Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1AIGNER ClemensAustria1191019
2ZUPANCIC MiranSłowenia938-25330
3DEZMAN NejcSłowenia862-32919
4HUBER DanielAustria827-36421
5HUBER StefanAustria702-48920
6ALTENBURGER FlorianAustria674-51722
7PAVLOVCIC BorSłowenia627-56415
8AUNE JoakimNorwegia612-57922
9HVALA JakaSłowenia547-64421
10STEINER MaximilianAustria525-66621
11TOLLINGER EliasAustria479-71220
12COLLOREDO SebastianWłochy478-71317
13SCHMID ConstantinNiemcy466-72518
14PREVC CeneSłowenia454-7379
15HOFFMANN FelixNiemcy450-74121
16MURAŃKA KlemensPolska442-74915
17GRANERUD Halvor EgnerNorwegia430-76113
18PASCHKE PiusNiemcy398-79316
18SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia398-79324
20ASCHENWALD PhilippAustria369-82216
21LANISEK AnzeSłowenia360-8315
22TARMAN RokSłowenia353-83813
23WANK AndreasNiemcy350-8417
24BARTOL TilenSłowenia320-87112
25JUSTIN RokSłowenia293-89818
26WOLNY JakubPolska285-90626
27FORFANG Johann AndreNorwegia275-9164
28BRESADOLA DavideWłochy268-92315
29POLASEK ViktorCzechy256-9359
30HAMANN MartinNiemcy225-96619
30OSTERC AljazSłowenia225-9668
32MATURA JanCzechy218-97312
33AALTO AnttiFinlandia215-97611
34SEMENIC AnzeSłowenia214-9775
35TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja194-9978
36VANCURA TomasCzechy193-9984
37HAHN JulianNiemcy186-100519
38ZIOBRO JanPolska183-10085
39HILDE TomNorwegia180-10113
39PUNGERTAR MatjazSłowenia180-101115
41INSAM AlexWłochy167-102415
42ZNISZCZOŁ AleksanderPolska165-102619
43LACKNER ThomasAustria158-103312
44WOHLGENANNT UlrichAustria153-103811
45ASIKAINEN LauriFinlandia141-105015
46AMMANN SimonSzwajcaria140-10512
47KOZISEK CestmirCzechy129-106224
48HAUKEDAL RichardNorwegia105-108618
49POGRAJC AndrazSłowenia102-10895
50PEIER KillianSzwajcaria99-10929
51BJERKEENGEN FredrikNorwegia97-109413
52WˇSEK PawełPolska95-109612
53HOFER ThomasAustria93-109811
54BIEGUN KrzysztofPolska92-109916
55JANDA JakubCzechy90-11012
56BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia87-110412
57KARLEN GabrielSzwajcaria82-110912
57SCHUBERT JohannesNiemcy82-110914
59SCHULER AndreasSzwajcaria79-111214
60FUCHS TimNiemcy78-111317
61LINDVIK MariusNorwegia77-11146
62SAKALA FilipCzechy75-111620
63BOYD-CLOWES MackenzieKanada74-11172
64REISENAUER JanniAustria73-11187
65KORHONEN JanneFinlandia72-111916
65NOUSIAINEN EetuFinlandia72-11198
67JELAR ZigaSłowenia70-11216
68HAZETDINOW IlmirRosja66-11254
69ZAJC TimiSłowenia64-11274
70HAUER JoachimNorwegia61-11306
70NAKAMURA NaokiJaponia61-11303
70USACZEW JegorRosja61-11304
73LARINTO VilleFinlandia60-11312
74BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59-113214
75BRADATSCH SebastianNiemcy55-113613
76KORNIŁOW DenisRosja54-11372
77DESCHWANDEN GregorSzwajcaria52-11396
78GLASDER MichaelUSA51-11404
79SEIDL FabianNiemcy50-11419
80IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja49-114215
81HLAVA LukasCzechy48-11434
81IWASA YukenJaponia48-11435
83ROCH DUPLAND ThomasFrancja47-114417
84KRAUS MarinusNiemcy43-11489
85BIELA StanisławPolska42-114911
85KOBAYASHI JunshiroJaponia42-11493
87CHOI SeouKorea41-11506
88AIGRO ArttiEstonia40-115111
89MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja37-115418
90ITO KenshiroJaponia35-11562
91EGLOFF LucaSzwajcaria33-115818
92CECON FedericoWłochy31-116012
92KARPIENKO NikołajKazachstan31-11609
94CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30-11619
94ROMBACH SebastianNiemcy30-11614
94WAGNER LukasNiemcy30-11612
94WASILJEW DmitrijRosja30-11612
98SATO YukiyaJaponia29-11622
99BAER MoritzNiemcy28-11634
99RHOADS WilliamUSA28-11634
101KŁUSEK BartłomiejPolska26-116516
102DEMIR AyberkTurcja25-11663
103MATTOON NicholasUSA24-116712
104SYKCZIN Nikita Rosja22-11692
104VAENSKAE EliasFinlandia22-11695
106BAŻENOW AleksandrRosja21-117012
107BOJARINCEW WładysławRosja20-117112
107DELLASEGA RobertoWłochy20-11718
109BEDIR Muhammed AliTurcja19-117210
109BIRCHLER TobiasSzwajcaria19-11729
109KALINICZENKO WitalijUkraina19-11727
109KOROLEW AleksiejKazachstan19-11726
113ITO MasamitsuJaponia18-11732
114BOGATAJ TineSłowenia16-11754
114STĘKAŁA AndrzejPolska16-11759
116MALTSEV KevinEstonia15-117613
116ROMASZOW AleksiejRosja15-11765
118HEIKKINEN KalleFinlandia14-11772
118WESTERHEIM Oscar PNorwegia14-11772
120RINGEN SondreNorwegia13-11782
120SUZUKI ShoJaponia13-11782
122SARDYKO AleksanderRosja11-11802
122STURSA VojtechCzechy11-11802
124KIM Hyun-KiKorea10-118111
124LARSON CaseyUSA10-11816
126BRASME PaulFrancja9-118213
126UTIEW ArtemRosja9-11822
128HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8-11834
128KARTA SametTurcja8-11832
128KASTELIK DominikPolska8-11832
128KYTOESAHO NikoFinlandia8-11834
128SANDELL Jonas-SlothNorwegia8-11836
133GUNGEN MunirTurcja7-11843
134BROWN AJUSA6-118522
134LISSO Justin Niemcy6-11852
134NAZAROW MichaiłRosja6-11854
137MAURER JoshuaKanada5-118622
138PEDERSEN RobinNorwegia3-11888
138WINTER PaulNiemcy3-11887
140SZYSZKIN WadimRosja1-11904
140TKACZENKO SiergiejKazachstan1-11905




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl