Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego periodu 4 w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1LINDVIK MariusNorwegia16504
2SCHIFFNER MarkusAustria160-52
3TOCHIMOTO ShoheiJaponia142-234
4JUSTIN RokSłowenia130-354
4BUSKUM Andreas GranerudNorwegia130-354
6BAER MoritzNiemcy129-362
7LANISEK AnzeSłowenia125-402
8MOGEL Zak Słowenia112-534
9BARTOL TilenSłowenia100-652
9ASCHENWALD PhilippAustria100-652
11PASCHKE PiusNiemcy89-762
12ROTH LucaNiemcy86-794
13HAUSWIRTH SandroSzwajcaria82-834
13MAERKL KilianNiemcy82-832
15ITO KenshiroJaponia75-904
16SAKALA FilipCzechy73-924
17SCHULER AndreasSzwajcaria65-1002
18ALAMOMMO AndreasFinlandia63-1022
19DEZMAN NejcSłowenia61-1042
20IWASA YukenJaponia54-1114
21FREUND SeverinNiemcy51-1142
22KOZISEK CestmirCzechy50-1152
23FETTNER ManuelAustria49-1162
24BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia47-1184
25PETER DominikSzwajcaria46-1194
26RAIMUND PhilippNiemcy45-1204
27AMMANN SimonSzwajcaria40-1251
28HAMANN MartinNiemcy38-1272
29AIGRO ArttiEstonia36-1294
30WOHLGENANNT UlrichAustria34-1314
31AIGNER ClemensAustria33-1322
31HOFER ThomasAustria33-1322
33WˇSEK PawełPolska30-1354
33MARKENG Thomas AasenNorwegia30-1354
35LEAROYD JonathanFrancja29-1364
36HOFFMANN FelixNiemcy28-1372
37MURAŃKA KlemensPolska26-1394
38ALTENBURGER FlorianAustria25-1402
39DESCHWANDEN GregorSzwajcaria24-1414
40JELAR ZigaSłowenia21-1442
40HVALA JakaSłowenia21-1444
42STEINER MaximilianAustria20-1452
43LIENHER MaximilianAustria18-1472
44WANK AndreasNiemcy17-1484
45MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja15-1502
46RINGEN SondreNorwegia14-1514
47HAARE AndersNorwegia12-1534
47VANCURA TomasCzechy12-1534
49EGLOFF LucaSzwajcaria6-1594
50PILCH TomaszPolska4-1614
50WIENERROITHER JulianAustria4-1612
52KARLEN GabrielSzwajcaria3-1622
52KANTYKA PrzemysławPolska3-1624
54STĘKAŁA AndrzejPolska2-1634




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl