Wyniki Juniorów Młodszych na K-65 | Wyniki Młodzików na K-65
Wyniki Mistrzostw TZN w Zakopanem 14.02.2004 - Juniorzy Młodsi
Lp.NrZawodnikRok UrodzeniaOdl1. Odl2.Nota za Odl.ABCDENoty za StylNoty za SkokiSuma Pkt.Kl. Pkt.
1 36 KOWAL DAWID START KROKIEW SMS Z-NE 88 66,0 66,0 62,4 62,4 19,0 18,5 18,0 18,5 18,5 18,5 18,5 18,0 18,5 18,5 55,5 55,5 117,9 117,9 235,8 II 100
2 31 TOCZEK SEBASTIAN START KROKIEW SMS Z-NE 88 67,0 62,5 64,8 54,0 18,5 18,0 19,0 17,5 18,5 18,0 18,0 17,5 18,5 18,0 55,5 53,5 120,3 107,5 227,8 II 80
3 15 KREMNICKY ANDREJ SVK 89 62,0 60,0 52,8 48,0 17,5 17,0 17,5 17,0 18,0 17,5 17,5 17,0 17,5 16,0 52,5 51,0 105,3 99,0 204,3 II 60
4 14 CIMERMAN TOMAS SVK 88 61,0 59,0 50,4 45,6 15,5 15,5 16,0 16,0 16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 15,5 48,0 47,5 98,4 93,1 191,5 II 50
5 32 BRODA ARTUR KS WISŁA USTRONIANKA 89 59,0 56,0 45,6 38,4 17,0 17,0 18,0 17,0 17,5 17,0 17,0 16,5 17,0 17,0 51,5 51,0 97,1 89,4 186,5 II 45
6 33 POLOCZEK JAROSŁAW KS WISŁA USTRONIANKA 89 57,5 57,5 42,0 42,0 17,0 16,0 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 17,0 16,5 16,5 51,0 49,5 93,0 91,5 184,5 II 40
7 30 KARTIK ROBERT SVK 88 57,5 55,5 42,0 37,2 16,5 17,0 16,5 16,0 17,0 16,5 17,0 16,0 16,5 16,5 50,0 49,0 92,0 86,2 178,2 III 36
8 35 CHOWANIEC PIOTR TS WISŁA ZAKOPANE SMS Z-NE 88 55,5 59,0 37,2 45,6 15,5 16,0 15,5 16,0 15,5 16,0 15,0 16,0 16,0 16,0 46,5 48,0 83,7 93,6 177,3 III 32
9 34 STASZEL ROBERT WKS ZAKOPANE SMS Z-NE 88 54,5 57,0 34,8 40,8 16,5 16,5 16,0 16,5 15,5 17,0 15,5 17,0 15,5 16,5 47,0 50,0 81,8 90,8 172,6 III 29
10 18 MARTAK PATRIK SVK 88 55,5 56,0 37,2 38,4 15,5 16,0 15,5 15,5 16,0 15,5 16,0 16,0 15,5 16,0 47,0 47,5 84,2 85,9 170,1 III 26
11 1 STEC JAKUB SOKÓL SZCZYRK SMS SZCZYRK 88 54,5 54,5 34,8 34,8 17,0 17,0 16,5 16,5 17,0 16,5 17,0 16,0 16,5 16,0 50,5 49,0 85,3 83,8 169,1 III 24
12 22 PAWLAK ANDRZEJ START KROKIEW SMS Z-NE 88 53,5 53,5 32,4 32,4 16,0 16,5 15,5 16,0 15,0 16,0 15,0 15,5 15,0 16,0 45,5 48,0 77,9 80,4 158,3 III 22
13 2 HANDZEL JAN TS WISŁA ZAKOPANE SMS Z-NE 89 53,5 53,0 32,4 31,2 16,0 15,0 16,5 15,5 16,5 15,0 16,5 15,0 17,0 15,0 49,5 45,0 81,9 76,2 158,1 III 20
14 10 BYRT PIOTR KS WISŁA USTRONIANKA 89 55,0 51,5 36,0 27,6 15,5 15,0 15,5 15,5 15,0 15,0 16,0 15,5 15,5 15,0 46,5 45,5 82,5 73,1 155,6 III 18
15 12 ZARYCKI ANDRZEJ LKS PORONIEC SMS Z-NE 89 54,0 50,5 33,6 25,2 16,5 15,0 16,5 15,5 16,0 15,0 17,0 15,5 16,5 15,0 49,5 45,5 83,1 70,7 153,8 III 16
16 27 SIKOŃTOMASZ TS WISŁA ZAKOPANE 88 51,0 51,0 26,4 26,4 15,0 15,0 15,0 15,5 15,0 15,0 14,5 15,0 15,0 15,0 45,0 45,0 71,4 71,4 142,8 III 15
17 26 KOS ANDRZEJ TS WISŁA ZAKOPANE SMS Z-NE 89 53,5 47,0 32,4 16,8 15,0 14,0 14,5 14,5 15,0 14,5 15,0 14,5 15,0 14,0 45,0 43,0 77,4 59,8 137,2
18 16 HECZKO ARTUR LKS KLIMCZOK BYSTRA SMS SZCZYRK 89 49,0 48,5 21,6 20,4 14,5 14,5 15,0 15,0 15,0 15,0 15,5 14,5 15,0 14,5 45,0 44,0 66,6 64,4 131,0
19 6 MIĘTUS ROBERT START KROKIEW 89 48,0 46,5 19,2 15,6 16,0 15,5 15,5 15,5 16,5 16,0 15,0 15,0 15,0 15,0 46,5 46,0 65,7 61,6 127,3
20 13 SCHROEDER PRZEMYSŁAW KS WISŁA USTRONIANKA 89 46,0 47,5 14,4 18,0 14,0 14,5 14,5 14,5 14,5 14,5 14,0 14,0 14,0 13,5 42,5 43,0 56,9 61,0 117,9
21 19 KACZMARSKI ŁUKASZ WKS ZAKOPANE 89 47,0 44,5 16,8 10,8 15,0 14,5 15,0 14,0 15,0 14,5 15,0 14,5 14,5 14,5 45,0 43,5 61,8 54,3 116,1
22 21 DZIEDZIC ANDRZEJ LKS BIALI BIAŁY DUNAJEC 89 44,5 45,0 10,8 12,0 14,5 14,5 15,0 14,5 15,5 14,5 14,0 14,0 14,5 13,5 44,0 43,0 54,8 55,0 109,8
23 11 PODŻORNY DARIUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 89 42,0 45,0 4,8 12,0 12,0 14,5 13,0 14,5 13,5 14,5 13,0 14,0 13,0 14,5 39,0 43,5 43,8 55,5 99,3
24 3 JASZCZUROWSKI DAWID SOKÓL SZCZYRK SMS SZCZYRK 89 40,0 45,0 0,0 12,0 13,0 14,5 14,0 14,0 14,5 14,5 13,5 13,5 13,5 14,0 41,0 42,5 41,0 54,5 95,5
25 9 WĽSOWICZ ŁUKASZ UKS ŚNIEŻYNKA 88 41,0 42,0 2,4 4,8 13,5 13,5 14,5 14,0 14,0 14,5 13,5 14,0 13,0 13,5 41,0 41,5 43,4 46,3 89,7
26 25 TARNAWA MICHAŁLKS KLIMCZOK BYSTRA SMS SZCZYRK 89 40,0 39,0 0,0 -2,4 13,5 13,5 13,5 13,5 14,0 13,0 13,5 13,0 13,0 13,0 40,5 39,5 40,5 37,1 77,6
27 8 CZERWINKA MICHAŁUKS ŚNIEŻYNKA 89 37,5 37,5 -6,0 -6,0 14,5 15,0 15,0 14,5 15,0 15,0 13,5 14,0 13,5 14,5 43,0 44,0 37,0 38,0 75,0
28 28 STĘPIŃSKI TOMASZ START KROKIEW 89 37,0 38,0 -7,2 -4,8 13,0 13,5 13,5 13,5 13,5 13,5 13,0 13,0 13,0 13,5 39,5 40,5 32,3 35,7 68,0
29 5 WŁODARCZYK MICHAŁUKS ŚNIEŻYNKA 89 38,0 37,0 -4,8 -7,2 13,0 13,0 13,0 13,0 14,0 13,0 13,0 13,0 12,5 13,0 39,0 39,0 34,2 31,8 66,0
30 24 KOTRYS MARIUSZ LKS KLIMCZOK BYSTRA SMS SZCZYRK 89 41,5 36,5 3,6 -8,4 13,5 5,0 14,0 6,0 14,0 6,5 13,0 6,0 13,0 6,5 40,5 18,5 44,1 10,1 54,2
31 17 MESTENHAUSER JAN LKS PORONIEC 89 36,0 34,0 -9,6 -14,4 12,5 12,5 12,5 12,5 13,0 12,5 12,5 12,5 12,0 12,5 37,5 37,5 27,9 23,1 51,0
32 29 DYDUCH DANIEL SOKÓL SZCZYRK SMS SZCZYRK 88 32,0 32,0 -19,2 -19,2 12,0 12,0 12,5 13,0 12,5 12,0 12,0 12,5 12,0 12,5 36,5 37,0 17,3 17,8 35,1
33 23 GĽS. KOTELNICKI WOJCIECH START KROKIEW 89 36,0 36,5 -9,6 -8,4 6,0 8,0 6,0 6,0 7,0 11,0 6,0 5,0 6,0 13,0 18,0 25,0 8,4 16,6 25,0