Wyniki Juniorów Młodszych na K-65 | Wyniki Młodzików na K-65
Wyniki Mistrzostw TZN w Zakopanem 14.02.2004 - Młodziki
Lp.NrZawodnikRok UrodzeniaOdl1. Odl2.Nota za Odl.ABCDENoty za StylNoty za SkokiSuma Pkt.Kl. Pkt.
1 30 CIEŚLAR MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91 66,0 62,5 62,4 54,0 18,5 18,0 18,0 18,0 18,0 18,0 18,0 17,5 17,5 17,5 54,0 53,5 116,4 107,5 223,9 III 100
2 36 KUBACKI DAWID TS WISŁA ZAKOPANE 90 64,0 64,5 57,6 58,8 18,0 18,0 17,0 18,0 17,0 16,5 18,0 16,5 17,5 16,5 52,5 51,0 110,1 109,8 219,9 III 80
3 31 KOT JAKUB START KROKIEW 90 65,5 59,0 61,2 45,6 17,5 18,0 18,0 18,0 18,0 17,5 17,0 17,5 17,5 17,5 53,0 53,0 114,2 98,6 212,8 III 60
4 29 GUT TOMASZ START KROKIEW 91 60,0 59,0 48,0 45,6 18,0 18,0 18,0 18,0 18,0 17,5 17,5 17,5 17,5 17,0 53,5 53,0 101,5 98,6 200,1 III 50
5 39 KOT MACIEJ START KROKIEW 91 59,5 58,0 46,8 43,2 17,0 17,0 17,0 17,0 17,5 17,0 17,0 17,0 16,5 17,0 51,0 51,0 97,8 94,2 192,0 III 45
6 34 SŁOWIOK PAWEŁKS WISŁA USTRONIANKA 92 58,5 58,5 44,4 44,4 17,5 17,5 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 17,5 51,0 51,5 95,4 95,9 191,3 III 40
7 33 DEMITRASZEK DAMIAN TS WISŁA ZAKOPANE 90 55,0 56,0 36,0 38,4 17,0 17,0 16,5 16,0 16,5 17,0 16,5 17,0 16,5 16,5 49,5 50,5 85,5 88,9 174,4 III 36
8 38 SKROBOT KACPER TS WISŁA ZAKOPANE 90 56,5 54,0 39,6 33,6 17,0 16,5 16,5 16,5 17,0 16,5 17,0 16,0 16,5 16,5 50,5 49,5 90,1 83,1 173,2 III 32
9 40 SKROBOT KAMIL TS WISŁA ZAKOPANE 91 55,0 54,5 36,0 34,8 16,5 17,0 16,5 16,0 17,0 16,5 17,0 16,5 16,5 16,0 50,0 49,0 86,0 83,8 169,8 III 29
10 5 DUDEK WOJCIECH SOKÓL SZCZYRK 91 56,0 55,0 38,4 36,0 16,0 15,5 15,5 16,0 16,0 17,0 16,5 16,0 15,5 15,5 47,5 47,5 85,9 83,5 169,4 III 26
11 35 MURAŃKA BARTŁOMIEJ TS WISŁA ZAKOPANE 90 53,5 53,5 32,4 32,4 15,5 15,5 15,5 15,5 16,0 15,5 15,5 16,0 15,0 15,5 46,5 46,5 78,9 78,9 157,8 III 24
12 32 KOWAL KAMIL START KROKIEW 90 51,5 50,5 27,6 25,2 16,5 16,0 16,5 16,5 16,5 16,0 15,5 16,0 15,0 15,5 48,5 48,0 76,1 73,2 149,3 III 22
13 23 KUKUCZKA MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91 53,5 48,0 32,4 19,2 16,0 14,5 16,5 15,0 16,5 15,0 16,5 14,5 16,0 15,0 49,0 44,5 81,4 63,7 145,1
14 21 BYRT TOMASZ KS WISŁA USTRONIANKA 93 53,0 46,0 31,2 14,4 16,0 15,0 16,5 15,5 16,5 16,0 16,5 15,0 16,0 15,5 49,0 46,0 80,2 60,4 140,6
15 27 CIEŚLAR ALEKSANDER KS WISŁA USTRONIANKA 92 50,0 46,5 24,0 15,6 16,0 15,5 16,0 15,5 16,5 15,5 15,5 15,5 16,0 15,0 48,0 46,5 72,0 62,1 134,1
16 17 POLOK PRZEMYSŁAW KS WISŁA USTRONIANKA 90 46,5 47,5 15,6 18,0 15,5 15,5 15,5 16,0 15,5 15,5 15,0 15,5 15,0 15,0 46,0 46,5 61,6 64,5 126,1
17 14 STASZEL ANDRZEJ TS WISŁA ZAKOPANE 90 45,5 46,0 13,2 14,4 14,0 14,0 13,5 14,5 14,0 14,5 14,5 14,0 14,0 14,0 42,0 42,5 55,2 56,9 112,1
18 11 JASIONEK JÓZEF WKS ZAKOPANE 90 45,0 44,5 12,0 10,8 15,0 15,0 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 15,0 42,0 43,0 54,0 53,8 107,8
19 15 MIĘTUS GRZEGORZ START KROKIEW 93 44,0 44,5 9,6 10,8 15,0 14,5 14,0 14,5 14,5 15,0 14,5 14,0 14,0 14,0 43,0 43,0 52,6 53,8 106,4
20 37 ZAPOTOCZNY ANDRZEJ LKS BIALI BIAŁY DUNAJEC 91 48,0 46,5 19,2 15,6 8,0 15,0 7,5 15,0 8,0 15,0 8,0 14,5 7,5 14,5 23,5 44,5 42,7 60,1 102,8
21 8 MIĘTUS KRZYSZTOF START KROKIEW 91 44,5 41,5 10,8 3,6 13,5 14,5 14,0 14,5 14,0 14,0 14,0 14,0 13,5 13,5 41,5 42,5 52,3 46,1 98,4
22 18 WALUŚKAMIL LKS KLIMCZOK BYSTRA 91 42,0 39,5 4,8 -1,2 14,0 14,5 14,0 15,0 15,5 15,0 14,0 14,5 13,5 13,5 42,0 44,0 46,8 42,8 89,6
23 25 KAWULOK MARIUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 90 40,5 41,0 1,2 2,4 13,5 14,5 14,0 14,0 14,0 14,0 13,5 13,5 13,5 14,0 41,0 42,0 42,2 44,4 86,6
23 6 ZIOBRO JAN WKS ZAKOPANE 91 41,5 40,0 3,6 0,0 14,5 14,5 14,0 13,0 14,5 14,0 14,0 13,0 13,0 13,5 42,5 40,5 46,1 40,5 86,6
25 7 KULIG MARCIN START KROKIEW 90 41,0 39,5 2,4 -1,2 14,0 15,0 13,5 14,0 14,0 14,0 13,5 13,5 13,5 13,5 41,0 41,5 43,4 40,3 83,7
26 19 BALICKI MICHAŁTS WISŁA ZAKOPANE 91 41,0 39,0 2,4 -2,4 14,0 13,0 14,0 14,0 14,5 14,0 13,5 13,5 13,5 13,5 41,5 41,0 43,9 38,6 82,5
27 1 KRZEPTOWSKI KLEMENS WKS ZAKOPANE 91 40,0 39,0 0,0 -2,4 15,0 14,0 14,5 14,0 14,0 13,5 14,5 13,5 13,5 13,5 43,0 41,0 43,0 38,6 81,6
28 20 KŁUSEK BARTŁOMIEJ LKS KLIMCZOK BYSTRA 93 42,5 38,0 6,0 -4,8 14,0 12,5 14,0 12,5 14,0 13,0 14,0 12,5 14,0 12,5 42,0 37,5 48,0 32,7 80,7
29 22 ŚCISŁOWICZ JĘDRZEJ LKS KLIMCZOK BYSTRA 92 39,5 39,5 -1,2 -1,2 13,5 13,5 13,5 13,5 13,0 13,5 13,5 13,0 13,5 13,5 40,5 40,5 39,3 39,3 78,6
30 10 GAŁĘŹNIAK ZBIGNIEW TS WISŁA ZAKOPANE 90 38,0 39,5 -4,8 -1,2 13,5 13,5 13,5 14,0 13,5 13,5 13,0 13,0 13,0 13,5 40,0 40,5 35,2 39,3 74,5
31 12 PAWLUSIAK KRZYSZTOF LKS KLIMCZOK BYSTRA 90 39,5 36,0 -1,2 -9,6 13,0 13,0 12,5 13,0 13,5 13,0 13,5 12,5 12,5 13,0 39,0 39,0 37,8 29,4 67,2
32 13 DYCLIK MICHAŁSOKÓL SZCZYRK 91 39,0 37,5 -2,4 -6,0 11,5 13,0 10,0 13,0 10,5 12,5 10,0 13,0 10,0 13,0 30,5 39,0 28,1 33,0 61,1
33 2 KANIK DAWID LKS KLIMCZOK BYSTRA 92 37,0 34,5 -7,2 -13,2 13,0 13,0 12,5 12,5 13,5 13,0 13,0 12,5 13,0 12,5 39,0 38,0 31,8 24,8 56,6
34 26 FARUGA MAREK LKS KLIMCZOK BYSTRA 93 34,5 34,5 -13,2 -13,2 12,5 13,0 12,5 13,0 12,5 13,0 13,0 13,0 12,5 13,0 37,5 39,0 24,3 25,8 50,1
35 3 KOCUREK RAFAŁLKS KLIMCZOK BYSTRA 92 34,0 34,0 -14,4 -14,4 12,0 13,5 12,5 12,0 12,0 12,5 12,5 12,5 13,0 12,5 37,0 37,5 22,6 23,1 45,7
36 24 CZERNIK BARTŁOMIEJ START KROKIEW 90 37,0 36,0 -7,2 -9,6 7,5 13,0 8,0 12,5 8,0 13,0 7,5 13,0 6,5 13,0 23,0 39,0 15,8 29,4 45,2
37 28 MAJTYKA MICHAŁLKS KLIMCZOK BYSTRA 94 35,0 35,0 -12,0 -12,0 5,5 12,5 5,0 13,0 3,0 13,0 5,0 12,5 6,0 12,5 15,5 38,0 3,5 26,0 29,5