Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2001/2002
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1NEUMAYER MichaelNiemcy1225028
2YLIJAERVI JanneFinlandia816-40917
3RITZERFELD JoergNiemcy759-46619
4BRACHT KaiNiemcy660-56526
5YLIRIESTO KimmoFinlandia606-61916
6KRANJEC RobertSłowenia580-6459
7HAPPONEN JanneFinlandia572-65310
8FETTNER ManuelAustria533-69212
9ALBORN AlanUSA532-6937
10AUDENRIETH RolandNiemcy510-71525
11NORCIC BineSłowenia479-74619
12LOEFFLER FrankNiemcy449-77615
13THURNBICHLER StefanAustria419-80615
14FORFANG DanielNorwegia411-81418
15SALMINEN PekkaFinlandia403-82210
16PIEPER StefanNiemcy386-83918
17PETERKA PrimozSłowenia383-8429
18EIGENTLER MarkusAustria380-84526
19PETTERSEN SigurdNorwegia371-85418
20SOLEM MortenNorwegia365-86010
21METZLER BernhardAustria357-86826
22SCHWARZENBERGER ReinhardAustria355-87021
23MECHLER MaximilianNiemcy353-87211
24ELSE DirkNiemcy341-88411
25KOCH MartinAustria332-8936
26HOFER GerhardAustria328-89713
27JAEKLE HansjoergNiemcy322-9036
28JONES ClintUSA318-9079
29CHOI Heung-ChulKorea312-9138
30URH-ZUPAN PrimozSłowenia311-91414
30LUDWIG FrankNiemcy311-91411
32SCHNEIDER BalthasarAustria310-91512
32BADER FerdinandNiemcy310-91518
34KEITURI KalleFinlandia294-9319
35SCHWALL ThomasUSA290-93513
36SHIBATA YasuhiroJaponia287-93813
36NAGILLER ChristianAustria287-93818
38JIROUTEK JakubCzechy279-94617
39TAKANO TeppeiJaponia275-95010
40ROBNIK GorazdSłowenia273-95219
41HAKOLA LauriFinlandia272-95311
42KALTENBOECK BastianAustria267-95814
43HUUSKONEN LassiFinlandia266-95917
44ENGER Ole ChristenNorwegia259-96614
45PETERKA UrosSłowenia244-98112
46HAFELE MathiasAustria235-99010
46MOELLINGER MichaelSzwajcaria235-99013
48HIGASHI AkiraJaponia225-10003
49KAISER StefanAustria216-100913
50HOCKE StephanNiemcy210-10156
51RADELJ JureSłowenia202-10234
52DAMJAN JernejSłowenia194-103115
53VRHOVNIK BlazSłowenia192-103311
54SNELI Tore S.Norwegia190-10357
54NIEMINEN ToniFinlandia190-10353
56PETRAT HansNiemcy183-104213
57HLAVA JakubCzechy182-104313
57WOŁKOW AleksanderRosja182-104314
59ZONTA PeterSłowenia180-10454
59CAVLOVIC GasperSłowenia180-104515
61LAPPI ArttuFinlandia177-10486
62AHONEN PasiFinlandia176-104912
63MEDVED IgorSłowenia175-10503
63KIURU TamiFinlandia175-10506
65KISHIMOTO HomareJaponia174-10515
66KOKKONEN AkseliNorwegia169-10565
67LIEGL FlorianAustria168-105712
68DESSUM NicolasFrancja158-10673
69NAESS BardNorwegia156-106911
70LOITZL WolfgangAustria151-10744
71DORAN BrendanUSA143-10829
72FATKULLIN IldarRosja140-10852
73SANDVOLD TomNorwegia138-10879
74SANTIAGO RemiFrancja137-10886
75WATASE YutaJaponia136-10893
75STEINAUER MarcoSzwajcaria136-10897
77BENKOVIC RokSłowenia130-109511
78ANDERSEN DavidNorwegia129-10968
79SATO MasayukiJaponia126-10999
80MAZOCH JanCzechy125-11009
81YASUZAKI NaokiJaponia124-11015
82SAITO HiroyaJaponia122-11035
82ROMOEREN Bjoern EinarNorwegia122-11035
84DOLEZAL MichalCzechy121-11048
85HOERL ThomasAustria120-110521
85HARADA MasahikoJaponia120-11052
87KANEKO YusukeJaponia117-11089
88SEDLAK BorekCzechy116-11097
89UENO ShingoJaponia113-11125
89PEDERSEN GlynnWielka Brytania113-111220
91HIGUCHI DaijiroJaponia112-11134
92HYYTIA PasiFinlandia110-11158
92SLIWKA GrzegorzPolska110-111514
94MOISANDER JaniFinlandia108-11178
94DENNEY JimUSA108-111710
96OSADETZ AndrewKanada107-11189
97OKABE TakanobuJaponia106-11195
98SKUPIEN WojciechPolska104-11214
98MATURA JanCzechy104-11219
100BACHLEDA MarcinPolska102-112313
101OLLI HarriFinlandia101-11245
102SPAETH GeorgNiemcy100-11251
103YAMADA HirokiJaponia99-11263
104DOLEZAL JanCzechy98-11275
104SAITO ShinichiroJaponia98-11275
104URAM MatejSłowacja98-112713
107MESIK MartinSłowacja97-11289
108LOBBEN ThomasNorwegia95-11308
109ITO DaikiJaponia93-11323
110KRUCZEK LukaszPolska89-11366
111SAKANO YukioJaponia87-11387
111HAARE FrodeNorwegia87-11387
113SUZUKI YasunoriJaponia86-11395
113EVENSEN Trond-ArildNorwegia86-113910
115KANG Chil-KuKorea83-11427
116LANG GregaSłowenia82-114311
116BRENDEN KristianNorwegia82-11434
118FRAS DamjanSłowenia81-11442
119KOFLER AndreasAustria78-11476
119OKAMURA SotaJaponia78-11479
121HANSEN Kim-RoarNorwegia75-11509
122CECON RobertoWłochy74-11512
122LIE HaavardNorwegia74-11516
124KOSTIAL PeterSłowacja71-11545
125FREIHOLZ SylvainSzwajcaria69-11564
125AMMANN SimonSzwajcaria69-11563
127IKEDA ShunjiJaponia68-11572
127KUETTEL AndreasSzwajcaria68-11573
129POLUNIN MaximKazachstan67-11584
130HOSOYAMA ShusakuJaponia64-11615
131FUKITA YukitakaJaponia63-11628
132KUSENNI MaximRosja61-11647
133WATANABE ShunsukeJaponia60-11654
133KIM Hyun-KiKorea60-11656
133KOCNIK UrosSłowenia60-116511
133JANDA JakubCzechy60-11652
137PIKL PrimozSłowenia59-11667
137CHEDAL EmmanuelFrancja59-11665
139PERCHT GeraldAustria58-11675
140AAGHEIM MortenNorwegia57-11684
141POCHWALA TomaszPolska55-11704
141RECTOR HartmanUSA55-11707
141FIZEK PavelCzechy55-117014
144CHIDA YuyaJaponia54-11715
144DENNEY JeffreyUSA54-117110
146KRUMBACHER FlorianNiemcy53-11727
147READ StefanKanada52-11739
147LEBEL PaulKanada52-117310
149LAJUNEN AkseliFinlandia51-11746
149AARNES Tom AgeNorwegia51-11743
151DE GROOT NielsHolandia49-117616
152CHOI SeouKorea48-11776
152KALINICZENKO AntonRosja48-11772
154GLYVKO VladimirUkraina44-11814
155ZVIC MilanSłowenia41-118410
155EVENSEN SteinarNorwegia41-11843
157JOHANSEN Thor MagneNorwegia40-11858
157COLBY CaseyUSA40-11854
157KORDEZ ZvonkoSłowenia40-11851
160NAKAGAWA KazuyaJaponia39-11865
160FORMANEK MiroslavSłowacja39-11869
162TSURUMAKI ShinyaJaponia38-11875
163SAKALA JaroslavCzechy37-11883
163HUGHES BlakeUSA37-11884
163NISHISHITA KazukiJaponia37-11885
166BAXTER GregoryKanada36-11894
166BILBAN BlazSłowenia36-11898
168PARMA JiriCzechy35-11908
168JOHNSON AndersUSA35-11905
168NISHIMORI RyoheiJaponia35-11905
171KIMOTO KatsunariJaponia34-11915
171ENGER ErlingNorwegia34-11918
173BOLOGNANI AlessioWłochy33-119215
173CZAKADZE KahaberGruzja33-119210
175HAJEK AntoninCzechy32-11934
175ADAMI GiancarloWłochy32-119311
175HOLLAND ChrisKanada32-11932
178BAUMGARTNER AndreasAustria31-11945
179HAUSWIRTH BrunoSzwajcaria30-119512
180FREY LeifNiemcy29-11967
180STENSRUD HenningNorwegia29-11961
182ARASEKI YutaJaponia28-11974
182YASUKAWA YukiJaponia28-11977
182MYSLICKI JasonKanada28-11972
185EGEBERG TommyNorwegia27-11985
186FILIMONOW StanisławKazachstan26-11994
186VOGEL MarcSzwajcaria26-119913
188BASLER UliNiemcy25-12005
188YOSHINARI HiroshiJaponia25-12002
188KREUZER ChristophHolandia25-12006
188WANGEN Erik-LeineNorwegia25-12005
192DOENNEM Olav MagneNorwegia24-12011
193SAITO HiroyukiJaponia22-12033
194JURIS JaanEstonia21-120412
194KOKUBUN ChikanobuJaponia21-12044
194NOROTA YoshikazuJaponia21-12043
197GAIDUK PavelKazachstan20-12054
197SALUMAE JensEstonia20-12053
197DLUGOPOLSKI KrystianPolska20-12056
197NELSON TimUSA20-12059
201CHIAPOLINO StefanoWłochy19-120610
202KOBIELEW WalerijRosja18-12072
202SAGBAKKEN Kjell-ErikNorwegia18-12071
202TAJNER TomislawPolska18-12072
202MATEJA RobertPolska18-12073
202SCHLANK PeterSłowacja18-12074
207NYSTROEM Lars KristianNorwegia17-12082
208WELCH BrianUSA16-12096
208KIRYU TakayukiJaponia16-12092
208GERBER LoganUSA16-12096
208CIKL MartinCzechy16-12094
212MAYR IngemarHolandia14-12111
212HOFMEIER MeinradNiemcy14-12115
212MUELLER SteffenNiemcy14-12111
212LANGE ChristianNiemcy14-12115
212PODREBRSEK SimonSłowenia14-12112
217SAKURAI KazuyoshiJaponia13-12123
217ANDERSEN Jan-OttaNorwegia13-12124
217SAWARA TakashiJaponia13-12122
217ISHIZAWA TakeshiJaponia13-12125
221NIKKEL JeroenHolandia12-12139
221TONKIN RichardKanada12-12134
221DECKER ChrisUSA12-12132
221WENNINGER HannesAustria12-12134
221DAESCHER MarkoSzwajcaria12-12137
221FREUDIG GerhardNiemcy12-12135
221KALIGARO RolandoSłowenia12-12131
221KATAYAMA YutakaJaponia12-12134
229ALAKUNNAS HannuFinlandia11-12144
229BAFIA DominikKanada11-12144
229ZUKIKIN DmitrijRosja11-12145
229LEMOLA TuukkaFinlandia11-12144
229ORSULA DusanSłowacja11-12148
234DELAVEC PrimozSłowenia10-12152
234WOLF JakeUSA10-12156
234GOTZE SvenNiemcy10-12153
237DURAND FlorentinFrancja9-12167
237KIEROW RomanRosja9-12162
239DUCROZ AurelienFrancja8-12173
239JAAFS KristofferSzwecja8-12173
239TSCHUSCHNIG LukasAustria8-12172
239VACULIK OndrejCzechy8-12176
239KEATE SkylerUSA8-12174
239MCNEIL SteveUSA8-12176
245DENNEY EricUSA7-12182
245PERKO RomanSłowenia7-12182
245SMEBY JosteinNorwegia7-12183
245SHIGEMATSU KentaroJaponia7-12183
245URBANC RokSłowenia7-12181
250VILBERG AndreasNorwegia6-12191
250SUGIMOTO TeruyoshiJaponia6-12193
250KOJEWNIKOW SergiejRosja6-12191
250TAKEMOTO KazuyaJaponia6-12192
250REMY MaximeFrancja6-12198
250MEGLIC RobertSłowenia6-12191
250FAHLE HeljarNorwegia6-12193
257TEPES JurijSłowenia5-12201
257MEYER ChristianNorwegia5-12204
257NELL MichaelKanada5-12205
260MYHRA AnthonyUSA4-12218
260LOSOA Tom ArildNorwegia4-12214
260HOFFMAN TaylorUSA4-12215
263BAARLE VAN BoyHolandia3-12227
263HLAVA LukasCzechy3-12224
263LYSKOWEC AndriejBiałoru¶3-12226
263COLLOREDO SebastianWłochy3-12222
263RUUSKANEN Juha-MattiFinlandia3-12225
263MUNARI DanieleWłochy3-12222
263MARUTA ToruJaponia3-12222
263GORHAM GraemeKanada3-12222
263SIŁAJEW AleksiejRosja3-122210
272OTA YasuhikoJaponia2-12234
272KUBO NoboruJaponia2-12235
272ERLACHER WolfgangAustria2-12239
272THOMPSON MaxKanada2-12231
272KUMER JureSłowenia2-12231
272HARRIS WesleyKanada2-12232
278GOSTIC PrimozSłowenia1-12243
278NYHUS ToreNorwegia1-12242
278JEROME JessicaUSA1-12241
278AJNIK LukaSłowenia1-12242
278GASIENICA AlbertUSA1-12242
278ŻARKOW GeorgiBułgaria1-12248
284WAGNER MichaelNiemcy0-12251
284BARMIENKOW AndriejRosja0-12252
284MITTER AndreasAustria0-12252
284MICHIELLI GiuseppeWłochy0-12251
284TANABE HajimeJaponia0-12251
284BURGER BostjanSłowenia0-12251
284HOLTE EirikNorwegia0-12252
284TEIKARI JouniFinlandia0-12252
284KJENSLI StianNorwegia0-12253
284KOZŁOW AleksanderRosja0-12253
284DVORAK MiroslavCzechy0-12254
284MUNTERS JohanSzwecja0-12253
284OXFORD LoganUSA0-12252
284KLIPPEL MatthiasNiemcy0-12251
284SANUKI TetsuroJaponia0-12251
284VRHOVEC UrosSłowenia0-12251
284HIUKKA TommiFinlandia0-12251
284GILBERTSON KyleUSA0-12254
284NAKAMURA KojiJaponia0-12253
284EDLUND DaveUSA0-12255
284MORKA TerjeNorwegia0-12251
284MIETTINEN JuhaFinlandia0-12252
284KARPIENKO NikołajKazachstan0-12252
284ZUPAN BineSłowenia0-12254
284NAKAMURA KazuhiroJaponia0-12252
284IONITA CiprianRumunia0-12259
284BABIS MartinSłowacja0-12251
284PLECHOW MikołajRosja0-12251
284WHITMAN TobinUSA0-12253
284LACROIX ThomasFrancja0-12254
284SETO KojiJaponia0-12252
284KLING JonathonUSA0-12254
284BRAENNLUND JensSzwecja0-12251
284SUMMANEN TeemuFinlandia0-12251
284JONES RobbieUSA0-12252
284NAKANISHI RyosukeJaponia0-12251
284MOREL YoannFrancja0-12251
284GIANESTNI RobertoWłochy0-12251
284CVETKO GasperSłowenia0-12252
284WESTBERG JonasSzwecja0-12252
284GUIGNARD AntoineSzwajcaria0-12255
284WATZINGER RalfAustria0-12251
284CIPRIAN IonitaRumunia0-12251
284FROEIER RickardSzwecja0-12253
284AREN AndreasSzwecja0-12253
284LYNCH DennisKanada0-12252
284OTTOBON MathieuFrancja0-12252
284BAU ManuelWłochy0-12251
284TUTCZAI PeterWęgry0-12253
284KLAUSMANN DanielNiemcy0-12251
284CZAADAJEW PetrBiałoru¶0-12252
284AFANASENKO DmitrijBiałoru¶0-12251
284GRAVES WillyUSA0-12252
284FRUCH FlavioWłochy0-12252
284HOESS ChristophSzwajcaria0-12252
284AHONEN MikaFinlandia0-12251
284FRANCIS ChrisUSA0-12253
284RIHTAR MihaSłowenia0-12252
284ESTERMAA PrilitEstonia0-12251
284SATO YoshikiJaponia0-12251
284ANDERSEN ThomasNorwegia0-12251
284KLEMENCIC MarcelSłowenia0-12251
284GRIMHOLM IsakSzwecja0-12252
284TAKAYANAGI TaroJaponia0-12253
284VACULIK FrantisekCzechy0-12256
284KAELIN HeiriSzwajcaria0-12251
284BOSZCZUK WołodymirUkraina0-12254
284BRANDTENBORG HavardNorwegia0-12253
284BRISSINGER ArnoFrancja0-12251
284HIGUCHI TaichiJaponia0-12251
284MAITRE DamienFrancja0-12251
284GRILLHOESL ChristophNiemcy0-12256
284GALICA AndrzejPolska0-12252
284ENDO KotaJaponia0-12251
284CHIKINE DenisRosja0-12253
284ERIKSON JohanSzwecja0-12252
284DYDYULIA AleksandrBiałoru¶0-12252
284OXFORD TrayUSA0-12252
284CHEDAL BillyFrancja0-12256
284HUCZKOWSKI HermanFinlandia0-12252
284TOMAZIN JanSłowenia0-12252
284DYBLIE AlfNorwegia0-12252
284UMEZAKI KeitaJaponia0-12251
284BOGATAJ JureSłowenia0-12253
284WESTBERG EmilSzwecja0-12254
284MOREROD JoelSzwajcaria0-12252
284THOMPSON RobertKanada0-12252
284VACULA JanCzechy0-12252
284TABATA RyuheiJaponia0-12251
284KYPET MarekCzechy0-12252
284KOROBOV AlexanderKazachstan0-12253
284BOYCHUK IgorUkraina0-12254
284IGNATOW EmilBułgaria0-12252
284HEINRICH RobertNiemcy0-12251
284KOZLOV IvanUkraina0-12255
284FLATLA LarsNorwegia0-12251
284SUCHACEK JakubCzechy0-12251
284WISLOEFF Jens FrederikNorwegia0-12253
284EDLINGER MarkusAustria0-12251
284HAUTA JyrkiFinlandia0-12252
284LESJA KenNorwegia0-12252
284BRAUD FrancoisFrancja0-12252
284TANAKA YuyaKanada0-12252
284PFEIFFER SaschaNiemcy0-12251
284KIZOW GiennadijRosja0-122510
284SNELI ArneNorwegia0-12253
284DELLA MEA ArrigoWłochy0-12251
284STRICKNER ChristophAustria0-12252
284AUER MartinNiemcy0-12256
284SOBCZYK GrzegorzPolska0-12252
284TAKAHASHI NobuyukiJaponia0-12252
284ZELENCIK JanSłowacja0-12255
284GASHI BesnikSzwecja0-12251
284BIEŁOW AleksanderRosja0-12252
284DELANEY MattUSA0-12252
284PROST BAYARD MathieuFrancja0-12251
284BELTRAME MarcoWłochy0-12252
284PAEAEKKOENEN TeemuFinlandia0-12254
284RULEV JuriKazachstan0-12253
284MAJAVA JarkkoSzwecja0-12252
284OTELEA RaduRumunia0-12256
284PLECHOW JewgienijRosja0-12256
284NORDIN JonasSzwecja0-12252
284PSENKO MichalSłowacja0-12251
284IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria0-12253
284PUNGOR MateWęgry0-12252
284STERL RolandNiemcy0-12251
284PESONEN AnttiFinlandia0-12252
284WINTERHALTER MarkusNiemcy0-12251
284CSABA MagdoRumunia0-12251
284KOYAMA TakaakiJaponia0-12251
284HYTTINEN KeijoFinlandia0-12253
284PIAO Xue FengKorea0-12253
284OBLAK JakaSłowenia0-12251
284YUMOTO FumihisaJaponia0-12251
284KOUZENNYJ MaksimRosja0-12252
284NORD Bjoern IvarNorwegia0-12252
284VAEAENAENEN PetteriFinlandia0-12252
284MARCHANDISE NicolasFrancja0-12252
284HEINZMANN BerndNiemcy0-12252
284HEIKKONEN JarkkoFinlandia0-12253
284MOLLARD DidierFrancja0-12251
284BLISS EvanUSA0-12252
284ULIMOEN EirikNorwegia0-12251
284STEFANOVIE ReneSłowacja0-12253
284TAKIZAWA ToshiyaJaponia0-12252
284RAMMERSTORFER StefanAustria0-12252
284LAHEURTE MaximeFrancja0-12251
284YOSHIDA TakuJaponia0-12251
284VAN LindseyUSA0-12251
284PEPENE MihalRumunia0-12252
284CHVYKOV DmitriyKirgistan0-12254
284KATO TaiheiJaponia0-12252
284YAMANO KojiJaponia0-12252
284KESSLER KyleUSA0-12251
284SCHOENENBERGER PascalSzwajcaria0-12251
284HEIN JoukoEstonia0-12253
284MAGDO CsabaRumunia0-12257
284DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja0-12252
284BAUMGARTEN CorvinNiemcy0-12251
284SEKI TaiJaponia0-12252
284TASASEN PalNorwegia0-12251




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl