Na żywo:
[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu Beskidów
Klasyfikacja Pucharu Beskidów


Klasyfikacja Pucharu Beskidów w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1ASCHENWALD PhilippAustria795.603
2HLAVA LukasCzechy758.7-36.93
3MOGEL Zak Słowenia747.5-48.13
4ZNISZCZOŁ AleksanderPolska742.8-52.83
5HAZETDINOW IlmirRosja731.1-64.53
6KANTYKA PrzemysławPolska730.4-65.23
7BUSKUM Andreas GranerudNorwegia723.1-72.53
8JUSTIN RokSłowenia722-73.63
9RAIMUND PhilippNiemcy717.8-77.83
10SEIDL FabianNiemcy716.3-79.33
11SCHIFFNER MarkusAustria714.9-80.73
12ALTENBURGER FlorianAustria712.9-82.73
13NOUSIAINEN EetuFinlandia710.2-85.43
14STEINER MaximilianAustria700.1-95.53
15ROTH LucaNiemcy683.5-112.13
16HVALA JakaSłowenia625.3-170.33
17LACKNER ThomasAustria587.2-208.43
18POLASEK ViktorCzechy584.8-210.83
19WˇSEK PawełPolska582.7-212.93
20SCHULER AndreasSzwajcaria582-213.63
21HAHN JulianNiemcy579.7-215.93
22CECON FedericoWłochy564.7-230.93
23NOMME MarttiEstonia562.2-233.43
24WESTERHEIM Oscar PNorwegia560.7-234.93
25WEIGEL CedrikNiemcy560.3-235.33
26STĘKAŁA AndrzejPolska558.1-237.53
27PRISLIC ErnestSłowenia557.2-238.43
28HAUSWIRTH SandroSzwajcaria556.4-239.23
29SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia551-244.63
30BRASME PaulFrancja548.9-246.73
31PILCH TomaszPolska494.1-301.52
32GOLLER MaxNiemcy472.1-323.53
33BAŻENOW AleksandrRosja466.3-329.33
34HOFER ThomasAustria463-332.63
35VODUSEK LovroSłowenia452.4-343.23
36BRESADOLA GiovanniWłochy441.3-354.33
37PETER DominikSzwajcaria439.4-356.23
38MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja435.2-360.43
39BOJARINCEW WładysławRosja405.9-389.73
40LEAROYD JonathanFrancja338.7-456.92
41BOMBEK JanSłowenia336.3-459.32
42OEDEGAARD JesperNorwegia317.3-478.33
43ŻAPAROW MaratKazachstan310-485.63
44STURSA VojtechCzechy306.6-4893
45FARKAS HunorRumunia304.5-491.13
46CONTAMINE MathisFrancja304.4-491.23
47MAERKL KilianNiemcy303.2-492.43
48HAUER JoachimNorwegia301.7-493.93
49ZAMBELLI GabrieleWłochy290.1-505.53
50MYHREN Mats BjerkeNorwegia288.4-507.23
51MARUSIAK JewhenUkraina283.6-5123
52FELDOREAN AndreiRumunia257.4-538.23
53WASKUL AndrijUkraina244.2-551.43
54KOZISEK CestmirCzechy242.8-552.81
55KOROLEW AleksiejKazachstan219.3-576.33
56KAVILO HenriFinlandia196.7-598.92
57KYTOSAHO NikoFinlandia190.4-605.22
58CZYŻ BartoszPolska187.5-608.12
59SOKOLENKO KonstantinKazachstan174.2-621.43
60LAUCHLAN NigelKanada160.7-634.92
61VANCURA TomasCzechy108.6-6871
62SAKALA FilipCzechy108.4-687.21
63SELCER RadekCzechy107.3-688.31
64HOLIK FrantisekCzechy92.4-703.21




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl