| Wyniki Seniorzy - K-120 | Wyniki Juniorzy - K-85 |
| Wyniki Juniorzy Młodsi - K-65 | Wyniki Młodzicy - K-35

Wyniki Pucharu Doskonałego Mleka, Zakopane - 18.06.2005
Lp.NrZawodnikPręd.Odl.Pkt za Odl.ABCDEPkt za StylPkt za skokMiejscaSuma Pkt.
1 53 MATEJA ROBERT WKS ZAKOPANE 91,90 91,40 121,0 136,5 61,8 89,7 17,0 18,0 17,5 18,0 17,5 17,5 18,0 17,0 18,0 19,0 53,0 53,5 114,8 143,2 4 1 258,0
2 51 HULA STEFAN SS-R LZS SOKÓŁ 92,00 90,60 130,0 122,0 78,0 63,6 18,5 18,5 18,5 18,5 18,0 18,0 18,5 18,5 18,5 18,0 55,5 55,0 133,5 118,6 1 7 252,1
3 61 MAŁYSZ ADAM KS WISŁA USTRONIANKA 90,00 90,20 125,0 124,0 69,0 67,2 18,0 18,0 18,0 18,0 18,0 18,0 18,5 18,5 18,0 18,0 54,0 54,0 123,0 121,2 2 5 244,2
4 50 SKUPIEŃWOJCIECH TS WISŁA ZAKOPANE 90,80 90,30 116,0 134,0 52,8 85,2 18,0 16,5 17,5 17,0 17,5 16,5 18,0 17,0 17,5 17,0 53,0 50,5 105,8 135,7 6 2 241,5
5 58 STOCH KAMIL LKS PORONIEC SMS Z-NE 90,90 90,80 117,0 130,0 54,6 78,0 17,5 18,0 17,5 18,0 17,5 17,5 18,0 19,0 17,5 19,0 52,5 55,0 107,1 133,0 5 3 240,1
6 56 DŁUGOPOLSKI KRYSTIAN AZS AWF KATOWICE 90,90 90,80 115,5 125,0 51,9 69,0 17,0 18,0 17,0 18,0 17,5 18,0 18,5 19,0 17,5 18,0 52,0 54,0 103,9 123,0 8 4 226,9
7 46 TAJNER WOJCIECH KS WISŁA USTRONIANKA 91,10 90,70 115,0 124,0 51,0 67,2 17,5 18,0 17,0 17,5 17,0 17,5 17,0 18,0 17,5 18,0 51,5 53,5 102,5 120,7 9 6 223,2
8 25 BACHLEDA MARCIN AZS AWF KATOWICE 90,50 90,80 122,0 112,5 63,6 46,5 17,5 17,5 18,0 17,5 17,5 17,0 18,5 18,0 18,0 17,5 53,5 52,5 117,1 99,0 3 13 216,1
9 54 ŻYŁA PIOTR KS WISŁA USTRONIANKA 91,70 90,80 116,5 118,5 53,7 57,3 17,0 17,5 17,0 17,5 17,0 17,5 17,5 18,0 17,5 17,5 51,5 52,5 105,2 109,8 7 9 215,0
10 59 TAJNER TOMISŁAW AZS AWF KATOWICE 91,20 91,60 112,5 115,5 46,5 51,9 17,0 17,0 16,5 17,0 17,5 17,0 17,0 17,5 17,5 17,5 51,5 51,5 98,0 103,4 11 10 201,4
11 20 KOWAL DAWID START KROKIEW ZAKOPANE SMS 90,30 90,30 114,0 109,0 49,2 40,2 18,0 17,5 17,5 16,5 17,0 17,0 18,0 17,0 17,5 16,5 53,0 50,5 102,2 90,7 10 18 192,9
12 60 URBAŃSKI PAWEŁSTART KROKIEW ZAKOPANE 90,70 91,00 110,0 110,0 42,0 42,0 17,5 17,0 16,0 16,5 17,0 17,0 17,5 17,0 17,0 17,0 51,5 51,0 93,5 93,0 12 16 186,5
13 52 WANTULOK MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91,10 91,00 105,5 113,5 33,9 48,3 17,0 17,0 16,5 17,0 16,5 17,5 16,5 17,5 16,5 17,0 49,5 51,5 83,4 99,8 17 12 183,2
14 55 RUTKOWSKI MATEUSZ TS WISŁA ZAKOPANE 91,50 90,90 109,5 109,0 41,1 40,2 17,0 16,5 17,0 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 17,0 17,0 50,5 51,0 91,6 91,2 13 17 182,8
15 16 KOT JAKUB START KROKIEW ZAKOPANE 88,20 88,00 105,0 111,5 33,0 44,7 17,0 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 17,0 18,0 17,0 17,5 50,5 51,5 83,5 96,2 16 15 179,7
16 38 SOBCZYK GRZEGORZ AZS AWF KATOWICE 91,10 90,50 107,5 108,5 37,5 39,3 16,5 17,0 16,5 16,5 17,0 17,0 17,0 16,5 16,5 17,0 50,0 50,5 87,5 89,8 15 20 177,3
17 40 CIAPAŁA JAN TS WISŁA ZAKOPANE 90,00 89,60 108,0 107,0 38,4 36,6 17,0 17,0 16,5 16,5 17,0 17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 51,0 50,5 89,4 87,1 14 21 176,5
18 48 ŚLIŻ RAFAŁKS WISŁA USTRONIANKA 91,00 90,60 94,5 119,0 14,1 58,2 15,0 18,0 14,0 17,5 15,0 17,5 14,0 18,0 14,5 18,0 43,5 53,5 57,6 111,7 29 8 169,3
19 49 YLIRIESTO KIMMO FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 91,20 91,00 97,0 114,0 18,6 49,2 15,0 17,5 15,0 17,0 15,5 17,0 15,0 17,5 15,0 17,5 45,0 52,0 63,6 101,2 24 11 164,8
20 57 ŚWIDER STANISŁAW LKS PORONIEC 90,90 91,10 100,5 108,0 24,9 38,4 16,0 17,5 16,0 17,0 16,5 17,0 16,0 17,5 16,0 17,0 48,0 51,5 72,9 89,9 18 19 162,8
21 47 POCHWAŁA TOMASZ AZS AWF KATOWICE 90,70 90,80 95,0 112,0 15,0 45,6 16,5 17,0 16,0 16,5 16,0 17,5 16,5 17,0 16,5 17,0 49,0 51,0 64,0 96,6 22 14 160,6
22 34 RUTKOWSKI ŁUKASZ TS WISŁA ZAKOPANE 89,00 89,70 98,5 99,5 21,3 23,1 16,0 16,5 16,0 16,5 15,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,5 48,5 49,0 69,8 72,1 20 22 141,9
23 7 MACIUSIAK MACIEJ AZS AWF KATOWICE 90,40 90,40 100,0 96,0 24,0 16,8 16,0 16,5 16,0 16,5 15,5 16,0 16,5 17,0 16,5 15,5 48,5 49,0 72,5 65,8 19 25 138,3
24 42 CIEŚLAR WOJCIECH AZS AWF KATOWICE 91,50 90,90 96,5 97,5 17,7 19,5 15,0 15,5 15,5 15,0 15,5 15,5 14,5 15,0 15,0 15,0 45,5 45,5 63,2 65,0 25 26 128,2
25 39 ZYGMUNTOWICZ JANUSZ TS WISŁA ZAKOPANE 90,30 90,40 95,0 97,5 15,0 19,5 15,5 16,5 15,0 16,0 15,5 16,0 14,5 15,5 15,0 16,0 45,5 48,0 60,5 67,5 27 24 128,0
26 8 BACHLEDA DANIEL AZS AWF KATOWICE 90,90 91,00 95,5 94,5 15,9 14,1 16,0 16,5 15,5 15,5 16,0 17,0 16,0 16,0 16,0 16,0 48,0 48,5 63,9 62,6 23 27 126,5
27 43 ZARYCKI ANDRZEJ LKS PORONIEC SMS Z-NE 91,10 90,20 92,0 98,0 9,6 20,4 15,5 17,0 15,0 16,5 15,5 16,5 14,5 16,0 15,5 16,0 46,0 49,0 55,6 69,4 30 23 125,0
28 24 CIEŚLAR MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 90,10 89,60 97,5 93,5 19,5 12,3 15,5 16,0 15,0 15,0 16,5 16,0 15,5 15,5 15,5 15,0 46,5 46,5 66,0 58,8 21 29 124,8
29 37 PODŻORSKI GRZEGORZ KS WISŁA USTRONIANKA 90,50 90,40 93,0 94,0 11,4 13,2 16,0 16,0 15,5 16,0 15,5 16,5 16,0 16,5 15,5 15,5 47,0 48,5 58,4 61,7 28 28 120,1
30 41 KUBACKI DAWID TS WISŁA ZAKOPANE 89,60 88,50 95,0 89,5 15,0 5,1 15,5 16,0 16,0 15,5 15,5 15,5 16,0 16,0 16,0 15,5 47,5 47,0 62,5 52,1 26 30 114,6
31 30 MĄKA MARCIN TS WISŁA ZAKOPANE 90,50 92,0 9,6 15,0 15,0 15,0 15,5 15,5 45,5 55,1 31
32 13 ZAPOTOCZNY ANDRZEJ LKS BIALI B DUNAJEC GSMS Z-NE 88,20 91,0 7,8 15,5 15,5 15,5 15,5 15,0 46,5 54,3 32
33 27 HANKUS SŁAWOMIR LKS KLIMCZOK BYSTRA SMS SZCZYR 90,20 90,0 6,0 15,0 15,5 16,0 16,0 15,0 46,5 52,5 33
34 23 BYRT PIOTR KS WISŁA USTRONIANKA 90,70 91,0 7,8 15,0 14,5 14,0 15,0 14,5 44,0 51,8 34
35 17 LUBERDA RYSZARD TS WISŁA ZAKOPANE 90,90 89,5 5,1 15,5 15,5 15,5 15,5 15,5 46,5 51,6 35
36 26 TOCZEK SEBASTIAN START KROKIEW ZAKOPANE SMS 89,20 89,5 5,1 15,0 14,5 15,5 15,4 14,0 44,9 50,0 36
37 32 BRODA ARTUR KS WISŁA USTRONIANKA 90,00 88,5 3,3 14,0 14,5 15,0 13,0 14,5 43,0 46,3 37
38 18 KOT MACIEJ START KROKIEW ZAKOPANE 87,20 87,0 0,6 14,5 14,5 15,0 14,0 15,0 44,0 44,6 38
39 15 ZIOBRO JAN WKS ZAKOPANE 88,30 86,5 -0,3 14,5 15,0 15,0 14,5 15,0 44,5 44,2 39
40 12 KUKUCZKA MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 87,80 86,5 -0,3 14,0 13,5 14,5 14,0 14,5 42,5 42,2 40
41 31 ZMORAY TOMAS SVK / SKK B. BYSTRICA 87,80 84,0 -4,8 15,0 15,0 15,0 15,5 15,0 45,0 40,2 41
42 1 PODŻORNY DARIUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 90,00 82,0 -8,4 13,5 13,5 13,5 13,0 13,0 40,0 31,6 42
43 36 CIMERMAN TOMAS SVK / SKK B. BYSTRICA 89,30 80,5 -11,1 13,5 13,5 14,0 13,0 14,0 41,0 29,9 43
44 33 IONITA CIPRIAN ROM / CS AINATIO BRASOV 88,10 78,0 -15,6 14,5 15,0 14,0 15,5 14,5 44,0 28,4 44
45 19 ZYGMUNTOWICZ JÓZEF TS WISŁA ZAKOPANE 89,10 78,5 -14,7 14,0 14,0 14,5 13,0 14,0 42,0 27,3 45
46 10 STEBEL PRZEMYSŁAW KS WISŁA USTRONIANKA 90,00 79,0 -13,8 14,0 14,5 13,5 13,5 13,5 41,0 27,2 46
47 4 POLOCZEK JAROSŁAW 90,70 79,0 -13,8 13,0 12,5 12,5 12,5 13,0 38,0 24,2 47
48 2 MIĘTUS KRZYSZTOF START KROKIEW ZAKOPANE SMS 86,80 77,0 -17,4 13,0 13,5 13,0 13,0 13,5 39,5 22,1 48
49 45 MALIK FABIAN SS-R LZS SOKÓŁ 88,20 76,0 -19,2 13,5 13,5 13,5 13,5 13,5 40,5 21,3 49
50 11 SKROBOT KAMIL TS WISŁA ZAKOPANE 86,90 70,0 -30,0 13,0 13,5 13,5 13,5 13,0 40,0 10,0 50
51 5 SKROBOT KACPER TS WISŁA ZAKOPANE 88,30 70,0 -30,0 12,5 12,0 12,0 13,0 13,0 37,5 7,5 51