Lp.NrZawodnikR. i Woj.Pręd.OdlPkt. za Odl.ABCDEPkt. za StylPkt. za SkokNota Łączna
1 20 KOWAL Dawid 88 64,5 58,8 18 18 18 18 18,5 54 112,8
Start Krokiew Zakopane M 65 60 19 18,5 18,5 17 19 56 116 228,8
2 23 STASZEL Robert 88 64,5 58,8 17,5 17 17,5 18 18 53 111,8
UKS Regle Kościelisko M 64,5 58,8 17 17,5 18 18 18,5 53,5 112,3 224,1
3 21 CHOWANIEC Piotr 88 61,5 51,6 17,5 16 17,5 18 17,5 52,5 104,1
TS Wisła Zakopane M 61,5 51,6 18 17,5 17,5 17,5 17,5 52,5 104,1 208,2
4 28 POLOCZEK Jarosław 89 60,5 49,2 17 18 17,5 18 17,5 53 102,2
KS Wisła Ustronianka S 60,5 49,2 17 17,5 17 18,5 17,5 52 101,2 203,4
5 24 KOS Andrzej 89 61,5 51,6 17 17,5 16,5 17 17,5 51,5 103,1
TS Wisła Zakopane M 59,5 46,8 16,5 17,5 16,5 16 16 49 95,8 198,9
6 29 TOCZEK Sebastian 88 61,5 51,6 9 10 10 9,5 10,5 29,5 81,1
Start Krokiew Zakopane M 61,5 51,6 16 17,5 17 17,5 16,5 51 102,6 183,7
7 26 BRODA Artur 89 57 40,8 16 16,5 15,5 16 16,5 48,5 89,3
KS Wisła Ustronianka S 56,5 39,6 15,5 16,5 16,5 16,5 17 49,5 89,1 178,4
8 18 PAWLAK Andrzej 88 57 40,8 16 16 16 16 16 48 88,8
Start Krokiew Zakopane M 56 38,4 16,5 16 15 16 16 48 86,4 175,2
9 17 BYRT Piotr 89 57,5 42 16,5 17 15,5 15,5 17 49 91
KS Wisła Ustronianka S 53,5 32,4 15,5 16 15 15,5 16,5 47 79,4 170,4
10 27 ZARYCKI Andrzej 89 57,5 42 17 16,5 17 16,5 17 50,5 92,5
LKS Poroniec M 51,5 27,6 15,5 15,5 16 15,5 15,5 46,5 74,1 166,6
11 25 HECZKO Artur 89 54,5 34,8 15,5 15,5 15 16 16,5 47 81,8
LKS Klimczok Bystra S 55 36 16,5 16 16 15,5 15,5 47,5 83,5 165,3
12 19 KACZMARSKI Łukasz 89 53,5 32,4 16 15,5 15,5 16 15,5 47 79,4
UKS Regle Kościelisko M 54,5 34,8 16,5 16,5 16 16 16,5 49 83,8 163,2
13 30 SIKOŃ Tomasz 88 54,5 34,8 16 14,5 15 16 15,5 46,5 81,3
TS Wisła Zakopane M 52,5 30 15 14,5 15 16 15,5 45,5 75,5 156,8
14 22 STEC Jakub 88 53 31,2 16 15,5 15 16,5 16 47,5 78,7
Sokół Szczyrk S 51,5 27,6 16,5 15 15 16,5 15,5 47 74,6 153,3
15 13 SCHREDER Przemysław 89 50 24 15,5 15,5 15,5 15,5 16 46,5 70,5
KS Wisła Ustronianka S 49,5 22,8 16 15,5 15,5 15,5 16 47 69,8 140,3
16 14 HANDZEL Jan 89 49 21,6 15 14,5 14 15 15 44,5 66,1
TS Wisła Zakopane M 49,5 22,8 15 14,5 14,5 13 15 44 66,8 132,9
17 2 KUBAS Paweł 89 45 12 12,5 13 13 12,5 13 38,5 50,5
KS Wisła Ustronianka S 48,5 20,4 13 13 14 13 14 40 60,4 110,9
18 8 DZIEDZIC Andrzej 89 47,5 18 13,5 14 13,5 15 14,5 42 60
LKS Biali Biały Dunajec M 43 7,2 14,5 14,5 13,5 14,5 14,5 43,5 50,7 110,7
19 3 PODŻORNY Dariusz 89 44 9,6 15 14,5 15 15 15,5 45 54,6
KS Wisła Ustronianka S 42 4,8 14,5 15 15 15 15 45 49,8 104,4
20 16 JASZCZUROWSKI Dawid 89 39,5 -1,2 14,5 14 14 14 14 42 40,8
Sokół Szczyrk S 47,5 18 14 14,5 13,5 14 15,5 42,5 60,5 101,3
21 12 MIETUS Robert 89 44 9,6 15,5 15 15 14,5 15,5 45,5 55,1
Start Krokiew Zakopane M 42 4,8 13,5 14 13,5 13,5 15,5 41 45,8 100,9
22 15 SIECZKA Tomasz 88 43,5 8,4 15,5 13,5 14 15,5 14,5 44 52,4
UKS Regle Kościelisko M 39 -2,4 14 13,5 13,5 15 13,5 41 38,6 91
23 7 WŁODARCZYK Michał 89 39 -2,4 13 14,5 13,5 14 14 41,5 39,1
Śnieżka Karpacz D 39,5 -1,2 13 14 13,5 14 14 41,5 40,3 79,4
24 4 CZERWINKA Kamil 89 35,5 -10,8 15 14 15 14 15 44 33,2
Śnieżka Karpacz D 36,5 -8,4 14 14,5 14,5 14,5 15 43,5 35,1 68,3
25 9 STEPIŃSKI Tomasz 89 37 -7,2 12 14 13 15 13,5 40,5 33,3
Start Krokiew Zakopane M 37 -7,2 12 13 13,5 14 13 39,5 32,3 65,6
26 11 TARNAWA Michał 89 35,5 -10,8 12 13,5 13,5 14 12 39 28,2
LKS Klimczok Bystra S 33 -16,8 13,5 12,5 13,5 13 12,5 39 22,2 50,4
27 1 KOTRYS Mariusz 89 33,5 -15,6 13 13,5 13,5 13 13 39,5 23,9
LKS Klimczok Bystra S 34 -14,4 14 13 13,5 13 13 39,5 25,1 49
28 5 WźSOWICZ Łukasz 88 37,5 -6 5 8 6 7 6,5 19,5 13,5
Śnieżka Karpacz D 37 -7,2 14 14 13 14 14,5 42 34,8 48,3
29 10 DYDUCH Dawid 88 31 -21,6 11 13 13 13 12 38 16,4
Sokół Szczyrk S 30 -24 12 13 12,5 12,5 12,5 37,5 13,5 29,9
30 6 GźSIENICA KOTELNICKI Wojciech 89 34,5 -13,2 4 5 6,5 8 6,5 18 4,8
Start Krokiew Zakopane M 32 -19,2 12 13 12 13,5 12,5 37,5 18,3 23,1