Szczegóły Letniego Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1EISENBICHLER MarkusNiemcy618010
2ZIOBRO JanPolska438-18012
3JUSTIN RokSłowenia430-18814
4BRESADOLA DavideWłochy353-26512
5ZNISZCZOŁ AleksanderPolska337-28114
6COLLOREDO SebastianWłochy325-29312
7BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia321-2978
8INSAM AlexWłochy305-31312
9GRANERUD Halvor EgnerNorwegia291-3278
10BARTOL TilenSłowenia280-33812
11PREVC DomenSłowenia266-35210
12BOYD-CLOWES MackenzieKanada258-3606
13AIGNER ClemensAustria235-3834
14JOHANSSON RobertNorwegia222-3968
15STEINER MaximilianAustria204-41410
16PREVC PeterSłowenia200-4182
17KŁUSEK BartłomiejPolska199-41914
18HLAVA LukasCzechy198-4204
19JANDA JakubCzechy172-4468
20HILDE TomNorwegia142-4766
21KRANJEC RobertSłowenia140-4784
21TEPES JurijSłowenia140-4782
23HUBER DanielAustria138-4808
24HAMANN MartinNiemcy136-48210
25IWASA YukenJaponia130-4884
25LEYHE StephanNiemcy130-4882
27MIĘTUS KrzysztofPolska125-49314
28MAEAETTAE JarkkoFinlandia124-4942
29KRAFT StefanAustria120-4982
30RIIBER Jarl MagnusNorwegia116-5022
31ZUPANCIC MiranSłowenia108-51010
32POGRAJC AndrazSłowenia107-51110
32PRISLIC ErnestSłowenia107-5116
34HOFER ThomasAustria98-5208
35HUBER StefanAustria97-5216
36POLASEK ViktorCzechy96-52210
37HVALA JakaSłowenia89-5292
38PUNGERTAR MatjazSłowenia88-53010
39RHOADS WilliamUSA87-5314
39TOLLINGER EliasAustria87-5318
41BICKNER KevinUSA83-5354
42OSTERC AljazSłowenia82-5366
43BJERKEENGEN FredrikNorwegia80-5386
43PASCHKE PiusNiemcy80-5384
43SCHMID ConstantinNiemcy80-53810
46ALAMOMMO AndreasFinlandia76-5426
47FUCHS TimNiemcy66-55212
47KOFLER AndreasAustria66-5524
49STURSA VojtechCzechy65-5538
50LEITNER ClemensAustria60-5582
51KANTYKA PrzemysławPolska59-55914
52ASCHENWALD PhilippAustria58-5602
52FETTNER ManuelAustria58-5602
52REISENAUER JanniAustria58-5608
55GEIGER KarlNiemcy56-5622
56ROMASZOW AleksiejRosja54-5646
57NAGLIC TomazSłowenia53-5654
58ALTENBURGER FlorianAustria50-5686
58PEIER KillianSzwajcaria50-5683
58QUECK DannyNiemcy50-5684
61PAVLOVCIC BorSłowenia47-5712
62SUMSTAD AreNorwegia40-5788
63NOUSIAINEN EetuFinlandia37-5818
64DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja36-5822
64MATURA JanCzechy36-5822
64VANCURA TomasCzechy36-5822
67GLASDER MichaelUSA35-58312
68ŻAPAROW MaratKazachstan33-58510
69HAHN JulianNiemcy29-5894
69KRAUS MarinusNiemcy29-5896
71ASIKAINEN LauriFinlandia27-5912
72ITO MasamitsuJaponia26-5922
73BIELA StanisławPolska24-5944
73HOFFMANN FelixNiemcy24-5944
75GREIDERER SimonAustria23-5958
76AMMANN SimonSzwajcaria22-5961
77CZYŻ BartoszPolska20-5986
78HAUKEDAL RichardNorwegia16-6024
78WOHLGENANNT UlrichAustria16-6024
80BIRCHLER TobiasSzwajcaria15-6034
80BRADATSCH SebastianNiemcy15-6034
82JELAR ZigaSłowenia14-6042
83LANISEK AnzeSłowenia12-6062
83STĘKAŁA AndrzejPolska12-6066
83WˇSEK PawełPolska12-6064
86KYTOESAHO NikoFinlandia10-6086
86OEDEGAARD JesperNorwegia10-6084
88KARLEN GabrielSzwajcaria9-6096
88MAURER JoshuaKanada9-60910
90KALINICZENKO WitalijUkraina8-61010
90KUS JanSłowenia8-6101
90MAYLAENDER DominikNiemcy8-6104
93SCHUBERT JohannesNiemcy7-6114
94LARSON CaseyUSA5-6134
95WEIGEL CedrikNiemcy4-6144
96KOZISEK CestmirCzechy3-6152
96LINDVIK MariusNorwegia3-6152
96SATO KeiichiJaponia3-6152
99CECON FedericoWłochy2-6164
99MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja2-6164
99MODIC Andraz Słowenia2-6162
99SELL AdrianNiemcy2-6166
103HOLIK FrantisekCzechy1-6172
103SCHULER AndreasSzwajcaria1-6172
103WINTER PaulNiemcy1-6172




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl