Na żywo:
[X] Zamknij
Szczegóły Letniego Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1MURAŃKA KlemensPolska700013
2BARTOL TilenSłowenia627-7310
3PASCHKE PiusNiemcy562-13810
4ZAJC TimiSłowenia484-21610
5HUBER DanielAustria389-31110
6HAUER JoachimNorwegia361-3398
7ZUPANCIC MiranSłowenia322-3785
8ZNISZCZOŁ AleksanderPolska267-43313
9SCHMID ConstantinNiemcy207-4936
10DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja200-5004
11FREITAG RichardNiemcy196-5046
12STEINER MaximilianAustria193-5077
13SCHULER AndreasSzwajcaria189-5117
14KRAFT StefanAustria180-5202
15PAVLOVCIC BorSłowenia176-5246
15PREVC DomenSłowenia176-5246
17LACKNER ThomasAustria169-53111
18BAER MoritzNiemcy164-5368
19JELAR ZigaSłowenia141-5595
20POGRAJC AndrazSłowenia135-5659
21JUSTIN RokSłowenia125-5752
22HOFFMANN FelixNiemcy115-5858
23INSAM AlexWłochy109-5913
24DEZMAN NejcSłowenia107-59311
24KOZISEK CestmirCzechy107-59313
26KŁUSEK BartłomiejPolska98-60211
27MAYLAENDER DominikNiemcy97-6034
28WAGNER LukasNiemcy93-6077
29HLAVA LukasCzechy92-60811
30AUNE JoakimNorwegia80-6204
30BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia80-6208
32ZIOBRO JanPolska75-6259
33BICKNER KevinUSA74-6262
34ASCHENWALD PhilippAustria73-6276
35ROTH LucaNiemcy68-6325
36FETTNER ManuelAustria66-6342
36FUCHS TimNiemcy66-6348
38MARKENG Thomas AasenNorwegia64-6367
39LISSO Justin Niemcy62-6385
40SIEGEL DavidNiemcy61-6394
41ALAMOMMO AndreasFinlandia60-6403
42EISENBICHLER MarkusNiemcy58-6422
43HILDE TomNorwegia56-6446
44IWASA YukenJaponia55-6454
45AIGRO ArttiEstonia54-6465
45SAKALA FilipCzechy54-64613
47EGLOFF LucaSzwajcaria52-6487
48PEIER KillianSzwajcaria51-6492
49HUBER StefanAustria50-6506
49KANTYKA PrzemysławPolska50-65010
49PREVC PeterSłowenia50-6501
52TARMAN RokSłowenia48-65211
53RUPITSCH MarkusAustria46-6542
54SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia45-6556
54VANCURA TomasCzechy45-6551
56NAGLIC TomazSłowenia43-6577
57KOFLER AndreasAustria42-6584
57NOUSIAINEN EetuFinlandia42-6585
57POPPINGER ManuelAustria42-6582
57TOLLINGER EliasAustria42-6587
61SCHWANN MikaAustria40-6607
62HAMANN MartinNiemcy38-6624
62LEAROYD JonathanFrancja38-6627
62NOMME MarttiEstonia38-6627
65GLASDER MichaelUSA34-6667
66KYTOESAHO NikoFinlandia33-6672
67CZYŻ BartoszPolska32-6685
68BJERKEENGEN FredrikNorwegia31-6696
69BOYD-CLOWES MackenzieKanada30-6704
69SEIDL FabianNiemcy30-6704
71BAŻENOW AleksandrRosja28-6729
71JANDA JakubCzechy28-6723
73AIGNER ClemensAustria25-6752
74SCHLIERENZAUER GregorAustria24-6762
74WASILJEW DmitrijRosja24-6762
76BRASME PaulFrancja23-6777
77OSTERC AljazSłowenia22-6782
78MYHREN Mats BjerkeNorwegia20-6802
79RINGEN SondreNorwegia18-6825
80WESTERHEIM Oscar PNorwegia17-6833
81ALTENBURGER FlorianAustria16-6846
81HAHN JulianNiemcy16-6848
83KUS JanSłowenia15-6852
84HAYBOECK MichaelAustria14-6862
84LAVTIZAR AnzeSłowenia14-6862
84OJALA JuhoFinlandia14-6862
84WˇSEK PawełPolska14-6866
88HAUKEDAL RichardNorwegia12-6886
89MAEAETTAE JarkkoFinlandia11-6892
89TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja11-6892
91IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja10-6908
91PEDERSEN RobinNorwegia10-6902
93LINDVIK MariusNorwegia8-6926
93PAVLIC BlazSłowenia8-6925
93RHOADS WilliamUSA8-6923
93STURSA VojtechCzechy8-6921
93YAMADA YuyaJaponia8-6926
98HEIKKINEN KalleFinlandia7-6932
98MIĘTUS KrzysztofPolska7-6934
98MUMINOW SabirżanKazachstan7-6937
98TAEHKAEVUORI FransFinlandia7-6935
102NAITO TomofumiJaponia5-6956
103BIRCHLER TobiasSzwajcaria4-6962
104TKACZENKO SiergiejKazachstan3-6973
105KARLEN GabrielSzwajcaria2-6984
105WEIGEL CedrikNiemcy2-6983
107PUNGERTAR MatjazSłowenia1-6992
107REISENAUER JanniAustria1-6994
107SANDELL Jonas-SlothNorwegia1-6992
107ŻAPAROW MaratKazachstan1-6993




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl