Reprezentacje

AUSTRIA

Kadra narodowa mężczyzn

Zawodnicy:

Clemens Aigner, Manuel Fettner, Michael Hayboeck, Andreas Kofler, Stefan Kraft, Gregor Schlierenzauer

Trenerzy:

Heinz Kuttin, Andreas Widhoelzl (asystent)

Kadra A mężczyzn

Zawodnicy:

Florian Altenburger, Daniel Huber, Stefan Huber, Manuel Poppinger, Markus Schiffner, Maximilian Steiner

Kadra B mężczyzn

Zawodnicy:

Philipp Aschenwald, Clemens Leitner, Janni Reisenauer, Markus Rupitsch, Mika Schwann, Elias Tollinger, Ulrich Wohlgenannt

Kadra C mężczyzn

Zawodnicy:

David Haagen, Philipp Haagen, Thomas Hirscher, Maximilian Lienher, Elias Maurer, Maximilian Ortner, Stefan Rainer, Peter Resinger, Maximilian Schmalnauer, Noah Valtiner, Julian Wienerroither

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Chiara Hoelzl, Daniela Iraschko-Stolz, Eva Pinkelnig, Jacqueline Seifriedsberger

Trener:

Andreas Felder, Florian Schabereiter (asystent)

Kadra B kobiet

Zawodniczki:

Lisa Eder, Julia Huber, Marita Kramer, Sophie Mair, Claudia Purker, Elisabeth Raudaschl

FRANCJA

Kadra A mężczyzn

Zawodnicy:

Vincent Descombes Sevoie

Trener:

Gerard Colin

Kadra B mężczyzn

Zawodnik:

Paul Brasme, Ronan Lamy Chappuis, Thomas Roch Dupland

Kadra juniorów

Zawodnicy:

Mathis Contamine, Jonathan Learoyd

Kadra A kobiet

Zawodniczki:

Julia Clair, Lea Lemare, Lucile Morat

Trener:

b.d.

Kadra B kobiet

Zawodniczki:

Oceane Avocat Gros, Romane Dieu, Coline Mattel, Josephine Pagnier

Kadra juniorek

Zawodnicy:

Oceane Paillard

KANADA

Kadra narodowa mężczyzn

Zawodnicy:

Mackenzie Boyd-Clowes, Dusty Korek, Joshua Maurer, Matthew Soukup

Trenerzy:

b.d.

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Natasha Bodnarchuk, Natalie Eilers, Taylor Henrich, Nicole Maurer, Abigail Strate, Atsuko Tanaka

Trenerzy:

b.d.

NIEMCY

Grupa szkoleniowa 1a mężczyzn:

Zawodnicy:

Markus Eisenbichler (A), Andreas Wellinger (A), Richard Freitag (B), Severin Freund (B), Karl Geiger (B), Stephan Leyhe (B), David Siegel (B)

Trenerzy:

Werner Schuster, Roar Ljoekelsoey (asystent)

Grupa szkoleniowa 1b mężczyzn

Zawodnicy:

Andreas Wank (B), Marinus Kraus (B), Moritz Baer (B), Tim Fuchs (B), Julian Hahn (B), Martin Hamann (B), Felix Hoffmann (B), Johannes Schubert (B), Constantin Schmid (C)

Grupa szkoleniowa 2a mężczyzn

Zawodnicy:

Adrian Sell (C), Jonathan Siegel (C), Cedrik Weigel (C), Justin Lisso (C), Jakob Kosak (C), Kilian Maerkl (B), Philipp Raimund (C), Luca Roth (C), Lennart Weigel (C)

Grupa szkoleniowa 2b mężczyzn

Zawodnicy:

Erik Fuchs (D/C), Tom Gerisch (D/C), Claudio Haas (D/C), Quirin Modricker (D/C), Philipp Nickel (D/C), Fabian Schimdt (D/C), Finn Braun (D/C), Leif Fricke (D/C), Luca Geyer (D/C), Eric Hoyer (D/C), Frederick Jaeger (D/C), Kevin Kern (D/C), Paul Kinder (D/C), Simon Spiewok (D/C), Nick Dittrich (D/C), Aeneas Frisch (D/C), Justus Grundmann (D/C), Emmanuel Schmid (D/C), Simon Steinbeisser (D/C)

Grupa mężczyzn objęta wsparciem DSV

Zawodnicy:

Dominik Maylaender (B2), Pius Paschke (B2), Sebastian Rombach (D2), Fabian Seidl (B2), Paul Winter (B2), Max Schaale (C2)

Grupa szkoleniowa 1a kobiet

Zawodniczki:

Katharina Althaus (A), Carina Vogt (A), Svenja Wuerth (A), Anna Rupprecht (B)

Trenerzy:

Andreas Bauer, Christian Bruder (asystent)

Grupa szkoleniowa 1b kobiet

Zawodniczki:

Ulrike Graessler (B), Juliane Seyfarth (B), Ramona Straub (B), Gianina Ernst (C), Luisa Goerlich (C), Pauline Hessler (C), Agnes Reisch (C)

Grupa szkoleniowa 2a kobiet

Zawodniczki:

Sophia Goerlich (C), Henriette Kraus (C), Arantxa Lancho (C), Selina Freitag (C)

Grupa szkoleniowa 2b kobiet

Zawodniczki:

Leonie Glas (D/C), Alexandra Seifert (D/C), Josephin Laue (D/C), Sophia Maurus (D/C), Maria Gerborh (D/C), Alina Ihle (D/C), Sandra Mueller (D/C), Jenny Nowak (D/C), Pauline Stephani (D/C), Lilly Kuebler (D/C), Anni Bartl (D/C), Emily Franke (D/C), Emilia Goerlich (D/C), Anna Jaekle (D/C), Marie Naehring (D/C), Amelie Thannheimer (D/C), Michelle Goebel (D/C), Cindy Haasch (D/C)

NORWEGIA

Kadra narodowa mężczyzn

Zawodnicy:

Anders Fannemel, Johann Andre Forfang, Kenneth Gangnes, Robert Johansson, Andreas Stjernen, Daniel Andre Tande

Trenerzy:

Alexander Stoeckl, Magnus Brevig (asystent), Andreas Vilberg (asystent)

Kadra B mężczyzn

Zawodnicy:

Philipp Joakim Aune, Fredrik Bjerkeengen, Joacim Oedegaard Bjoereng, Andreas Granerud Buskum, Halvor Egner Granerud, Joachim Hauer, Richard Haukedal, Tom Hilde, Marius Lindvik, Robin Pedersen, Jonas-Sloth Sandell, Sigurd Nymoen Soeberg

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Maren Lundby, Anniken Mork (pretendentka), Silje Opseth (pretendentka)

Trenerzy:

Christian Meyer

POLSKA

Kadra narodowa A mężczyzn:

Zawodnicy:

Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Kamil Stoch, Jakub Wolny, Piotr Żyła

Kadra szkoleniowa:

Stefan Horngacher (trener główny), Grzegorz Sobczyk (asystent), Zbigniew Klimowski (asystent), Michal Doleżal (trener techniczny), Łukasz Gębala (fizjoterapeuta), Kacper Skrobot (serwisant), Maciej Kreczmer (serwisant), dr Harald Pernitsch (konsultant), dr Aleksander Winiarski (lekarz), Piotr Krężałek (biomechanik), Adam Małysz (dyrektor-koordynator, konsultant zarządu PZN)

Kadra narodowa B mężczyzn

Zawodnicy:

Krzysztof Biegun, Stanisław Biela, Łukasz Bukowski, Przemysław Kantyka, Bartłomiej Kłusek, Klemens Murańka, Andrzej Stękała, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczoł

Kadra szkoleniowa:

Radek Żidek (trener główny), Robert Mateja (asystent), Marcin Bachleda (asystent), Michał Górny (fizjoterapeuta), wakat (serwisant)

Kadra narodowa młodzieżowa C mężczyzn

Zawodnicy:

Bartosz Czyż, Kacper Juroszek, Karol Niemczyk, Tomasz Pilch, Damian Skupień, Paweł Wąsek

Kadra szkoleniowa:

Maciej Maciusiak (trener główny), Wojciech Topór (asystent), Piotr Fijas (asystent), Daniel Kwiatkowski (fizjoterapeuta), Kamil Skrobot (serwisant), Michał Wilk (trener motoryki), Magdalena Wieczorek (dietetyk)

Kadra narodowa młodzieżowa kobiet (Grupa beskidzka)

Zawodniczki:

Kinga Rajda, Anna Twardosz

Kadra szkoleniowa:

Sławomir Hankus (trener główny), Wojciech Tajner (trener współpracujący Ś-BZN)

Kadra narodowa młodzieżowa kobiet (Grupa tatrzańska)

Zawodniczki:

Kamila Karpiel, Joanna Kil, Magdalena Pałasz

Kadra szkoleniowa:

Krystian Długopolski (trener współpracujący TZN)

ROSJA

Kadra narodowa mężczyzn

Zawodnicy:

Aleksandr Bażenow, Jewgienij Klimow, Denis Korniłow, Michaił Maksimoczkin, Michaił Nazarow, Aleksiej Romaszow, Wadim Szyszkin, Roman Siergiejewicz Trofimow

Trenerzy:

Aleksander Arefiew, Jewgienij Plechow (asystent)

SZWAJCARIA

Kadra A mężczyzn

Zawodnicy:

Simon Ammann, Gregor Deschwanden, Killian Peier

Trenerzy:

Ronny Hornschuh, Roger Kamber (asystent)

Kadra B mężczyzn

Zawodnicy:

Tobias Birchler, Luca Egloff, Gabriel Karlen, Andreas Schuler

Kadra C mężczyzn

Zawodnicy:

Sandro Hauswirth, Dominik Peter

WŁOCHY

Kadra A mężczyzn

Zawodnicy:

Davide Bresadola, Sebastian Colloredo, Alex Insam

Trener:

Łukasz Kruczek

Kadra B mężczyzn

Zawodnik:

Daniele Varesco

Kadra rezerwowa mężczyzn

Zawodnicy:

Federico Cecon, Roberto Dellasega, Zeno Di Lenardo

Kadra C mężczyzn

Zawodnicy:

Giovanni Bresadola

Kadra narodowa kobiet

Zawodniczki:

Manuela Malsiner

Trener:

b.d.

Kadra A kobiet

Zawodniczki:

Elena Runggaldier, Lara Malsiner

Kadra rezerwowa kobiet

Zawodnicy:

Veronica Gianmoena

Kadra C kobiet

Zawodnicy:

Alice Puntel



Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl