| Wyniki Seniorzy - K-120 | Wyniki Juniorzy - K-85 |
| Wyniki Juniorzy Młodsi - K-65 | Wyniki Młodzicy - K-35

Wyniki Pucharu Doskonałego Mleka - 18.06.2005, Zakopane - K-65, Juniorzy Młodsi
Lp.NrZawodnikRok UrodzeniaOdl1. Odl.2Noty za Odl.ABCDENoty za styl.Pkt. za skokMiejscaSuma pkt.
1 120 MURAŃKA KLIMEK TS WISŁA ZAKOPANE 94 61,0 67,5 50,4 66,0 17,0 17,0 17,5 17,0 17,5 18,0 17,5 17,0 17,5 16,5 52,5 51,0 102,9 117,0 2 2 219,9
2 155 CIEŚLAR MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91 62,5 62,5 54,0 54,0 17,5 17,0 17,5 17,0 17,5 17,5 17,5 16,5 17,5 17,0 52,5 51,0 106,5 105,0 1 5 211,5
3 156 KUBACKI DAWID TS WISŁA ZAKOPANE 90 60,5 63,0 49,2 55,2 16,5 17,0 17,5 18,0 17,0 17,5 17,5 17,5 17,0 18,0 51,5 53,0 100,7 108,2 4 3 208,9
4 161 KOT JAKUB START KROKIEW ZAKOPANE 90 56,5 66,5 39,6 63,6 16,5 18,0 17,0 18,0 16,5 18,0 17,0 18,5 17,0 18,5 50,5 54,5 90,1 118,1 5 1 208,2
5 141 KUKUCZKA MATEUSZ KS WISŁA USTRONIANKA 91 61,5 61,0 51,6 50,4 17,0 17,0 16,5 16,5 17,0 16,5 16,5 17,0 16,5 17,0 50,0 50,5 101,6 100,9 3 8 202,5
6 114 MIĘTUS GRZEGORZ START KROKIEW ZAKOPANE 93 56,0 62,5 38,4 54,0 16,0 17,5 16,0 18,0 16,0 17,0 16,5 18,0 16,0 18,0 48,0 53,5 86,4 107,5 8 4 193,9
7 119 SŁOWIOK PAWEŁKS WISŁA USTRONIANKA 92 55,0 61,5 36,0 51,6 17,5 17,5 16,5 17,5 17,0 17,5 16,5 17,0 16,5 17,5 50,0 52,5 86,0 104,1 11 6 190,1
8 144 ZAMERNIK URBAN SLO / SSK LJUBNO BTC 91 55,5 61,5 37,2 51,6 16,0 17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 16,0 16,5 16,5 17,0 49,0 51,0 86,2 102,6 10 7 188,8
9 133 KYKKANEN JESSE FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 91 56,0 60,0 38,4 48,0 15,5 17,0 16,5 17,0 16,0 17,0 16,0 17,5 16,0 16,5 48,0 51,0 86,4 99,0 8 9 185,4
10 143 KOWAL KAMIL START KROKIEW ZAKOPANE SMS 90 52,0 58,0 28,8 43,2 17,0 17,0 16,0 16,5 17,0 16,5 16,5 16,6 16,5 17,0 50,0 50,1 78,8 93,3 15 10 172,1
11 154 KOT MACIEJ START KROKIEW ZAKOPANE 91 53,0 56,0 31,2 38,4 16,5 17,0 16,5 16,0 16,0 17,0 16,0 16,5 16,5 16,5 49,0 50,0 80,2 88,4 14 14 168,6
12 151 ZAPOTOCZNY ANDRZEJ LKS BIALI B DUNAJEC GSMS Z-NE 91 55,5 53,5 37,2 32,4 16,5 16,0 16,5 16,0 16,5 16,5 16,5 16,0 16,5 16,0 49,5 48,0 86,7 80,4 6 18 167,1
13 152 ZIOBRO JAN WKS ZAKOPANE 91 55,5 53,5 37,2 32,4 16,5 16,0 16,5 15,5 17,0 15,5 16,0 15,5 16,5 16,0 49,5 47,0 86,7 79,4 6 19 166,1
14 132 SKROBOT KAMIL TS WISŁA ZAKOPANE 91 49,5 57,5 22,8 42,0 16,0 16,0 16,0 16,0 16,5 16,5 16,0 16,0 16,5 16,5 48,5 48,5 71,3 90,5 20 12 161,8
15 128 DAMIAN MIHAI ROM / CSS BRASOVIA 90 54,0 53,0 33,6 31,2 16,0 16,0 16,5 16,0 16,5 16,0 16,0 15,5 16,0 16,0 48,5 48,0 82,1 79,2 13 20 161,3
16 153 MIĘTUS KRZYSZTOF START KROKIEW ZAKOPANE SMS 91 54,5 51,5 34,8 27,6 16,5 15,5 16,5 15,0 17,0 16,5 16,5 16,0 16,5 15,5 49,5 47,0 84,3 74,6 12 25 158,9
17 158 SKROBOT KACPER TS WISŁA ZAKOPANE 90 48,0 57,5 19,2 42,0 15,5 17,0 15,5 17,0 16,0 16,0 15,0 16,5 16,0 16,5 47,0 50,0 66,2 92,0 26 11 158,2
18 113 MATEVZ SLATNISEK SLO / SSK LJUBNO BTC 93 51,0 55,5 26,4 37,2 15,0 16,0 15,0 14,5 16,0 16,0 15,5 16,0 15,0 16,0 45,5 48,0 71,9 85,2 18 16 157,1
19 160 MISTRIK MATUS SVK / KPSL B. BYSTRICA 91 49,0 56,0 21,6 38,4 15,5 16,5 15,5 16,0 15,5 16,0 16,0 16,5 15,5 16,5 46,5 49,0 68,1 87,4 24 15 155,5
20 121 BANDYK ARTUR TS WISŁA ZAKOPANE 90 53,5 52,0 32,4 28,8 15,0 15,0 15,5 15,0 15,5 15,0 14,5 15,5 15,0 15,0 45,5 45,0 77,9 73,8 16 26 151,7
21 150 MURAŃKA BARŁOMIEJ TS WISŁA ZAKOPANE 90 50,5 53,0 25,2 31,2 15,5 16,0 15,5 16,0 15,5 16,5 15,5 15,5 15,5 15,5 46,5 47,5 71,7 78,7 19 21 150,4
22 145 CABAN JAKUB SVK / KPSL B. BYSTRICA 90 51,5 50,0 27,6 24,0 16,5 15,5 16,0 16,0 16,0 17,0 15,5 16,0 16,0 15,5 48,0 47,5 75,6 71,5 17 28 147,1
23 159 PYCLIK MICHAŁSS-R LZS SOKÓŁ 91 45,5 58,0 13,2 43,2 14,0 16,0 14,5 15,5 14,0 15,5 14,0 15,0 14,0 16,0 42,0 47,0 55,2 90,2 36 13 145,4
24 117 DJVJIC TADEJ SLO / SSK LJUBNO BTC 92 49,5 53,5 22,8 32,4 14,5 15,5 14,5 15,0 14,5 15,5 15,0 15,0 14,5 15,0 43,5 45,5 66,3 77,9 25 22 144,2
25 142 DUDEK WOJCIECH SS-R LZS SOKÓŁ 91 47,5 51,5 18,0 27,6 16,0 16,0 15,5 16,0 16,0 16,0 15,5 16,0 15,5 16,0 47,0 48,0 65,0 75,6 27 24 140,6
26 139 KLINGA SEBASTIAN FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 92 47,0 50,5 16,8 25,2 16,0 16,5 15,5 16,0 16,0 16,0 15,5 15,5 16,0 16,5 47,5 48,5 64,3 73,7 28 27 138,0
27 149 KRZEPTOWSKI KLEMENS WKS ZAKOPANE 91 45,0 52,0 12,0 28,8 14,5 15,5 15,0 15,5 14,5 16,0 15,0 16,0 14,5 15,5 44,0 47,0 56,0 75,8 34 23 131,8
28 111 KUKOVIC ROK SLO / SSK LJUBNO BTC 92 47,5 49,0 18,0 21,6 15,0 15,0 15,0 15,5 15,5 15,0 16,0 16,0 15,5 15,5 46,0 46,0 64,0 67,6 29 30 131,6
29 146 NIEMINEN TUKKA FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 92 42,5 53,5 6,0 32,4 14,5 16,0 14,5 16,0 15,0 16,5 14,5 16,5 14,5 16,0 43,5 48,5 49,5 80,9 42 17 130,4
30 138 CYRWUS JAKUB WKS ZAKOPANE 91 50,0 45,5 24,0 13,2 15,5 15,0 15,0 15,0 15,0 14,5 15,0 15,5 15,0 15,0 45,0 45,0 69,0 58,2 22 39 127,2
31 140 DEMITRASZEK DAMIAN TS WISŁA ZAKOPANE 90 49,5 46,0 22,8 14,4 15,5 14,0 15,0 14,0 15,5 14,0 14,5 13,5 15,5 14,0 46,0 42,0 68,8 56,4 23 40 125,2
32 115 BYRT KAMIL KS WISŁA USTRONIANKA 94 50,5 43,5 25,2 8,4 15,0 14,5 14,5 14,0 15,5 15,0 16,0 15,0 15,5 14,5 46,0 44,0 71,2 52,4 21 43 123,6
33 148 GUT TOMASZ START KROKIEW ZAKOPANE 91 45,0 47,5 12,0 18,0 15,0 15,0 15,0 15,5 15,0 15,5 15,5 16,0 15,0 16,0 45,0 47,0 57,0 65,0 32 33 122,0
33 137 CZERNIK BARTŁOMIEJ START KROKIEW ZAKOPANE 90 45,0 50,0 12,0 24,0 14,0 14,0 14,5 14,5 15,0 14,5 14,0 15,0 14,0 14,5 42,5 43,5 54,5 67,5 37 31 122,0
35 122 TOMASZKIEWICZ BARŁOMIEJ TS WISŁA ZAKOPANE 90 45,5 47,0 13,2 16,8 14,5 14,5 14,5 14,5 15,0 14,5 15,0 14,5 15,0 14,5 44,5 43,5 57,7 60,3 31 38 118,0
36 116 TESOVNIK JAKA SLO / SSK LJUBNO BTC 92 44,0 48,5 9,6 20,4 14,0 15,0 14,0 14,5 14,5 15,0 14,0 15,5 14,0 15,0 42,0 45,0 51,6 65,4 40 32 117,0
37 125 STASZEL ANDRZEJ TS WISŁA ZAKOPANE 90 41,0 49,5 2,4 22,8 14,0 15,5 13,5 15,5 14,0 15,5 14,0 15,0 13,5 15,5 41,5 46,5 43,9 69,3 46 29 113,2
38 157 JASIONEK JÓZEF WKS ZAKOPANE 90 44,0 46,5 9,6 15,6 14,0 14,5 14,0 15,0 15,0 15,0 14,5 16,0 14,5 15,0 43,0 45,0 52,6 60,6 39 37 113,2
39 134 SINDLER DENIS SVK / KPSL B. BYSTRICA 92 42,5 46,5 6,0 15,6 14,5 15,0 15,0 15,5 15,0 15,0 15,5 15,5 14,5 15,5 44,5 46,0 50,5 61,6 41 36 112,1
39 130 TERVAHARTIANA JANNE FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 92 45,0 44,0 12,0 9,6 15,5 14,5 15,5 15,0 15,0 15,0 15,5 15,0 15,0 14,5 46,0 44,5 58,0 54,1 30 42 112,1
41 112 ZNISZCZOŁALEKSANDER KS WISŁA USTRONIANKA 94 42,5 47,5 6,0 18,0 14,0 15,0 14,0 15,0 15,0 15,0 14,0 15,0 15,5 15,0 43,0 45,0 49,0 63,0 43 34 112,0
42 136 LAAKSO TONI FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 92 44,5 44,5 10,8 10,8 15,0 14,5 15,0 14,5 14,5 15,0 14,5 14,0 15,0 14,5 44,5 43,5 55,3 54,3 35 41 109,6
43 147 RAVANTTI NICO FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 92 45,0 41,0 12,0 2,4 15,0 14,0 14,5 14,0 15,0 14,5 15,0 14,0 15,0 14,0 45,0 42,0 57,0 44,4 32 46 101,4
44 135 BALICKI MICHAŁTS WISŁA ZAKOPANE 91 43,0 43,5 7,2 8,4 14,0 13,5 13,5 15,0 13,5 14,0 13,0 14,5 14,0 14,5 41,0 43,0 48,2 51,4 44 44 99,6
44 131 PAWLUSIAK KRZYSZTOF LKS KLIMCZOK BYSTRA SMS SZCZYRK 90 45,0 41,5 12,0 3,6 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 14,0 14,5 14,5 14,0 13,5 42,0 42,0 54,0 45,6 38 45 99,6
46 129 SALMINEN SAKU FIN / LAHDEN HNHTOSEURA LHS 91 38,0 47,0 -4,8 16,8 13,0 15,0 13,5 15,5 13,0 15,5 13,5 15,0 13,0 15,0 39,5 45,5 34,7 62,3 47 35 97,0
47 127 PABIN JÓZEF START KROKIEW ZAKOPANE SMS 91 43,0 40,0 7,2 0,0 14,0 13,0 13,5 13,5 14,0 14,0 13,0 13,5 13,5 13,5 41,0 40,5 48,2 40,5 44 47 88,7