Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2014/2015
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1SEMENIC AnzeSłowenia901024
2GANGNES KennethNorwegia638-26315
3ZUPANCIC MiranSłowenia607-29426
4WANK AndreasNiemcy602-29915
5HVALA JakaSłowenia591-31020
6LEYHE StephanNiemcy502-39910
7WOHLGENANNT UlrichAustria471-43013
8KUBACKI DawidPolska466-4358
9LANISEK AnzeSłowenia463-43813
10HILDE TomNorwegia433-46815
11AIGNER ClemensAustria431-47019
12JOHANSSON RobertNorwegia423-47820
13GEIGER KarlNiemcy410-49119
14TANDE Daniel AndreNorwegia409-4927
15KOT MaciejPolska403-49813
16GRANERUD Halvor EgnerNorwegia401-50014
17HULA StefanPolska372-52921
18FETTNER ManuelAustria366-5358
19JUSTIN RokSłowenia362-53914
20BIEGUN KrzysztofPolska346-55519
21KŁUSEK BartłomiejPolska342-55921
22POGRAJC AndrazSłowenia339-56221
23WENIG DanielNiemcy321-5809
24MURAŃKA KlemensPolska310-5914
25NAGLIC TomazSłowenia302-59912
26QUECK DannyNiemcy296-60525
27POPPINGER ManuelAustria294-6076
28PASCHKE PiusNiemcy289-61221
29ZNISZCZOŁ AleksanderPolska277-6247
30SCHIFFNER MarkusAustria269-63222
31SJOEEN PhillipNorwegia264-6376
32FORFANG Johann AndreNorwegia260-6413
33TOLLINGER EliasAustria221-68016
34PEIER KillianSzwajcaria209-6928
35HAUER JoachimNorwegia188-71311
36MEZNAR MitjaSłowenia170-7319
37BIELA StanisławPolska166-7359
38STĘKAŁA AndrzejPolska157-7449
39BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia156-7456
40HUBER StefanAustria155-74613
41HLAVA LukasCzechy146-75510
42ZIOBRO JanPolska132-7692
43GREIDERER SimonAustria129-77211
44ELVERUM SORSELL Kim ReneNorwegia124-7779
45ROENSEN Atle PedersenNorwegia122-7799
46ALTENBURGER FlorianAustria120-78114
47ASCHENWALD PhilippAustria113-78811
47WINTER PaulNiemcy113-7888
49STJERNEN AndreasNorwegia105-7965
50KARLEN GabrielSzwajcaria102-79913
50SWENSEN VegardNorwegia102-7993
52SINKOVEC JureSłowenia101-80010
53MAYER NicolasFrancja98-80317
54EGLOFF LucaSzwajcaria97-80412
55RHOADS WilliamUSA88-8138
56KOZISEK CestmirCzechy86-81510
57BRADATSCH SebastianNiemcy84-8177
57SATO YukiyaJaponia84-8175
59ROMASZOW AleksiejRosja83-81816
60DESCHWANDEN GregorSzwajcaria78-8235
60ITO MasamitsuJaponia78-8236
62JANDA JakubCzechy76-8254
63KAELIN PascalSzwajcaria73-82813
64GLASDER MichaelUSA72-8298
65JACOBSEN AndersNorwegia65-8363
66KYTOESAHO NikoFinlandia61-84010
67AHONEN JanneFinlandia60-8411
68KOFLER AndreasAustria59-8422
69HUBER DanielAustria55-84613
69MIĘTUS KrzysztofPolska55-84616
71BJERKEENGEN FredrikNorwegia53-8486
72HOLIK FrantisekCzechy51-8507
72KALINICZENKO AntonRosja51-8509
74KLIMOW JewgienijRosja50-8512
74POLASEK ViktorCzechy50-8517
76LARINTO VilleFinlandia48-8533
77KLINGA SebastianFinlandia47-8545
78HAJEK AntoninCzechy46-8558
79HAZETDINOW IlmirRosja45-8562
80BARTOL TilenSłowenia43-8585
81JOHNSON AndersUSA42-85913
82DELLASEGA RobertoWłochy40-8618
82LEJA KrzysztofPolska40-8614
82STREITLER PatrickAustria40-8616
85SIEGEL DavidNiemcy39-8629
86NIEMI SamiFinlandia37-8643
87PREVC CeneSłowenia35-8663
88BYRT TomaszPolska29-8723
89MABUCHI MinatoJaponia28-8732
89SCHULER AndreasSzwajcaria28-87311
91NOMME MarttiEstonia27-8742
92CECON FedericoWłochy26-8753
93MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja25-8762
94BAŻENOW AleksandrRosja24-8775
94VALTA Ossi-PekkaFinlandia24-8773
96MUOTKA OlliFinlandia23-8782
96ZOGRAFSKI WładimirBułgaria23-8783
98RUDA AdamPolska22-8797
99COLLOREDO SebastianWłochy21-8804
99ZAUNER DavidAustria21-8806
101KORNIŁOW DenisRosja20-8812
102KOREK DustyKanada19-8822
103ANTONISSEN LarsHolandia18-88313
104STURSA VojtechCzechy16-88511
105KOBAYASHI RyoyuJaponia14-8874
106FAIRALL NicholasUSA13-8883
106HEINRICH TimNiemcy13-8883
108CIKL MartinCzechy12-8897
108MORRICE TrevorKanada12-8893
108ZAPOTOCZNY AndrzejPolska12-8894
111ALEXANDER NicholasUSA11-8901
111HARADA YumuJaponia11-8903
111MANDL ZigaSłowenia11-8902
114SZUWAŁOW AleksanderRosja10-89113
115AALTO AnttiFinlandia8-8935
115FUCHS TimNiemcy8-8934
115HALVORSEN Espen EngerNorwegia8-8932
115MORASSI AndreaWłochy8-89310
119INGVALDSEN Ole MariusNorwegia7-8942
119INNGJERDINGEN ChristianSzwecja7-8948
119NAKAMURA NaokiJaponia7-8945
119OJALA JuhoFinlandia7-8946
119VARESCO DanieleWłochy7-8944
124IWASA YukenJaponia6-8952
124KANTYKA PrzemysławPolska6-8952
124MUMINOW SabirżanKazachstan6-8954
124TROFIMOW Roman-SiergiejewiczRosja6-8951
128BARTOL GasperSłowenia5-8963
128MODIC Andraz Słowenia5-8962
128SARDYKO AleksanderRosja5-8962
131HAMANN MartinNiemcy4-8974
131SZYSZKIN WadimRosja4-89710
133ALAMOMMO AndreasFinlandia3-8987
133BODMER PascalNiemcy3-8984
133BRASME PaulFrancja3-8988
133HOSODA ShotaroJaponia3-8982
133KADLEC MilosCzechy3-8985
138MUELLER LukasAustria2-8992
138POLYCHRONIDIS NicoGrecja2-8996
140BICKNER KevinUSA1-90013
140BRANDT Johan MartinNorwegia1-9002
140HAMMER Tord MarkussenNorwegia1-9004
140RUPITSCH MarkusAustria1-9002
140ŻAPAROW MaratKazachstan1-9004




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl