Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego periodu 6 w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1DEZMAN NejcSłowenia50608
2HVALA JakaSłowenia338-1688
3ZUPANCIC MiranSłowenia332-1748
4PAVLOVCIC BorSłowenia292-2144
5AUNE JoakimNorwegia261-2456
6MURAŃKA KlemensPolska218-2886
7COLLOREDO SebastianWłochy173-3336
8HUBER DanielAustria172-3346
9HOFFMANN FelixNiemcy163-3434
10HUBER StefanAustria160-3462
11ALTENBURGER FlorianAustria155-3516
12MATURA JanCzechy138-3686
13STEINER MaximilianAustria130-3766
14AIGNER ClemensAustria110-3962
14POLASEK ViktorCzechy110-3962
14GRANERUD Halvor EgnerNorwegia110-3962
17SCHMID ConstantinNiemcy108-3984
18JUSTIN RokSłowenia105-4016
18HAMANN MartinNiemcy105-4016
20WOLNY JakubPolska100-4066
20PUNGERTAR MatjazSłowenia100-4068
20BARTOL TilenSłowenia100-4062
23TARMAN RokSłowenia99-4074
24LACKNER ThomasAustria98-4084
24AALTO AnttiFinlandia98-4084
26SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia85-4216
27HAHN JulianNiemcy82-4246
28ASIKAINEN LauriFinlandia76-4304
29TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja64-4424
30USACZEW JegorRosja61-4452
31KORHONEN JanneFinlandia55-4512
32HAUKEDAL RichardNorwegia52-4546
33ZAJC TimiSłowenia50-4562
34BRESADOLA DavideWłochy47-4594
35ROCH DUPLAND ThomasFrancja45-4616
36IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja44-4624
37AIGRO ArttiEstonia40-4662
38INSAM AlexWłochy37-4694
39HOFER ThomasAustria36-4704
40SCHULER AndreasSzwajcaria35-4714
41KARPIENKO NikołajKazachstan31-4752
41CECON FedericoWłochy31-4754
43CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30-4762
43WAGNER LukasNiemcy30-4762
45JELAR ZigaSłowenia29-4774
46BAER MoritzNiemcy28-4784
47WˇSEK PawełPolska25-4814
47DEMIR AyberkTurcja25-4812
49SCHUBERT JohannesNiemcy24-4826
49MATTOON NicholasUSA24-4824
51ROMBACH SebastianNiemcy23-4832
52SYKCZIN Nikita Rosja22-4842
53TOLLINGER EliasAustria21-4854
53KOZISEK CestmirCzechy21-4856
55DELLASEGA RobertoWłochy20-4864
55ZNISZCZOŁ AleksanderPolska20-4864
55ASCHENWALD PhilippAustria20-4862
55OSTERC AljazSłowenia20-4862
59KOROLEW AleksiejKazachstan19-4872
59BEDIR Muhammed AliTurcja19-4872
59KALINICZENKO WitalijUkraina19-4872
62BJERKEENGEN FredrikNorwegia16-4902
62SEIDL FabianNiemcy16-4902
64MALTSEV KevinEstonia14-4922
65BRADATSCH SebastianNiemcy13-4932
65EGLOFF LucaSzwajcaria13-4934
67KŁUSEK BartłomiejPolska12-4944
67KARLEN GabrielSzwajcaria12-4944
69MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja11-4954
70UTIEW ArtemRosja9-4972
71KARTA SametTurcja8-4982
72SAKALA FilipCzechy7-4994
72GUNGEN MunirTurcja7-4992
74FUCHS TimNiemcy6-5004
75BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia4-5022
76BROWN AJUSA3-5036
76SANDELL Jonas-SlothNorwegia3-5034
76LARSON CaseyUSA3-5032
79BIRCHLER TobiasSzwajcaria2-5042




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS137
30.12.2018
godz. 16:30
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 15:25
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia556
2.ŻYŁA PiotrPolska445
3.STOCH KamilPolska365
4.GEIGER KarlNiemcy327
5.FORFANG Johann AndreNorwegia321
12.KUBACKI DawidPolska154
23.WOLNY JakubPolska61
32.HULA StefanPolska25
49.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
27.12.2018
godz. 17:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PEDERSEN RobinNorwegia275
2.LINDVIK MariusNorwegia200
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska199
4.HOFFMANN FelixNiemcy187
5.SCHMID ConstantinNiemcy135
11.WˇSEK PawełPolska82
21.STĘKAŁA AndrzejPolska56
30.MURAŃKA KlemensPolska42
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
12.01.2019
godz. 08:30
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy400
2.LUNDBY MarenNorwegia278
3.JAKOWLEWA LidijaRosja262
4.TAKANASHI SaraJaponia224
5.SEYFARTH JulianeNiemcy216
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl