Na żywo:
[X] Zamknij
Szczegóły CoC kobiet
Klasyfikacja CoC kobiet


Klasyfikacja CoC kobiet w sezonie 2013/2014
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1LUSSI NinaUSA29806
2FORSSTROEM SusannaFinlandia257-416
3SEYFARTH JulianeNiemcy251-474
4STROEM Anna odineNorwegia210-884
5SAGEN AnetteNorwegia200-982
6HAEFELE AnnaNiemcy180-1182
7TIKHONOVA SofyaRosja166-1324
8ENGER GydaNorwegia160-1382
9RUPPRECHT AnnaNiemcy152-1464
9ENGLUND NitaUSA152-1464
11VUIK WendyHolandia146-1524
12HAGEMOEN Jenny SynnoeveNorwegia140-1584
13STRAUB RamonaNiemcy130-1684
14SZWAB JoannaPolska120-1782
15JOHNSON AlissaUSA110-1882
16GRUSHINA DariaRosja102-1964
17PALASZ MagdalenaPolska86-2122
18MORK AnnikenNorwegia81-2174
19SKINNES Marte PaulineNorwegia75-2234
20TUOMISTO SanniFinlandia66-2324
21ROESTAD KarolineNorwegia65-2332
22GLADYSHEVA AnastasiyaRosja60-2382
23HUGHES AbbyUSA58-2402
24ANDERSON EmileeNorwegia55-2434
25NADYMOVA StefaniyaRosja53-2454
26MILITARU Carina AlexandraRumunia48-2502
26HAUER NicoleNiemcy48-2502
26GERAGHTY-MOATS TaraUSA48-2502
26TRAMBITAS Andreea DianaRumunia48-2502
30BLAZKOVA BarboraCzechy42-2562
31KUSTOVA AlexandraRosja40-2582
32IAKOVLEVA MariiaRosja33-2652
33ZOBEL VeronikaNiemcy32-2662
34IAKOVLEVA LidiiaRosja29-2692
35GOERLICH Luisa Niemcy25-2732
35SUTIAGINA AlenaRosja25-2732
37RAJNOCHOVA MichaelaCzechy22-2762
37BOBRAKOVA AlinaRosja22-2762
39BAKKE TonjeNorwegia14-2842
40STEFANITA Bianca ElenaRumunia13-2852
41RAUTIONAHO JennyFinlandia10-2882
42ALEKSANDROVA MariaRosja7-2911
43ALCHIKOVA LiubovRosja4-2941




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl