Szczegóły Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1LINDVIK MariusNorwegia1102018
2WANK AndreasNiemcy1040-6223
3SIEGEL DavidNiemcy968-13419
4DEZMAN NejcSłowenia869-23321
5LANISEK AnzeSłowenia795-30719
6ASCHENWALD PhilippAustria694-40821
7PILCH TomaszPolska575-52717
8NAGLIC TomazSłowenia554-54825
9PAVLOVCIC BorSłowenia550-55222
10HUBER DanielAustria528-57412
11HUBER StefanAustria523-57921
12WOHLGENANNT UlrichAustria515-58717
13LEAROYD JonathanFrancja486-61610
14HILDE TomNorwegia466-63615
15ALTENBURGER FlorianAustria428-67422
16HAUER JoachimNorwegia421-68121
17KRANJEC RobertSłowenia404-69819
18RINGEN SondreNorwegia398-70419
19POPPINGER ManuelAustria367-73511
19WOLNY JakubPolska367-7356
21PASCHKE PiusNiemcy360-74211
22HAMANN MartinNiemcy313-78924
23TEPES JurijSłowenia301-80113
24GRANERUD Halvor EgnerNorwegia300-8026
25HOFFMANN FelixNiemcy278-82420
26ZNISZCZOŁ AleksanderPolska264-83821
27LACKNER ThomasAustria256-84613
28PEDERSEN RobinNorwegia245-85715
29JELAR ZigaSłowenia236-8666
30BAER MoritzNiemcy235-86722
31POLASEK ViktorCzechy221-88111
32WˇSEK PawełPolska205-89717
33FETTNER ManuelAustria200-9022
34KOZISEK CestmirCzechy177-9256
35ZUPANCIC MiranSłowenia169-93322
36SCHULER AndreasSzwajcaria165-93712
37BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia162-94019
38SCHMID ConstantinNiemcy159-9435
39LEITNER ClemensAustria156-9469
40KANTYKA PrzemysławPolska153-94924
41POGRAJC AndrazSłowenia144-95814
42PEIER KillianSzwajcaria142-9606
42TOLLINGER EliasAustria142-96011
44HOFER ThomasAustria141-9619
45AUNE JoakimNorwegia128-97414
45KLIMOW JewgienijRosja128-9743
47EGLOFF LucaSzwajcaria124-97813
48HAZETDINOW IlmirRosja120-98210
49SCHIFFNER MarkusAustria117-98513
50MURAŃKA KlemensPolska108-99421
51SAKALA FilipCzechy101-100125
52BUSKUM Andreas GranerudNorwegia93-10097
53HLAVA LukasCzechy85-101717
54NAKAMURA NaokiJaponia83-10193
55ZOGRAFSKI WładimirBułgaria77-10254
56ALAMOMMO AndreasFinlandia70-10326
57PREVC CeneSłowenia69-10332
58ROCH DUPLAND ThomasFrancja68-103416
59CHOI SeouKorea63-10397
59DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja63-10392
61SATO YukiyaJaponia62-10402
61TARMAN RokSłowenia62-104010
63BJERKEENGEN FredrikNorwegia54-10484
64HAUSWIRTH SandroSzwajcaria53-10496
65SEIDL FabianNiemcy52-10509
66RAIMUND PhilippNiemcy50-10524
67MYHREN Mats BjerkeNorwegia46-105610
68WASILJEW DmitrijRosja45-10571
69JUSTIN RokSłowenia44-10589
69MAATTA JarkkoFinlandia44-10584
69TKACZENKO SiergiejKazachstan44-10584
72IWASA YukenJaponia43-10594
73KRAUS MarinusNiemcy42-10608
74SOUKUP MatthewKanada41-106121
74STEINER MaximilianAustria41-10616
76NAZAROW MichaiłRosja40-10623
77BRASME PaulFrancja36-106620
77MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja36-10669
79BRESADOLA DavideWłochy35-10674
79LEJA KrzysztofPolska35-10679
81SAKUYAMA KentoJaponia30-10722
82KARLEN GabrielSzwajcaria25-107711
82LARSON CaseyUSA25-107710
84CECON FedericoWłochy24-107812
84NAITO TomofumiJaponia24-10783
86CZYŻ BartoszPolska23-10796
86GLASDER MichaelUSA23-10792
86OSTERC AljazSłowenia23-10794
86RUPITSCH MarkusAustria23-10797
90TOCHIMOTO ShoheiJaponia22-10802
90TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja22-108012
92SANDELL Jonas-SlothNorwegia21-10812
92WESTERHEIM Oscar PNorwegia21-10816
94LISSO Justin Niemcy20-10824
95TOROK EduardRumunia17-10856
96IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja16-108610
96LOYTAINEN NikoFinlandia16-108611
98ROTH LucaNiemcy15-10873
99MALTSEV KevinEstonia14-10888
99SCHWANN MikaAustria14-10883
101CHOI Heung-ChulKorea12-109011
101REISENAUER JanniAustria12-10906
103MAURER JoshuaKanada11-109119
103SELL AdrianNiemcy11-10915
105ROMASZOW AleksiejRosja10-10923
106ASIKAINEN LauriFinlandia8-10946
106MARKENG Thomas AasenNorwegia8-10944
106OJALA JuhoFinlandia8-10948
106STURSA VojtechCzechy8-10944
106VILLUMSTAD FredrikNorwegia8-10944
111AIGRO ArttiEstonia7-10952
111KYTOSAHO NikoFinlandia7-10954
111LIENHER MaximilianAustria7-10952
111MUMINOW SabirżanKazachstan7-10959
115FUCHS TimNiemcy5-10976
115HARADA YumuJaponia5-10972
117OEDEGAARD JesperNorwegia4-10982
117PAVLIC BlazSłowenia4-10983
117VANCURA TomasCzechy4-109812
117WATANABE HiroakiJaponia4-10983
121BAŻENOW AleksandrRosja3-109913
121DELLASEGA RobertoWłochy3-109910
123DEMIR AyberkTurcja2-11006
123LARINTO VilleFinlandia2-11004
123LASOTA DamianCzechy2-11008
123SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia2-11004
123USACZEW JegorRosja2-11001
123WEIGEL CedrikNiemcy2-11008
123YAMADA YuyaJaponia2-11002
130KOTIK KiriłRosja1-11013
130MAYLAENDER DominikNiemcy1-11018
130VODAN AljazSłowenia1-11012




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl