Na żywo:
[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu FIS Pań
Klasyfikacja Pucharu FIS Pań


Klasyfikacja Pucharu FIS Pań w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1HARALAMBIE DanielaRumunia48506
2RAJDA KingaPolska334-1516
3TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279-20611
4KRAUS HenrietteNiemcy232-2536
5BARANCEWA AleksandraRosja216-2695
6BODNARCHUK NatashaKanada208-2775
6MAIR SophieAustria208-2775
8LOGAR EvaSłowenia200-2852
9GOERLICH LuisaNiemcy195-2905
10FREITAG SelinaNiemcy180-3052
10HESSLER PaulineNiemcy180-3055
10RUPPRECHT AnnaNiemcy180-3052
13ROGELJ SpelaSłowenia160-3252
14WUERTH SvenjaNiemcy158-3274
15TWARDOSZ AnnaPolska153-3327
16ERNST GianinaNiemcy136-3495
17BOGATAJ UrsaSłowenia125-3602
17HUBER JuliaAustria125-3605
19PURKER ClaudiaAustria124-3615
20ALTHAUS KatharinaNiemcy120-3652
21DRONIAK ChrystynaUkraina110-3754
22VOGT CarinaNiemcy100-3852
22WINDMUELLER SabrinaSzwajcaria100-3852
24CHINDRIS Maria DariaRumunia99-3868
25SEGAWA FumikaJaponia96-3892
26RAJNOCHOVA MichaelaCzechy95-3902
26SZPINIEWA AnnaRosja95-3903
28IGARASHI AyakaJaponia86-3992
28STRATE AbigailKanada86-3995
30STRAUB RamonaNiemcy85-4004
31SEYFARTH JulianeNiemcy82-4032
32LANCHO ArantxaNiemcy78-4073
33KRAMER MaritaAustria77-4083
33SIDLOVA ViktoriaSłowacja77-4084
35NOSKOWA GlafiraRosja76-4092
36STEFANUTA Bianca ElenaRumunia72-4132
37SKELE SarloteŁotwa70-4156
38ACHMETWALIJEWA DajanaKazachstan68-4172
38LUSSI NinaUSA68-4172
40KARPIEL KamilaPolska66-4194
41PAŁASZ MagdalenaPolska64-4215
42STANKEVICA ElizabeteŁotwa62-4232
43PAGNIER JosephineFrancja60-4251
43ROMANIUK LilijaUkraina60-4254
43SDIERŻYKOWA WalentinaKazachstan60-4256
46MALSINER ManuelaWłochy58-4272
46MARUYAMA NozomiJaponia58-4272
46SZWAB JoannaPolska58-4273
49KRIZNAR NikaSłowenia57-4282
50WATANABE MinamiJaponia56-4292
51REISCH AgnesNiemcy54-4313
52SOŁOWIEWA NataliaRosja52-4332
52STEPHANI PaulineNiemcy52-4332
54MALSINER LaraWłochy50-4352
55LAUE JosephinNiemcy46-4392
55OI ShihoriJaponia46-4392
57DIEU RomaneFrancja45-4401
58ALEKSANDROWA MarijaRosja44-4412
58HERASYMIUK WitalinaUkraina44-4412
60JAKOWLEWA MarijaRosja40-4451
61PYLYPCZUK TetianaUkraina38-4472
62SUTER CharlotteSzwajcaria36-4492
62URBANIJA COZ KajaSłowenia36-4492
64SETO RioJaponia30-4552
65AVOCAT GROS OceaneFrancja29-4561
66BRAATEN Ingebjoerg SaglienNorwegia28-4572
66MAURER NicoleKanada28-4573
68ANDERSON EmileeUSA27-4582
69D'AGOSTINA RobertaWłochy26-4592
69SEPANDJ JasmineKanada26-4591
71ARMSTRONG GabriellaUSA25-4603
71KOMAR KatraSłowenia25-4602
73BAARSET Astrid LouiseNorwegia24-4612
73FORSSTROEM SusannaFinlandia24-4611
73PECHA DajanaKazachstan24-4612
76PTACKOVA VeronikaCzechy22-4632
77BENDI AnnemariiEstonia21-4642
77HAMMING EleoraKanada21-4643
77HAUSENBERG TriinuEstonia21-4642
80LARSON CaraUSA19-4662
80MACUGA SamanthaUSA19-4663
80MOBERG AstridSzwecja19-4664
83PARK Guy-LimKorea18-4673
83RAUDASCHL ElisabethAustria18-4671
85LUND Mari LeinanNorwegia17-4682
85SANKEY LoganUSA17-4683
87BUFF SimoneSzwajcaria16-4692
87KIL JoannaPolska16-4692
89GIANMOENA VeronicaWłochy15-4703
89HOFFMANN AnnaUSA15-4703
89KINDLIMANN ReaSzwajcaria15-4702
89PAILLARD OceaneFrancja15-4701
93MACHINIA LijaRosja14-4712
94NESTER SophiaUSA12-4733
95JAKOWLEWA LidijaRosja11-4741
95MOSER TimnaAustria11-4742
97OEIHAGEN TheaNorwegia10-4751
98IMMENS MollieUSA9-4762
99LI XueyaoChiny8-4771
100RAUTIONAHO JennyFinlandia5-4801
101EILERS NatalieKanada4-4811
101GERAGHTY-MOATS TaraUSA4-4812
103ENGLUND NitaUSA2-4832
104CHANG XinyueChiny1-4841




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl