Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego periodu 5 w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1AIGNER ClemensAustria38307
2LANISEK AnzeSłowenia360-235
3ZUPANCIC MiranSłowenia337-467
4DEZMAN NejcSłowenia240-1437
5WANK AndreasNiemcy230-1533
6ASCHENWALD PhilippAustria227-1567
7ALTENBURGER FlorianAustria206-1777
8VANCURA TomasCzechy193-1904
9TOLLINGER EliasAustria185-1987
10HUBER StefanAustria179-2045
11SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia167-2167
12PASCHKE PiusNiemcy165-2187
13AMMANN SimonSzwajcaria140-2432
14AUNE JoakimNorwegia127-2567
15STEINER MaximilianAustria120-2637
16MURAŃKA KlemensPolska116-2675
17HVALA JakaSłowenia84-2997
18PEIER KillianSzwajcaria82-3017
19PUNGERTAR MatjazSłowenia80-3037
20INSAM AlexWłochy79-3042
21ZNISZCZOŁ AleksanderPolska77-3065
22BOYD-CLOWES MackenzieKanada74-3092
23TARMAN RokSłowenia70-3133
24LINDVIK MariusNorwegia68-3152
25BRESADOLA DavideWłochy64-3192
26NAKAMURA NaokiJaponia61-3223
27HOFER ThomasAustria57-3267
28HAHN JulianNiemcy56-3275
29COLLOREDO SebastianWłochy51-3322
30NOUSIAINEN EetuFinlandia49-3342
31IWASA YukenJaponia48-3353
32JUSTIN RokSłowenia44-3395
33KOBAYASHI JunshiroJaponia42-3413
34SAKALA FilipCzechy41-3425
35BRADATSCH SebastianNiemcy40-3437
36ITO KenshiroJaponia35-3482
37SEIDL FabianNiemcy34-3495
38FUCHS TimNiemcy31-3522
39SATO YukiyaJaponia29-3542
40RHOADS WilliamUSA28-3552
41DESCHWANDEN GregorSzwajcaria27-3564
42GLASDER MichaelUSA24-3592
43KARLEN GabrielSzwajcaria21-3624
44ITO MasamitsuJaponia18-3652
45HAMANN MartinNiemcy17-3662
45BARTOL TilenSłowenia17-3662
47HAUKEDAL RichardNorwegia16-3675
47STĘKAŁA AndrzejPolska16-3677
49SCHMID ConstantinNiemcy15-3682
49ROMASZOW AleksiejRosja15-3683
51SCHULER AndreasSzwajcaria14-3695
51ZAJC TimiSłowenia14-3692
53BAŻENOW AleksandrRosja13-3703
53SUZUKI ShoJaponia13-3702
55VAENSKAE EliasFinlandia12-3713
56EGLOFF LucaSzwajcaria10-3733
56KIM Hyun-KiKorea10-3732
58KASTELIK DominikPolska8-3752
58WOLNY JakubPolska8-3755
58KŁUSEK BartłomiejPolska8-3752
61BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia7-3762
61MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja7-3763
63MAURER JoshuaKanada5-3787
63SANDELL Jonas-SlothNorwegia5-3782
65WOHLGENANNT UlrichAustria3-3804
65WINTER PaulNiemcy3-3805
65KORHONEN JanneFinlandia3-3803
68KOZISEK CestmirCzechy2-3815




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl