Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2002/2003
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1THURNBICHLER StefanAustria1252021
2SOLEM MortenNorwegia958-29421
3MOELLINGER MichaelSzwajcaria829-42324
4BADER FerdinandNiemcy813-43919
5FORFANG DanielNorwegia804-44818
6KALTENBOECK BastianAustria747-50526
7BRACHT KaiNiemcy621-63116
8METZLER BernhardAustria605-64720
9NAGILLER ChristianAustria593-65910
10LOITZL WolfgangAustria523-72921
11LUDWIG FrankNiemcy522-73023
12SCHWARZENBERGER ReinhardAustria518-7348
13SCHNEIDER BalthasarAustria489-76321
14RADELJ JureSłowenia448-80422
15HAFELE MathiasAustria444-80818
16HAPPONEN JanneFinlandia423-8297
17NEUMAYER MichaelNiemcy400-8527
18HERR AlexanderNiemcy380-87214
18MORGENSTERN ThomasAustria380-8724
20SALMINEN PekkaFinlandia311-9419
21RITZERFELD JoergNiemcy305-94710
22MATEJA RobertPolska299-9538
23DOENNEM Olav MagneNorwegia285-96720
24HAKOLA LauriFinlandia281-97111
25AUDENRIETH RolandNiemcy276-97613
26LIE HaavardNorwegia263-98913
27RUUSKANEN Juha-MattiFinlandia261-99113
28KAISER StefanAustria255-99719
29KANEKO YusukeJaponia250-10025
30HOCKE StephanNiemcy244-100810
31URH-ZUPAN PrimozSłowenia225-102717
32BARDAL AndersNorwegia223-10295
33HIGASHI AkiraJaponia219-10335
34MEDVED IgorSłowenia215-10379
35BYSTOEL LarsNorwegia214-10384
36DENNEY JimUSA207-10459
37NORCIC BineSłowenia203-104922
38MIYAHIRA HideharuJaponia200-10523
39FETTNER ManuelAustria194-105817
40ZUPAN BineSłowenia192-106013
41URBANC RokSłowenia182-107011
42REICHEL FrankNiemcy181-107115
43PIEPER StefanNiemcy180-10728
44INGEBRIGTSEN TommyNorwegia163-10897
45YAMADA HirokiJaponia160-10925
46HAUTAMAEKI JussiFinlandia157-10955
46DAMJAN JernejSłowenia157-109513
48OKABE TakanobuJaponia152-11005
49LOBBEN ThomasNorwegia147-11055
50KEITURI KalleFinlandia144-11089
51JANDA JakubCzechy140-11122
52UENO ShingoJaponia137-11155
53EIGENTLER MarkusAustria133-11195
53OLLI HarriFinlandia133-11196
55DUFFNER ChristofNiemcy126-11262
56JIROUTEK JakubCzechy125-112717
56POCHWALA TomaszPolska125-11277
58ICHINOHE TsuyoshiJaponia119-11335
59MECHLER MaximilianNiemcy118-11347
60SOBCZYK GrzegorzPolska112-114018
61KASAI NoriakiJaponia110-11423
62HEIKKONEN JarkkoFinlandia108-11446
63KOCH MartinAustria105-11477
63MEYER ChristianNorwegia105-114710
65CHEDAL EmmanuelFrancja102-11506
66SCHWALL ThomasUSA98-11548
67SHIGEMATSU KentaroJaponia91-11615
67HYYTIA PasiFinlandia91-11616
69REMY MaximeFrancja90-116217
69YASUZAKI NaokiJaponia90-11625
71BENKOVIC RokSłowenia88-11644
71BOGATAJ JureSłowenia88-11647
73JURIS JaanEstonia86-11666
74SHIBATA YasuhiroJaponia83-11695
75YUMOTO FumihisaJaponia82-11705
75DESSUM NicolasFrancja82-11703
75FREIHOLZ SylvainSzwajcaria82-11708
78LANG GregaSłowenia81-117115
79JUSSILAINEN RistoFinlandia80-11721
79ITO DaikiJaponia80-11725
81ELSE DirkNiemcy79-117316
82DLUGOPOLSKI KrystianPolska73-117912
83KOKKONEN AkseliNorwegia71-11813
84SKUPIEN WojciechPolska68-118413
85ZIDEK RadekCzechy67-11854
85STRICKNER ChristophAustria67-11854
87KRUCZEK LukaszPolska66-118616
88SAITO ShinichiroJaponia65-11874
88FUNAKI KazuyoshiJaponia65-11873
90HARADA MasahikoJaponia64-11884
91NISHIMORI RyoheiJaponia63-11895
91KUERSCHNER MarioNiemcy63-11898
91ANDERSEN Jan-OttaNorwegia63-118911
94OKAMURA SotaJaponia60-11924
94GERBER LoganUSA60-11929
96ROSTAD MagnusNorwegia59-11934
96TAJNER WojciechPolska59-119310
98JIROTKA DavidCzechy58-11946
98BABIS MartinSłowacja58-11946
100PARMA JiriCzechy56-119613
101ALAKUNNAS HannuFinlandia55-11976
102KESSLER KyleUSA54-11984
102VOGEL MarcSzwajcaria54-119816
104NORDIN JonasSzwecja53-11996
104CAVLOVIC GasperSłowenia53-119912
106SEDLAK BorekCzechy52-12009
107SAKANO YukioJaponia51-12015
107RECTOR HartmanUSA51-12015
109DURAND FlorentinFrancja49-120320
110VRHOVNIK BlazSłowenia48-120420
111NAKAGAWA KazuyaJaponia46-12065
111TAKANO TeppeiJaponia46-12063
113CHOI SeouKorea44-12084
113KANG Chil-KuKorea44-12083
115BAARLE VAN BoyHolandia43-120915
116LESKO RastislavSłowacja42-121010
117MATURA JanCzechy41-12114
118KISHIMOTO HomareJaponia39-12135
118STEFANOVIE ReneSłowacja39-12135
120SANTIAGO RemiFrancja38-121415
121YLIRIESTO KimmoFinlandia37-12158
122BACHLEDA MarcinPolska36-12162
122NAGILLER MichaelAustria36-12168
124WATASE YutaJaponia34-12185
125RUTKOWSKI MateuszPolska33-12196
126HOSOYAMA ShusakuJaponia32-12204
126YOSHIOKA KazuyaJaponia32-12204
128WELCH BrianUSA31-12217
128MUELLER RolandAustria31-12214
128KLAUSMANN DanielNiemcy31-122115
131BECKER StefanAustria30-12224
132CHIAPOLINO StefanoWłochy28-12246
133PODREBRSEK SimonSłowenia27-12255
133MUSIOL JulianNiemcy27-12257
135FETTNER NicolasAustria26-12264
135FORMANEK MiroslavSłowacja26-12266
137TAJNER TomislawPolska25-12275
137OTA YasuhikoJaponia25-12275
139DOLEZAL MichalCzechy24-12288
139KERN AndrazSłowenia24-12285
141PETERKA UrosSłowenia23-12299
142SAKURAI KazuyoshiJaponia22-12305
142SLIWKA GrzegorzPolska22-123014
142MCNEIL SteveUSA22-12304
142TAKAYANAGI TaroJaponia22-12303
142MORKA TerjeNorwegia22-12304
142FILIMONOW StanisławKazachstan22-12304
148STROEM Ole-KristianNorwegia21-12312
149JONES ClintUSA20-12322
149MESIK MartinSłowacja20-12327
149HELGESEN HaakonNorwegia20-12322
149HLAVA LukasCzechy20-12324
153YOSHINARI HiroshiJaponia19-12335
153DENNEY EricUSA19-12334
153KIMOTO KatsunariJaponia19-12333
153SUZUKI YasunoriJaponia19-12335
153GASHI BesnikSzwecja19-12337
158AARAAS JonNorwegia18-12342
158ADAMI GiancarloWłochy18-123416
158LAZZARONI DavidFrancja18-12345
158ENGER Ole ChristenNorwegia18-12344
158NIEMINEN ToniFinlandia18-12342
158BOLOGNANI AlessioWłochy18-123416
158SIŁAJEW AleksiejRosja18-12349
158TANDBERG Kim-ArildNorwegia18-12342
166SUGIMOTO TeruyoshiJaponia16-12363
166ERIKSON JohanSzwecja16-12367
168HOFMEIER MeinradNiemcy14-123810
168ARASEKI YutaJaponia14-12381
168NISHISHITA KazukiJaponia14-12385
168HUUSKONEN LassiFinlandia14-12382
168CZAADAJEW PetrBiałoru¶14-12384
168SAITO HiroyaJaponia14-12385
168RESCH ManuelAustria14-12383
175MORI TakashiJaponia13-12395
176ALBORN AlanUSA12-12401
176EDLUND DaveUSA12-12404
176BELTRAME MarcoWłochy12-12407
179ENGER ErlingNorwegia11-12412
179ISHIZAWA TakeshiJaponia11-12414
181MAYR IngemarHolandia10-12424
181MACKAY StephenUSA10-12424
181KNAUS FlorianAustria10-12424
181MIURA TomokazuJaponia10-12421
181SALUMAE JensEstonia10-12425
186BAFIA DominikKanada9-12431
187HOCKING RayUSA8-12444
187IKEDA ShunjiJaponia8-12445
187FATKULLIN IldarRosja8-12443
187WATTS RyanUSA8-12444
187BAXTER GregoryKanada8-12441
187CIAPALA JanPolska8-12449
193RAMMERSTORFER StefanAustria7-12454
193AREN AndreasSzwecja7-12454
193TOGAWA HideoJaponia7-12455
193HIGUCHI DaijiroJaponia7-12455
197HAUSWIRTH BrunoSzwajcaria6-124615
197GRIMHOLM IsakSzwecja6-124612
197SATO MasayukiJaponia6-12465
200OSADETZ AndrewKanada5-12471
200ULIMOEN EirikNorwegia5-12472
200KOKUBUN ChikanobuJaponia5-12475
200YASUKAWA YukiJaponia5-12471
204KIM Hyun-KiKorea4-12484
204PERCHT GeraldAustria4-12483
204HOERL ThomasAustria4-12489
204GAISER JensNiemcy4-12482
204HOFER GerhardAustria4-12485
204TOMII RyotaJaponia4-12481
210KRUMBACHER FlorianNiemcy3-124910
210KOJEWNIKOW SergiejRosja3-12495
210AHONEN PasiFinlandia3-12492
210JOHNSON AndersUSA3-12491
210CHONAN TsubasaJaponia3-12494
215JACOBSEN AndersNorwegia2-12504
215PETRAT HansNiemcy2-125011
215YAMAMOTO KentaJaponia2-12503
215POLUNIN MaximKazachstan2-12505
215WOLF JakeUSA2-12504
215ANBO JunyaJaponia2-12501
221TANAKA ShotaJaponia1-12514
221MYHRA AnthonyUSA1-12514
221IPATOW DmitrijRosja1-12516
221KIRYU TakayukiJaponia1-12514
221KOIKE YukiJaponia1-12512
221STYRCZULA KrzysztofPolska1-12517
227CIPRIAN IonitaRumunia0-12529
227LEPRE SimoneWłochy0-12525
227HULA StefanPolska0-12525
227PEKKALA OlliFinlandia0-12522
227EICHEL AndreNiemcy0-12523
227SEKI TaiJaponia0-12521
227MAZOCH JanCzechy0-12526
227ROSILAKOW IljaRosja0-12523
227SAWARA TakashiJaponia0-12524
227KMET AndrejSłowacja0-12521
227READ StefanKanada0-12521
227ORSULA DusanSłowacja0-125211
227TASASEN PalNorwegia0-12522
227GALICA AndrzejPolska0-12525
227GLASDER MichaelUSA0-12521
227YLIJAERVI JanneFinlandia0-12522
227BOYCHUK IgorUkraina0-125212
227STAUB MarcoSzwajcaria0-12522
227ZVIC MilanSłowenia0-12522
227VAHUR TasaneEstonia0-12522
227FISKE GarrettUSA0-12521
227MEHRINGER MatthiasNiemcy0-12522
227OTELEA RaduRumunia0-12521
227WATANABE ShunsukeJaponia0-12525
227CIKL MartinCzechy0-12522
227OSTERMANN TobiasNiemcy0-12522
227DENISOWSKI PetrRosja0-12522
227HLAVA JakubCzechy0-12522
227NELSON TimUSA0-12524
227CHIDA YuyaJaponia0-12523
227RUKSE JanezSłowenia0-12521
227MICHALAK MatusSłowacja0-12523
227HEIN JoukoEstonia0-12526
227HUGHES BlakeUSA0-12521
227FLATLA LarsNorwegia0-12522
227ZUKIKIN DmitrijRosja0-12524
227VACULIK OndrejCzechy0-12524
227WESTBERG JonasSzwecja0-12525
227KATO TaiheiJaponia0-12522
227BASLER UliNiemcy0-125210
227CIESLAR WojciechPolska0-12522
227SALMELA TeemuFinlandia0-12521
227HOEFOSS StigNorwegia0-12521
227SWIETŁOW AleksandrBiałoru¶0-125210
227KOROLEV MaximKazachstan0-12522
227PIKL PrimozSłowenia0-12524
227KOLLER SebastianNiemcy0-12524
227HUTER ChristophAustria0-12522
227HUUSARI KalleFinlandia0-12522
227ENDO KotaJaponia0-12521
227KUBO TakahiroJaponia0-12523
227KAELIN HeiriSzwajcaria0-125211
227DUCROZ AurelienFrancja0-12524
227GRIMHOLM JakobSzwecja0-12522
227HAJEK AntoninCzechy0-12529
227UMEZAKI KeitaJaponia0-12525
227SOBOLEW IwanBiałoru¶0-12522
227BARMIENKOW AndriejRosja0-12526
227SNELI Tore S.Norwegia0-12522
227KYNCL TomasCzechy0-12525
227CHOI Heung-ChulKorea0-12523
227GUNTHER ToniNiemcy0-12521
227DIACHUK SerhiyUkraina0-12522
227MAGDO CsabaRumunia0-125213
227BILBAN BlazSłowenia0-12523
227KOCH ChristophNiemcy0-12522
227MOISANDER JaniFinlandia0-12522
227ANDERSEN ThomasNorwegia0-12522
227COLLOREDO SebastianWłochy0-12523
227OBLAK JakaSłowenia0-12524
227PROKOPYUK VitaliyUkraina0-12522
227BOTTOLFS AreNorwegia0-12522
227GAIDUK PavelKazachstan0-12525
227WANK AndreasNiemcy0-12522
227DICA PeterSłowacja0-12522
227KORNIŁOW DenisRosja0-12529
227JONAS JerryUSA0-12521
227NIKKEL JeroenHolandia0-125216
227STEINER SandroSzwajcaria0-12521
227MASAKI MakotoJaponia0-12523
227CVETKO GasperSłowenia0-12522
227MAITRE DamienFrancja0-12523
227PAEAEKKOENEN TeemuFinlandia0-12522
227SEKI TakanobuJaponia0-12521
227TACHTACHUNOW AsanKazachstan0-12522
227DELLA MEA ArrigoWłochy0-12523
227SAWADA SyoJaponia0-12521
227MACIUSIAK MaciejPolska0-12525
227WASILJEW DmitrijRosja0-12521
227VESI PriidikEstonia0-12522
227RYEN Kaare HaakonNorwegia0-12522
227HASEBE DaikiJaponia0-12523
227LANGE ChristianNiemcy0-125210
227PSENKO MichalSłowacja0-12522
227TASKILA MikkoFinlandia0-12522
227SWENSEN VegardNorwegia0-12522
227SZYMECZEK MichalCzechy0-12524
227WESTBERG EmilSzwecja0-12528
227SZUMBAREC WitalijUkraina0-12522
227PIKKOR TambetEstonia0-12522
227SCHAUER AndrewUSA0-12521
227VACULIK FrantisekCzechy0-12522
227FRANCAIS RemiSzwajcaria0-12521
227KUBO NoboruJaponia0-12522
227BENES TomasCzechy0-12524
227HEINZMANN BerndNiemcy0-12524
227KUETTEL AndreasSzwajcaria0-12521
227DENNEY JeffreyUSA0-12525
227KATAYAMA YutakaJaponia0-12524
227KRUCZEK PawelPolska0-12522
227HIUKKA TommiFinlandia0-12522
227HOLTE EirikNorwegia0-12522
227FREUND SeverinNiemcy0-12522
227KAFKA FlipSłowacja0-12522
227LAAKKONEN AnttiFinlandia0-12522
227LOCKHART KyleUSA0-12521
227PESONEN AnttiFinlandia0-12524
227LAZAROWICZ OleksandrUkraina0-125212
227HOESS ChristophSzwajcaria0-12522
227SANUKI TetsuroJaponia0-12521
227VACULA JanCzechy0-12522
227KOUDELKA RomanCzechy0-12525
227IONITA CiprianRumunia0-12523
227FRUCH FlavioWłochy0-12524
227NITTA GenkiJaponia0-12523
227NIEMANN LarsNiemcy0-12522
227LEETOJA VaikoEstonia0-12522
227FRANCIS ChrisUSA0-12521
227BIEŁOW AleksanderRosja0-12525
227RENMAELMO ErikNorwegia0-12522
227FIZEK PavelCzechy0-125211
227WAMBACHER GeraldAustria0-12521
227ENDO TomoakiJaponia0-12524
227RUPP StefanNiemcy0-12521
227MAKA MarcinPolska0-12522
227PLECHOW JewgienijRosja0-125219
227SOBOZAK DaveUSA0-12521
227HOMMEFOSS StigNorwegia0-12521
227KUBAN LukasCzechy0-12527
227STEINAUER MarcoSzwajcaria0-12524
227AUER MartinNiemcy0-125210
227DJADJULIJA WitalijBiałoru¶0-12522
227SUMMANEN TeemuFinlandia0-12522
227SCHAUER EvanUSA0-12521
227ALEKSANDROW SiergejBiałoru¶0-12524
227KARAULOW IwanKazachstan0-12523
227MIYAZAWA YukioJaponia0-12523
227KOSTIAL PeterSłowacja0-12524
227MOREL YoannFrancja0-12523
227CZALCEW AleksanderRosja0-12522
227TSCHUSCHNIG LukasAustria0-12521
227NAKAMURA KazuhiroJaponia0-12524
227ILJUSZECZKIN A. SergBiałoru¶0-12521
227KORHONEN TuomoFinlandia0-12522
227NELL MichaelKanada0-12521
227SANDSETHER ArneNorwegia0-12522
227ZIDEK ZdenekCzechy0-12522
227SEIFRIED JakobAustria0-12521
227BODMER PatrickNiemcy0-12522
227WANTULOK MateuszPolska0-12522
227MUELLENER ChristianSzwajcaria0-125218
227AFANASENKO DmitrijBiałoru¶0-125210
227ŻAPAROW RadikKazachstan0-12526
227KORDEZ ZvonkoSłowenia0-12522
227TIMONEN Ville PekkaFinlandia0-12521
227TOKIDA HiroshiJaponia0-12521
227CHEDAL BillyFrancja0-125211
227ŻARKOW GeorgiBułgaria0-125214
227HYUN Hyun kuKorea0-12521
227BALAZS AndreiRumunia0-12522
227ROBNIK GorazdSłowenia0-12523
227PETTERSEN Hans Chr.Norwegia0-12522
227KREUZER ChristophHolandia0-12528
227KOZMEVNIKOV SergejRosja0-12524
227SWIDER StanislawPolska0-12522
227VAEAENAENEN PetteriFinlandia0-12521
227GORHAM GraemeKanada0-12521
227DORULA AndrzejPolska0-12521
227BOSZCZUK WołodymirUkraina0-125211
227STOCH KamilPolska0-12522
227TAKEMOTO KazuyaJaponia0-12522
227KOZLOV MykolaUkraina0-12522
227HUCZKOWSKI HermanFinlandia0-12522
227FUREY MikeUSA0-12521




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl