| Wyniki Konkurs Otwarty - K-85 | Wyniki Konkurs Otwarty - K-65 |
| Wyniki rocznik 1993 - K-35 | Wyniki Dzieci 1994 - K-35 | Wyniki Dzieci 1995 i młodsze - K-35 |

McDonald's Cup - Otwarty Konkurs Skoków na Igelicie, Zakopane 01.08.2004, K-65
Lp.NrZawodnikRok UrodzeniaOdl1. Odl2.Nota za Odl.ABCDENoty za StylNoty za SkokiMiejscaSuma Pkt.
1 99 KOT MACIEJ START KROKIEW ZAKOPANE 91 64,5 65,0 58,8 60,0 18,0 17,0 17,5 17,0 17,5 17,5 18,0 17,5 17,5 17,5 53,0 52,0 111,8 112,0 2 1 223,8
2 97 SŁOWIOK PAWEŁKS WISŁA USTRONIANKA 92 65,5 63,5 61,2 56,4 18,0 16,0 17,5 15,0 17,5 15,5 17,5 16,0 17,5 16,0 52,5 47,5 113,7 103,9 1 5 217,6
3 58 OBLAK ALES SLO / SSK STOL 92 63,5 63,5 56,4 56,4 18,5 17,5 16,5 16,5 17,5 16,5 18,0 16,0 16,5 16,5 52,0 49,5 108,4 105,9 3 4 214,3
4 95 KUKUCZKA MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91 64,0 62,5 57,6 54,0 17,0 17,0 16,5 17,5 16,5 17,0 16,5 17,5 16,5 17,5 49,5 52,0 107,1 106,0 4 3 213,1
5 96 PUSTKOVA VLADKA CZE / SOKOL KOZLOVICE 92 63,5 61,5 56,4 51,6 17,0 17,0 17,0 16,0 16,5 16,0 17,0 17,0 16,5 17,5 50,5 50,0 106,9 101,6 5 6 208,5
6 2 ROK JUSTIN SLO / SSK STOL 93 63,0 60,5 55,2 49,2 17,0 17,5 16,5 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 49,5 51,0 104,7 100,2 6 7 204,9
7 54 BYRT TOMASZ KS WISŁA USTRONIANKA 93 60,5 59,5 49,2 46,8 17,0 17,0 17,5 17,5 16,5 17,0 17,0 17,0 17,5 16,5 51,5 51,0 100,7 97,8 7 8 198,5
8 98 CIE¦LAR MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91 65,0 65,5 60,0 61,2 10,0 15,0 9,5 16,0 11,0 16,0 9,5 15,5 9,5 16,0 29,0 47,5 89,0 108,7 13 2 197,7
9 62 CIE¦LAR ADAM KS WISŁA USTRONIANKA 92 57,0 59,0 40,8 45,6 16,5 17,5 17,0 17,5 16,5 17,0 17,0 17,5 17,0 17,0 50,5 52,0 91,3 97,6 10 9 188,9
10 84 ZIOBRO JAN WKS ZAKOPANE / UKS REGLE 91 57,5 57,5 42,0 42,0 16,5 16,5 16,0 17,0 16,0 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 49,0 51,0 91,0 93,0 12 10 184,0
11 55 MIĘTUS GRZEGORZ START KROKIEW ZAKOPANE 93 58,5 55,5 44,4 37,2 17,0 15,0 17,0 16,0 16,5 15,5 17,0 15,5 17,0 15,5 51,0 46,5 95,4 83,7 9 14 179,1
12 92 SKROBOT KAMIL TS WISŁA ZAKOPANE 91 54,5 57,5 34,8 42,0 16,5 17,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,5 17,5 16,5 16,5 49,0 50,5 83,8 92,5 17 11 176,3
13 94 DUDEK WOJCIECH SOKÓŁSZCZYRK 91 55,5 58,0 37,2 43,2 16,0 16,0 15,5 16,0 15,5 15,5 15,5 15,5 16,0 15,5 47,0 47,0 84,2 90,2 16 12 174,4
14 77 NOSAL MOJMIR SVK / LKS BANSKA B. 91 58,0 54,5 43,2 34,8 16,5 16,0 16,0 15,5 16,0 15,0 16,0 15,5 16,0 15,0 48,0 46,0 91,2 80,8 11 18 172,0
15 49 MURAŃKA KLIMEK TS WISŁA ZAKOPANE 94 60,0 52,5 48,0 30,0 16,0 15,0 15,5 15,0 16,0 15,0 16,0 15,0 15,0 15,0 47,5 45,0 95,5 75,0 8 22 170,5
16 90 ZAPOTOCZNY ANDRZEJ LKS BIALI BIAŁY D. 91 55,5 54,5 37,2 34,8 16,5 15,0 16,5 16,0 16,0 15,5 16,5 15,5 17,0 16,0 49,5 47,0 86,7 81,8 14 16 168,5
17 87 MIĘTUS KRZYSZTOF START KROKIEW ZAKOPANE 91 51,5 56,5 27,6 39,6 16,0 16,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,0 16,0 16,0 16,5 48,0 49,5 75,6 89,1 24 13 164,7
18 91 SUTOR MARTIN SVK / LKS BANSKA B. 91 54,0 61,0 33,6 50,4 15,5 10,0 15,5 10,0 15,5 10,5 15,5 10,0 15,5 9,0 46,5 30,0 80,1 80,4 20 19 160,5
19 85 GUT TOMASZ START KROKIEW ZAKOPANE 91 53,0 52,0 31,2 28,8 16,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,5 16,5 16,5 49,5 48,5 80,7 77,3 18 21 158,0
20 81 MISTRIK MATUS SVK / LKS BANSKA B. 91 51,5 53,0 27,6 31,2 16,0 16,5 16,5 16,5 16,0 16,0 15,5 15,5 16,5 16,5 48,5 49,0 76,1 80,2 23 20 156,3
21 53 GˇSIENICA ANDRZEJ WKS ZAKOPANE / UKS REGLE 93 54,0 52,0 33,6 28,8 16,0 14,5 15,5 15,0 15,5 15,0 16,0 15,0 14,5 15,0 47,0 45,0 80,6 73,8 19 23 154,4
22 50 KŁUSEK BARŁOMIEJ LKS KLIMCZOK BYSTRA 93 50,5 55,0 25,2 36,0 16,5 15,5 15,5 15,5 15,5 16,0 15,5 15,5 14,5 14,5 46,5 46,5 71,7 82,5 26 15 154,2
23 78 SINDLER DENIS SVK / LKS BANSKA B. 92 55,5 49,0 37,2 21,6 16,0 15,5 16,0 15,0 16,0 15,0 16,0 15,0 16,0 15,0 48,0 45,0 85,2 66,6 15 29 151,8
24 83 BUJOK MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 92 52,5 50,0 30,0 24,0 15,5 15,5 16,0 15,5 15,5 15,5 16,0 15,5 16,0 16,0 47,5 46,5 77,5 70,5 21 26 148,0
25 89 KRZEPTOWSKI KLIMEK WKS ZAKOPANE / UKS REGLE 91 51,5 51,0 27,6 26,4 15,5 15,0 15,5 15,5 15,0 15,5 15,5 15,5 15,0 15,5 46,0 46,5 73,6 72,9 25 25 146,5
26 86 SZCZEPANIAK PIOTR START KROKIEW ZAKOPANE 92 52,0 49,5 28,8 22,8 16,0 14,5 16,5 15,5 16,0 15,5 16,0 15,0 16,0 15,0 48,0 45,5 76,8 68,3 22 27 145,1
27 57 BALOH BINE SLO / SSK STOL 92 47,0 54,0 16,8 33,6 14,5 16,0 15,5 16,0 15,0 15,5 15,0 16,0 15,0 16,5 45,0 48,0 61,8 81,6 33 17 143,4
28 79 KOCUREK RAFAŁLKS KLIMCZOK BYSTRA 92 49,5 51,5 22,8 27,6 14,5 15,5 15,5 15,5 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 45,0 45,5 67,8 73,1 30 24 140,9
29 93 ¦CISŁOWICZ JĘDRZEJ LKS KLIMCZOK BYSTRA 92 50,0 48,0 24,0 19,2 15,5 16,0 15,0 14,5 15,0 15,0 15,0 15,0 15,5 15,5 45,5 45,5 69,5 64,7 28 31 134,2
30 1 HVALA JAKA SLO / SSK PONIKWE 93 50,0 47,0 24,0 16,8 15,5 14,5 16,0 14,5 15,0 14,5 15,0 14,5 15,0 14,0 45,5 43,5 69,5 60,3 28 33 129,8
31 56 KOSMAC KATARINA SLO / SSK STOL 92 46,5 49,5 15,6 22,8 14,0 15,0 15,0 14,5 14,5 15,0 14,5 15,0 15,0 15,0 44,0 45,0 59,6 67,8 35 28 127,4
32 88 SIEWRUK MICHAŁTS WISŁA ZAKOPANE 92 47,0 49,0 16,8 21,6 15,0 14,5 14,5 14,5 14,5 14,5 15,0 14,5 14,5 15,0 44,0 43,5 60,8 65,1 34 30 125,9
33 47 BYRT KAMIL KS WISŁA USTRONIANKA 94 46,0 48,5 14,4 20,4 14,5 14,0 15,0 14,5 14,5 14,5 14,5 14,5 14,0 14,5 43,5 43,5 57,9 63,9 37 32 121,8
34 80 STEC KAMIL SOKÓŁSZCZYRK 92 48,5 45,5 20,4 13,2 15,0 14,0 15,0 14,5 15,0 14,0 15,5 14,5 15,0 14,5 45,0 43,0 65,4 56,2 31 36 121,6
35 51 KŁODA JAN KS WISŁA USTRONIANKA 93 48,0 46,5 19,2 15,6 14,5 13,5 15,0 14,5 14,5 14,0 14,5 14,5 13,5 13,5 43,5 42,0 62,7 57,6 32 34 120,3
36 74 POKORSKI PATRYK SOKÓŁSZCZYRK 92 46,5 46,5 15,6 15,6 14,5 14,0 14,5 14,0 14,5 14,0 15,0 14,0 14,5 14,0 43,5 42,0 59,1 57,6 36 34 116,7
37 73 SZLEMBARSKI ANDRZEJ START KROKIEW ZAKOPANE 92 45,5 45,5 13,2 13,2 14,0 14,5 14,5 14,5 14,0 14,0 14,5 14,5 14,5 14,0 43,0 43,0 56,2 56,2 39 36 112,4
38 82 KANIK DAWID LKS KLIMCZOK BYSTRA 92 50,0 47,5 24,0 18,0 15,5 6,0 15,5 7,5 15,0 7,5 15,0 7,0 15,5 4,0 46,0 20,5 70,0 38,5 27 47 108,5
39 75 PYCLIK MICHAŁSOKÓŁSZCZYRK 91 45,5 43,0 13,2 7,2 14,5 15,0 14,5 14,0 14,5 14,0 15,0 14,5 15,0 14,5 44,0 43,0 57,2 50,2 38 38 107,4
40 76 BALICKI MICHAŁTS WISŁA ZAKOPANE 91 45,0 40,5 12,0 1,2 13,5 13,0 14,5 13,5 14,5 13,0 14,5 13,5 13,5 14,0 42,5 40,0 54,5 41,2 40 43 95,7
41 59 RIPPER DAWID CZE / TJ TRZYNIEC 92 42,0 42,5 4,8 6,0 15,0 13,5 14,5 13,0 13,5 13,5 14,5 13,5 14,5 14,0 43,5 40,5 48,3 46,5 41 39 94,8
42 72 TURCZAK KONRAD SOKÓŁSZCZYRK 92 41,5 42,0 3,6 4,8 13,5 13,5 13,5 13,5 13,5 13,5 14,0 14,0 14,0 13,5 41,0 40,5 44,6 45,3 43 40 89,9
43 46 SZCZYPKA SEBASTIAN LKS OLIMPIA GOLESZÓW 94 40,0 41,5 0,0 3,6 15,0 12,5 14,0 13,0 14,0 13,5 13,5 13,0 14,0 13,0 42,0 39,0 42,0 42,6 44 41 84,6
44 60 KROP DANIEL LKS OLIMPIA 92 41,5 39,5 3,6 -1,2 13,5 13,5 14,0 13,0 14,0 13,5 14,0 13,5 13,5 13,5 41,5 40,5 45,1 39,3 42 45 84,4
45 48 POLINKIEWICZ RAFAŁSTART KROKIEW ZAKOPANE 93 40,5 40,5 1,2 1,2 13,5 12,5 13,5 10,0 13,5 12,5 14,0 13,0 13,0 13,0 40,5 38,0 41,7 39,2 45 46 80,9
46 70 MATEJA MARIUSZ WKS ZAKOPANE / UKS REGLE 91 39,5 40,5 -1,2 1,2 13,5 13,0 13,0 13,5 13,0 13,5 13,0 13,5 14,0 13,5 39,5 40,5 38,3 41,7 46 42 80,0
47 71 MACURA DAWID LKS OLIMPIA 92 38,5 40,0 -3,6 0,0 13,0 13,5 13,5 13,0 13,0 13,0 13,0 13,5 13,5 13,5 39,5 40,0 35,9 40,0 47 44 75,9
48 69 PAWLUS MICHAŁSOKÓŁSZCZYRK 92 35,5 38,0 -10,8 -4,8 13,5 13,0 13,0 13,0 12,5 13,0 13,0 13,0 12,0 13,0 38,5 39,0 27,7 34,2 49 48 61,9
49 66 KROP RAFAŁLKS OLIMPIA 91 37,5 35,0 -6,0 -12,0 12,5 12,0 12,5 12,0 13,0 12,0 12,5 12,5 13,0 13,0 38,0 36,5 32,0 24,5 48 50 56,5
50 68 CYRWUS JAKUB WKS ZAKOPANE / UKS REGLE 91 35,0 34,5 -12,0 -13,2 13,0 12,5 12,5 12,0 12,5 12,5 12,5 12,5 13,5 12,0 38,0 37,0 26,0 23,8 50 51 49,8
51 41 GˇSIENICA-LASKOWY BARTOSZ START KROKIEW ZAKOPANE 95 37,5 35,0 -6,0 -12,0 7,0 13,5 6,0 12,5 6,0 13,0 5,0 12,5 6,0 13,0 18,0 38,5 12,0 26,5 53 49 38,5
52 64 BRYJA ADAM LKS BIALI BIAŁY D. 92 32,0 28,0 -19,2 -28,8 12,0 5,0 12,0 4,0 11,5 4,0 12,0 4,0 12,0 4,0 36,0 12,0 16,8 -16,8 52 53 0,0
54 61 SZCZEPANIAK ADAM LKS PORONIEC 92 25,0 25,0 -36,0 -36,0 5,0 5,0 3,5 4,0 4,5 4,0 4,5 4,0 4,0 4,0 13,0 12,0 -23,0 -24,0 54 54 -47,0