Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2012/2013
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1SEMENIC AnzeSłowenia667017
2BJERKEENGEN FredrikNorwegia656-1121
3BENEDIK MaticSłowenia651-1613
4ROENSEN Atle PedersenNorwegia647-2022
5KRAUS MarinusNiemcy636-3120
6ELVERUM SORSELL Kim ReneNorwegia633-3417
7POGRAJC AndrazSłowenia583-8422
8ZIOBRO JanPolska548-11920
9SCHOFT FelixNiemcy531-13620
10KRAFT StefanAustria525-1426
11INGVALDSEN Ole MariusNorwegia524-14318
12POPPINGER ManuelAustria475-19224
13KRAMARSIC MaticSłowenia445-22226
14DIETHART ThomasAustria429-23820
15SWENSEN VegardNorwegia422-24521
15JUSTIN RokSłowenia422-24524
17MAYLAENDER JanNiemcy399-26822
18QUECK DannyNiemcy388-2798
19FETTNER ManuelAustria380-2874
20DEZMAN NejcSłowenia379-28822
21MURAŃKA KlemensPolska350-31713
22HULA StefanPolska339-32810
23BIEGUN KrzysztofPolska324-34313
24MUELLER LukasAustria320-34716
25MANDL ZigaSłowenia299-36823
26ZUPANCIC MiranSłowenia280-38717
27HAZETDINOW IlmirRosja270-39714
28STROLZ AndreasAustria269-39818
29PASCHKE PiusNiemcy258-40923
30MECHLER MaximilianNiemcy251-4167
31HAJEK AntoninCzechy230-43711
32LEIHE StephanNiemcy220-44722
33WENIG DanielNiemcy216-45113
34PFANNENSTILL EliasAustria209-45819
35RUTKOWSKI ŁukaszPolska192-47516
36KOZISEK CestmirCzechy185-4828
37DESCHWANDEN GregorSzwajcaria166-5015
38KOCH MartinAustria160-5072
39KŁUSEK BartłomiejPolska154-51313
40SARDYKO AleksanderRosja149-5188
41OKABE TakanobuJaponia145-5223
41SCHMITT MartinNiemcy145-5224
43ZNISZCZOŁ AleksanderPolska144-52315
44JOHANSSON RobertNorwegia142-52513
44HEIM ChristianNiemcy142-52514
46JANDA JakubCzechy139-5284
47PREVC CeneSłowenia134-5338
48FORFANG Johann AndreNorwegia130-5376
49SCHIFFNER MarkusAustria125-54219
50ZAUNER DavidAustria120-5472
51MAYLAENDER DominikNiemcy118-5496
52WINKLER DavidNiemcy115-5528
52ASCHENWALD PhilippAustria115-5529
54DELLASEGA RobertoWłochy114-55312
55KAELIN PascalSzwajcaria113-55412
56AIGNER ClemensAustria101-56617
56ALEXANDER NicholasUSA101-56614
58BERGGAARD Mats SoehagenNorwegia100-56710
59ALTENBURGER FlorianAustria99-5688
60GEIGER KarlNiemcy96-5714
61HALVORSEN Espen EngerNorwegia94-57310
62BOGNER TobiasNiemcy93-5748
63MIĘTUS GrzegorzPolska90-57713
64TOLLINGER EliasAustria87-58012
65WATANABE HiroakiJaponia84-5833
66NAGLIC TomazSłowenia81-58613
67HAYBOECK StefanAustria76-59117
68EISENBICHLER MarkusNiemcy69-5988
69PEIER KillianSzwajcaria68-59912
70DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja66-6016
70LANISEK AnzeSłowenia66-6018
72HAYBOECK MichaelAustria62-6052
73ALTHAUS DanielNiemcy61-6066
74CHOI SeouKorea60-60711
74SKLETT Vegard HaukoeNorwegia60-60710
76BRANDT Johan MartinNorwegia58-60910
76MENZ FlorianNiemcy58-6098
76PRISLIC ErnestSłowenia58-6099
79GRIGOLI MarcoSzwajcaria57-61017
79BARTOL GasperSłowenia57-61011
81ZAPOTOCZNY AndrzejPolska55-61215
82IPATOW DmitrijRosja50-61713
83LAMY Chappuis RonanFrancja44-6232
84MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja43-6246
85UNTERBERGER DavidAustria42-6258
85SUZUKI ShoJaponia42-6252
87KANG Chil-KuKorea41-62612
88TANAKA ShotaJaponia39-6282
89YUMOTO FumihisaJaponia38-6292
90KOSEC JakaSłowenia37-6307
91HEISKANEN SamiFinlandia36-6312
92LACKNER ThomasAustria35-6324
93MABBOUX AlexandreFrancja33-63419
94KALINICZENKO AntonRosja32-6359
94PIKL PrimozSłowenia32-6354
94CHOI Heung-ChulKorea32-63510
97BOYARINTSEV VladislavRosja30-6379
98LUGERT TobiasNiemcy27-6405
99HARADA YumuJaponia26-6413
100KOIVURANTA AnssiFinlandia24-6432
100FRENETTE PeterUSA24-6432
100JOHNSON AndersUSA24-6432
100BACHLEDA MarcinPolska24-6432
104¦LIŻ RafałPolska23-6446
104FAIRALL NicholasUSA23-64418
106EGLOFF PascalSzwajcaria21-64616
107SHUVALOV AlexanderRosja20-6476
107SEDLAK BorekCzechy20-6479
109VIRY DavidFrancja18-64917
109KOT JakubPolska18-64917
111BIELA StanislawPolska16-65116
112ŻAPAROW MaratKazachstan15-65213
112MORASSI AndreaWłochy15-6524
114GRIMSRUD Simen KeyNorwegia14-6536
114MAZOCH JiriCzechy14-6538
116URBANC RokSłowenia12-6552
117MAYER NicolasFrancja11-65610
118LAMB ChrisUSA10-65720
118TAKAYANAGI TaroJaponia10-6572
120NORDIN CarlSzwecja9-65810
120KYKKAENEN JereFinlandia9-6585
122GLASDER MichaelUSA8-65918
122STURSA VojtechCzechy8-65914
122SASAKI YuheiJaponia8-6593
122SHULAEV SergeyRosja8-6592
126CIKL MartinCzechy7-6604
126BUYVOLOV AlexeyRosja7-6607
128BRESADOLA DavideWłochy6-6612
128DREHER MichaelNiemcy6-6614
128HORLACHER KevinNiemcy6-6614
131SOMMER PascalSzwajcaria5-66216
131TANDE Daniel-AndreNorwegia5-6622
133ROEE EspenNorwegia4-6634
133TROFIMOW RomanRosja4-66311
133STAUDER ChristophAustria4-6632
133KOREK DustyKanada4-66311
133SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia4-6632
133NIEMI SamiFinlandia4-6632
133LOEFFLER TobiasNiemcy4-6632
133MITZ AlexanderSzwecja4-66313
141DELLASEGA DiegoWłochy3-66412
141WIT, DE RubenHolandia3-66411
141AALST VAN DER OldrikHolandia3-66411
144HAUER JoachimNorwegia2-6656
144HOSODA ShotaroJaponia2-6652
144HUBER DanielAustria2-6654
144ANTONISSEN LarsHolandia2-66510
148POLYCHRONIDIS NicoGrecja1-6665
148ROWLEY MatthewKanada1-66612
148GUGG FlorianAustria1-6664
151UTEV ArtemRosja0-6672
151HAUPT AlexanderUSA0-6672
151EGLOFF Luca Szwajcaria0-6672
151CECON FedericoWłochy0-6676
151BODMER PascalNiemcy0-6672
151SOGARD Jonas GropenNorwegia0-6672
151SCHULER AndreasSzwajcaria0-6672
151SOKOLENKO KonstantinKazachstan0-66716
151SZUMBAREC WitalijUkraina0-6672
151KLINGA SebastianFinlandia0-6675
151KALINCHUK AndriyUkraina0-6677
151HLYVKA VladymyrUkraina0-6672
151MAEAETTAE JarkkoFinlandia0-6678
151BARTOS DavidCzechy0-6672
151ENDO ShujiJaponia0-6672
151KADLEC MilosCzechy0-6676
151CZERWIAKOW GeorgijRosja0-6671
151VALTA Ossi-PekkaFinlandia0-6674
151KARAULOW IwanKazachstan0-6672
151LEONTYEV GrigoriyRosja0-6672
151WALLACE BrianUSA0-6676
151KEITURI KalleFinlandia0-6672
151ZMORAY TomasSłowacja0-6674
151LUNARDI MichaelWłochy0-6678
151PACHIN AndriejRosja0-6672
151ŻAPAROW RadikKazachstan0-6674
151FUNTAROW DejanBułgaria0-6675
151RUS JakaSłowenia0-6672
151ZHURAKIVSKYY VasylUkraina0-6679
151BICKNER KevinUSA0-6672
151KULMALA MikaFinlandia0-6672
151WOHLGENANNT UlrichAustria0-6672
151BRADATSCH SebastianNiemcy0-6672
151MYTSKANIUK YauheniBiałoru¶0-6672
151KOROLEW AleksiejKazachstan0-6676
151KLYMCHUK AndriiUkraina0-66712
151SAMMELSELG Siim-TanelEstonia0-6677
151KIM Hyun-KiKorea0-66715
151AALTO AnttiFinlandia0-6676
151DI Lenardo zenoWłochy0-6672
151GREIDERER SimonAustria0-6674
151BRODAUF FelixNiemcy0-6671
151PITEA Sorin IulianRumunia0-6676
151YLIPULLI MiikaFinlandia0-6674
151SAKALA FilipCzechy0-6674
151TATU Robert ValentinRumunia0-6676
151MAURER JoshuaKanada0-6673
151BYRT TomaszPolska0-6672
151BERNEY GuillaumeSzwajcaria0-6671
151HORST FlorianNiemcy0-6672
151RESHETNIKOV KonstantinRosja0-6672
151ZIMA RokSłowenia0-6672
151FRIBERG Christian USA0-6672
151LICHY PatrikSłowacja0-6674
151DE CRIGNIS AlessioWłochy0-6678
151SOUCEK JanCzechy0-6674
151KARLEN GabrielSzwajcaria0-6674
151FUHRE JanNorwegia0-6672
151MUMINOV SabirzhanKazachstan0-66712
151GANGNES KennethNorwegia0-6672
151GRIMHOLM JakobSzwecja0-66713
151TAEHKAEVUORI RikuFinlandia0-6672
151NOMME MarttiEstonia0-6674
151FRIEDRICH TomasCzechy0-6676
151WESEŁOW DenisRosja0-6677
151KULIKOV SergeiRosja0-6672
151MATTOON NicholasUSA0-6673
151SZILAGYI AkosWęgry0-6678
151TUDOR RemusRumunia0-6675
151RIPPER DavidCzechy0-6674
151WEREDJUK WołodymirUkraina0-66712
151ANKEN OlivierSzwajcaria0-6672
151MARTINCIC GasperSłowenia0-6672
151JONG DE RicoHolandia0-6677
151OJALA JuhoFinlandia0-6674
151EGGENHOFER MarkusAustria0-6672
151GARDET SachaFrancja0-6672
151MITCHELL EricKanada0-6679
151WIGET SamuelSzwajcaria0-6672
151LANIN IvanRosja0-6674
151RAFFORT BenjaminFrancja0-6674
151TOROK EduardRumunia0-6674




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl