Szczegóły Pucharu Beskidów
Klasyfikacja Pucharu Beskidów


Klasyfikacja Pucharu Beskidów w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1ASCHENWALD PhilippAustria795.603
2HLAVA LukasCzechy758.7-36.93
3MOGEL Zak Słowenia747.5-48.13
4ZNISZCZOŁ AleksanderPolska742.8-52.83
5HAZETDINOW IlmirRosja731.1-64.53
6KANTYKA PrzemysławPolska730.4-65.23
7BUSKUM Andreas GranerudNorwegia723.1-72.53
8JUSTIN RokSłowenia722-73.63
9RAIMUND PhilippNiemcy717.8-77.83
10SEIDL FabianNiemcy716.3-79.33
11SCHIFFNER MarkusAustria714.9-80.73
12ALTENBURGER FlorianAustria712.9-82.73
13NOUSIAINEN EetuFinlandia710.2-85.43
14STEINER MaximilianAustria700.1-95.53
15ROTH LucaNiemcy683.5-112.13
16HVALA JakaSłowenia625.3-170.33
17LACKNER ThomasAustria587.2-208.43
18POLASEK ViktorCzechy584.8-210.83
19WˇSEK PawełPolska582.7-212.93
20SCHULER AndreasSzwajcaria582-213.63
21HAHN JulianNiemcy579.7-215.93
22CECON FedericoWłochy564.7-230.93
23NOMME MarttiEstonia562.2-233.43
24WESTERHEIM Oscar PNorwegia560.7-234.93
25WEIGEL CedrikNiemcy560.3-235.33
26STĘKAŁA AndrzejPolska558.1-237.53
27PRISLIC ErnestSłowenia557.2-238.43
28HAUSWIRTH SandroSzwajcaria556.4-239.23
29SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia551-244.63
30BRASME PaulFrancja548.9-246.73
31PILCH TomaszPolska494.1-301.52
32GOLLER MaxNiemcy472.1-323.53
33BAŻENOW AleksandrRosja466.3-329.33
34HOFER ThomasAustria463-332.63
35VODUSEK LovroSłowenia452.4-343.23
36BRESADOLA GiovanniWłochy441.3-354.33
37PETER DominikSzwajcaria439.4-356.23
38MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja435.2-360.43
39BOJARINCEW WładysławRosja405.9-389.73
40LEAROYD JonathanFrancja338.7-456.92
41BOMBEK JanSłowenia336.3-459.32
42OEDEGAARD JesperNorwegia317.3-478.33
43ŻAPAROW MaratKazachstan310-485.63
44STURSA VojtechCzechy306.6-4893
45FARKAS HunorRumunia304.5-491.13
46CONTAMINE MathisFrancja304.4-491.23
47MAERKL KilianNiemcy303.2-492.43
48HAUER JoachimNorwegia301.7-493.93
49ZAMBELLI GabrieleWłochy290.1-505.53
50MYHREN Mats BjerkeNorwegia288.4-507.23
51MARUSIAK JewhenUkraina283.6-5123
52FELDOREAN AndreiRumunia257.4-538.23
53WASKUL AndrijUkraina244.2-551.43
54KOZISEK CestmirCzechy242.8-552.81
55KOROLEW AleksiejKazachstan219.3-576.33
56KAVILO HenriFinlandia196.7-598.92
57KYTOSAHO NikoFinlandia190.4-605.22
58CZYŻ BartoszPolska187.5-608.12
59SOKOLENKO KonstantinKazachstan174.2-621.43
60LAUCHLAN NigelKanada160.7-634.92
61VANCURA TomasCzechy108.6-6871
62SAKALA FilipCzechy108.4-687.21
63SELCER RadekCzechy107.3-688.31
64HOLIK FrantisekCzechy92.4-703.21




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl