Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2015/2016
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1HILDE TomNorwegia818015
2AIGNER ClemensAustria805-1325
3GEIGER KarlNiemcy754-6414
4EISENBICHLER MarkusNiemcy597-22118
5SIEGEL DavidNiemcy559-25911
6HOFER ThomasAustria550-26810
7VANCURA TomasCzechy548-27016
8GRANERUD Halvor EgnerNorwegia538-28014
9TOLLINGER EliasAustria529-28925
10ALTENBURGER FlorianAustria524-29421
11KŁUSEK BartłomiejPolska518-30016
12SCHIFFNER MarkusAustria484-33416
13BARTOL TilenSłowenia471-34718
14PASCHKE PiusNiemcy459-35923
15NAGLIC TomazSłowenia391-42718
15ROEE EspenNorwegia391-42721
17ASCHENWALD PhilippAustria376-44211
18BJERKEENGEN FredrikNorwegia368-45016
19HVALA JakaSłowenia356-46210
20HAMANN MartinNiemcy347-47117
21WOHLGENANNT UlrichAustria334-4849
22PAVLOVCIC BorSłowenia322-49613
23JUSTIN RokSłowenia305-51322
24BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia297-52114
25STĘKAŁA AndrzejPolska272-5465
26SEMENIC AnzeSłowenia262-55615
27KUBACKI DawidPolska255-5634
28POGRAJC AndrazSłowenia252-56613
29KOZISEK CestmirCzechy249-56916
30NEUMAYER MichaelNiemcy247-57113
31FUCHS TimNiemcy231-58716
32DIETHART ThomasAustria219-59914
33WOLNY JakubPolska203-61515
34PREVC CeneSłowenia193-6256
35VELTA RuneNorwegia190-62814
36HLAVA LukasCzechy185-6337
36INSAM AlexWłochy185-6337
36KRAUS MarinusNiemcy185-63315
39PRISLIC ErnestSłowenia183-63511
39ZIOBRO JanPolska183-63512
41WINTER PaulNiemcy180-63816
42HUBER DanielAustria178-64012
43STURSA VojtechCzechy171-64721
44MURAŃKA KlemensPolska170-6487
45GLASDER MichaelUSA169-64911
46KOFLER AndreasAustria165-6536
47ŻYŁA PiotrPolska162-6564
48JOHANSSON RobertNorwegia160-65811
49BOYD-CLOWES MackenzieKanada140-6783
50EGLOFF LucaSzwajcaria131-6877
51BIEGUN KrzysztofPolska128-69020
51MIĘTUS KrzysztofPolska128-69018
53ZUPANCIC MiranSłowenia112-70612
54KANTYKA PrzemysławPolska102-71613
55ALEXANDER NicholasUSA92-7269
56SCHULER AndreasSzwajcaria91-72717
57LINDVIK MariusNorwegia90-7289
58BIRCHLER TobiasSzwajcaria88-73012
59POLASEK ViktorCzechy86-73210
60SIEGEL JonathanNiemcy75-7438
61HUBER StefanAustria73-74512
62ZNISZCZOŁ AleksanderPolska72-74619
63TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja71-74720
64JELAR ZigaSłowenia70-74812
65REISENAUER JanniAustria68-7506
66SELL AdrianNiemcy66-7526
67HEINRICH TimNiemcy60-7581
67KAELIN PascalSzwajcaria60-75817
69SINKOVEC JureSłowenia54-7649
70SJOEEN PhillipNorwegia53-7657
71COLLOREDO SebastianWłochy50-7683
71RHOADS WilliamUSA50-76813
73NAKAMURA NaokiJaponia48-7705
74PUNGERTAR MatjazSłowenia45-7739
75LEITNER ClemensAustria41-7774
75QUECK DannyNiemcy41-7778
77ITO MasamitsuJaponia40-7785
78PEIER KillianSzwajcaria37-7815
79BRASME PaulFrancja36-78214
80KYTOESAHO NikoFinlandia32-7868
81MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja30-78815
82BICKNER KevinUSA29-7897
82HAZETDINOW IlmirRosja29-7892
82LEAROYD JonathanFrancja29-7895
85DAMJAN JernejSłowenia27-7915
86KORNIŁOW DenisRosja26-7922
87KUS JanSłowenia25-7935
88AUNE JoakimNorwegia24-7945
88MODIC Andraz Słowenia24-7947
88PODŻORSKI ŁukaszPolska24-7947
91PEDERSEN RobinNorwegia23-7958
92KLIMOW JewgienijRosja21-7972
93ALAMOMMO AndreasFinlandia20-7988
93WASILJEW DmitrijRosja20-7982
95GREIDERER SimonAustria18-8002
96AALTO AnttiFinlandia17-8017
97HOSODA ShotaroJaponia16-8023
97SCHUBERT JohannesNiemcy16-8025
97ZOGRAFSKI WładimirBułgaria16-8023
100CHOI SeouKorea15-8039
100NOUSIAINEN EetuFinlandia15-8039
100TOROK EduardRumunia15-8039
103DESCHWANDEN GregorSzwajcaria14-8042
104BIELA StanisławPolska10-8087
104HOLIK FrantisekCzechy10-8082
106BAŻENOW AleksandrRosja9-80911
106IWASA YukenJaponia9-8094
106PITEA Sorin IulianRumunia9-8099
106SZYSZKIN WadimRosja9-8091
110DREHER MichaelNiemcy7-8112
110FRIBERG Christian USA7-81112
112MUMINOW SabirżanKazachstan6-81210
112SUZUKI ShoJaponia6-8122
112TAEHKAEVUORI FransFinlandia6-81211
112VALTA Ossi-PekkaFinlandia6-8129
116BRESADOLA DavideWłochy4-8147
117ANTONISSEN LarsHolandia3-81514
117DELLASEGA RobertoWłochy3-81511
119BOJARINCEW WładysławRosja2-8162
119HAHN JulianNiemcy2-8163
119OJALA JuhoFinlandia2-8167
119SAITO ShotaJaponia2-8162
119SARDYKO AleksanderRosja2-8163
124KUKUŁA ArturPolska1-8172
124LEJA KrzysztofPolska1-8172




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl