Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego periodu 3 w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1PREVC CeneSłowenia28003
2TOLLINGER EliasAustria239-415
3ALTENBURGER FlorianAustria237-435
4SEMENIC AnzeSłowenia214-665
5ZIOBRO JanPolska183-975
6HILDE TomNorwegia180-1003
7COLLOREDO SebastianWłochy169-1115
8PASCHKE PiusNiemcy155-1255
9HUBER DanielAustria150-1305
9WOHLGENANNT UlrichAustria150-1305
11JUSTIN RokSłowenia133-1475
12HUBER StefanAustria122-1585
13ASCHENWALD PhilippAustria110-1705
14PAVLOVCIC BorSłowenia109-1715
15POGRAJC AndrazSłowenia102-1785
16GRANERUD Halvor EgnerNorwegia98-1825
17BRESADOLA DavideWłochy86-1945
18AUNE JoakimNorwegia80-2005
19BIEGUN KrzysztofPolska76-2045
20ASIKAINEN LauriFinlandia65-2155
21HOFFMANN FelixNiemcy64-2165
22BUSKUM Andreas GranerudNorwegia56-2245
23AALTO AnttiFinlandia55-2255
24REISENAUER JanniAustria54-2265
25BJERKEENGEN FredrikNorwegia52-2284
26SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia48-2325
26ZUPANCIC MiranSłowenia48-2325
28KRAUS MarinusNiemcy38-2425
29WOLNY JakubPolska36-2445
30HAUKEDAL RichardNorwegia28-2525
31BIELA StanisławPolska24-2565
32BARTOL TilenSłowenia21-2592
32KOZISEK CestmirCzechy21-2593
32SCHMID ConstantinNiemcy21-2595
35POLASEK ViktorCzechy20-2603
36SCHULER AndreasSzwajcaria17-2633
37HEIKKINEN KalleFinlandia14-2662
38VAENSKAE EliasFinlandia10-2702
39KYTOESAHO NikoFinlandia8-2722
40HAMANN MartinNiemcy7-2735
41KŁUSEK BartłomiejPolska6-2745
41BIRCHLER TobiasSzwajcaria6-2743
43IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja5-2755
44BOJARINCEW WładysławRosja4-2764
45BAŻENOW AleksandrRosja3-2775
46ROCH DUPLAND ThomasFrancja1-2793
46KORHONEN JanneFinlandia1-2795
46TKACZENKO SiergiejKazachstan1-2793




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl