Wyniki Juniorzy - K-85 | Wyniki Juniorzy M這dsi - K-85
Wyniki M這dzicy - K-65

Mi璠zynarodowe Zawody FIS o Puchar ZSMS, Zakopane 16.03.2004, K-65 M這dzicy
Lp.ZawodnikOd.1Odl.2Suma Pkt.
1Kot Jakub62,563,5217,9
2S這wiok Pawe6560,5215,2
3Cieslar Mateusz60,558191,4
4Kot Maciej54,560183,8
5Demitraszek Damian58,553,5173,5
6Kowal Kamil54,553167
7Skrobot Kamil4955159,1
8Mura鎥a Bart這miej53,551156,3
9Gut Tomasz5152154,7
10Skrobot Kacper51,552154,4
11Mateusz Kukuczka51,551,5152,2
12Dawid Kubacki49,547,5151,9
13Krzysztof Mi皻us47,549,5134,8
14J霩ef Jasionek4747123,1
15Jan Ziobro48,545,5122,1
16Zbigniew Go喚積iak46,545115,6
17Andrzej Staszel4347,5112,7
18Andrzej Zapotoczny4148106,6
19Klemens Krzeptowski42,544102,1
20Micha Balicki434298
21Bart這miej Czernik39,54594,8
22Kamil Bafia36,535,550,8
23Micha Pyclik3435,553,3
24Bart這miej Tomaszkowicz35,53451,3
25Artur Bandyk32,53236,8
26J霩ef Staszel323236,1
27J霩ef Pabin283017,7