Szczegóły Pucharu Beskidów
Klasyfikacja Pucharu Beskidów


Klasyfikacja Pucharu Beskidów w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1ASCHENWALD PhilippAustria795.603
2HLAVA LukasCzechy758.7-36.93
3MOGEL Zak Słowenia747.5-48.13
4ZNISZCZOŁ AleksanderPolska742.8-52.83
5HAZETDINOW IlmirRosja731.1-64.53
6KANTYKA PrzemysławPolska730.4-65.23
7BUSKUM Andreas GranerudNorwegia723.1-72.53
8JUSTIN RokSłowenia722-73.63
9RAIMUND PhilippNiemcy717.8-77.83
10SEIDL FabianNiemcy716.3-79.33
11SCHIFFNER MarkusAustria714.9-80.73
12ALTENBURGER FlorianAustria712.9-82.73
13NOUSIAINEN EetuFinlandia710.2-85.43
14STEINER MaximilianAustria700.1-95.53
15ROTH LucaNiemcy683.5-112.13
16HVALA JakaSłowenia625.3-170.33
17LACKNER ThomasAustria587.2-208.43
18POLASEK ViktorCzechy584.8-210.83
19WˇSEK PawełPolska582.7-212.93
20SCHULER AndreasSzwajcaria582-213.63
21HAHN JulianNiemcy579.7-215.93
22CECON FedericoWłochy564.7-230.93
23NOMME MarttiEstonia562.2-233.43
24WESTERHEIM Oscar PNorwegia560.7-234.93
25WEIGEL CedrikNiemcy560.3-235.33
26STĘKAŁA AndrzejPolska558.1-237.53
27PRISLIC ErnestSłowenia557.2-238.43
28HAUSWIRTH SandroSzwajcaria556.4-239.23
29SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia551-244.63
30BRASME PaulFrancja548.9-246.73
31PILCH TomaszPolska494.1-301.52
32GOLLER MaxNiemcy472.1-323.53
33BAŻENOW AleksandrRosja466.3-329.33
34HOFER ThomasAustria463-332.63
35VODUSEK LovroSłowenia452.4-343.23
36BRESADOLA GiovanniWłochy441.3-354.33
37PETER DominikSzwajcaria439.4-356.23
38MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja435.2-360.43
39BOJARINCEW WładysławRosja405.9-389.73
40LEAROYD JonathanFrancja338.7-456.92
41BOMBEK JanSłowenia336.3-459.32
42OEDEGAARD JesperNorwegia317.3-478.33
43ŻAPAROW MaratKazachstan310-485.63
44STURSA VojtechCzechy306.6-4893
45FARKAS HunorRumunia304.5-491.13
46CONTAMINE MathisFrancja304.4-491.23
47MAERKL KilianNiemcy303.2-492.43
48HAUER JoachimNorwegia301.7-493.93
49ZAMBELLI GabrieleWłochy290.1-505.53
50MYHREN Mats BjerkeNorwegia288.4-507.23
51MARUSIAK JewhenUkraina283.6-5123
52FELDOREAN AndreiRumunia257.4-538.23
53WASKUL AndrijUkraina244.2-551.43
54KOZISEK CestmirCzechy242.8-552.81
55KOROLEW AleksiejKazachstan219.3-576.33
56KAVILO HenriFinlandia196.7-598.92
57KYTOSAHO NikoFinlandia190.4-605.22
58CZYŻ BartoszPolska187.5-608.12
59SOKOLENKO KonstantinKazachstan174.2-621.43
60LAUCHLAN NigelKanada160.7-634.92
61VANCURA TomasCzechy108.6-6871
62SAKALA FilipCzechy108.4-687.21
63SELCER RadekCzechy107.3-688.31
64HOLIK FrantisekCzechy92.4-703.21




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIE¦LAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Czy popierasz wybór Michala Dolezala na stanowisko głównego trenera polskiej kadry skoczków?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie mam zdania
    99,99%
  3. Nie
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl