Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego periodu 4 w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1FORFANG Johann AndreNorwegia27504
2HUBER DanielAustria206-694
3OSTERC AljazSłowenia180-954
4GRANERUD Halvor EgnerNorwegia150-1252
5AUNE JoakimNorwegia144-1314
6AIGNER ClemensAustria138-1374
7POLASEK ViktorCzechy126-1494
8WANK AndreasNiemcy120-1554
9DEZMAN NejcSłowenia116-1594
10ZUPANCIC MiranSłowenia115-1604
11HUBER StefanAustria113-1624
12MURAŃKA KlemensPolska86-1892
12PAVLOVCIC BorSłowenia86-1894
14COLLOREDO SebastianWłochy85-1904
15SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia84-1914
16BARTOL TilenSłowenia77-1984
17BRESADOLA DavideWłochy71-2044
18AALTO AnttiFinlandia62-2132
19LARINTO VilleFinlandia60-2152
20PASCHKE PiusNiemcy52-2232
21INSAM AlexWłochy51-2244
22HAUER JoachimNorwegia49-2264
23BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia29-2464
24KOZISEK CestmirCzechy27-2484
24GLASDER MichaelUSA27-2482
26WOLNY JakubPolska25-2504
26DESCHWANDEN GregorSzwajcaria25-2502
28SAKALA FilipCzechy24-2514
29KARLEN GabrielSzwajcaria21-2542
30REISENAUER JanniAustria19-2562
31ZNISZCZOŁ AleksanderPolska18-2574
31MATURA JanCzechy18-2572
31STEINER MaximilianAustria18-2572
34PEIER KillianSzwajcaria17-2582
35BIEGUN KrzysztofPolska16-2594
35BOGATAJ TineSłowenia16-2594
37SCHULER AndreasSzwajcaria13-2622
38ASCHENWALD PhilippAustria12-2632
39EGLOFF LucaSzwajcaria10-2654
40HAMANN MartinNiemcy9-2662
40HAUKEDAL RichardNorwegia9-2662
40HOFFMANN FelixNiemcy9-2664
40LACKNER ThomasAustria9-2662
44HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8-2674
44HAZETDINOW IlmirRosja8-2672
46BJERKEENGEN FredrikNorwegia7-2682
46LARSON CaseyUSA7-2682
46BRASME PaulFrancja7-2684
49LISSO Justin Niemcy6-2692
50KRAUS MarinusNiemcy5-2704
50MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja5-2704
52SCHUBERT JohannesNiemcy4-2714
53BROWN AJUSA3-2722
53BUSKUM Andreas GranerudNorwegia3-2722
55BRADATSCH SebastianNiemcy2-2734
56ROCH DUPLAND ThomasFrancja1-2744




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl