Szczegóły Letniego Grand Prix
Klasyfikacja Letniego Grand Prix


Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 2014/2015
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1DAMJAN JernejSłowenia44108
2SJOEEN PhillipNorwegia382-596
3TAKEUCHI TakuJaponia316-1256
4SCHLIERENZAUER GregorAustria244-1974
5ŻYŁA PiotrPolska224-2175
6KOBAYASHI JunshiroJaponia217-2249
7FREITAG RichardNiemcy216-2254
7KOUDELKA RomanCzechy216-2254
9HAYBOECK MichaelAustria201-2405
10TANDE Daniel AndreNorwegia198-2436
11STJERNEN AndreasNorwegia178-2635
12PUNGERTAR MatjazSłowenia175-2668
12SHIMIZU ReruhiJaponia175-2669
14PREVC PeterSłowenia168-2734
15DESCHWANDEN GregorSzwajcaria160-2817
16BOJARINCEW WładysławRosja136-3058
16STOCH KamilPolska136-3055
18WELLINGER AndreasNiemcy116-3253
19HILDE TomNorwegia106-3354
20TOCHIMOTO ShoheiJaponia103-3384
21NEUMAYER MichaelNiemcy102-3394
22VELTA RuneNorwegia100-3415
23AMMANN SimonSzwajcaria96-3455
24MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja95-3469
25WENIG DanielNiemcy90-3516
26KRAFT StefanAustria87-3545
27BRESADOLA DavideWłochy84-3575
27KRAUS MarinusNiemcy84-3574
29SAKUYAMA KentoJaponia81-3604
30FREUND SeverinNiemcy79-3623
31ASIKAINEN LauriFinlandia78-3636
32BARDAL AndersNorwegia77-3642
33DIETHART ThomasAustria75-3665
34FANNEMEL AndersNorwegia69-3725
35DEZMAN NejcSłowenia65-3768
36WOLNY JakubPolska63-3784
37NIEMI SamiFinlandia62-3796
38EISENBICHLER MarkusNiemcy60-3816
39KOT MaciejPolska55-3864
39KRANJEC RobertSłowenia55-3866
41GEIGER KarlNiemcy51-3905
42NAGLIC TomazSłowenia48-3935
43KUBACKI DawidPolska45-3965
44HAZETDINOW IlmirRosja40-4015
44MATURA JanCzechy40-4012
46JANDA JakubCzechy39-4024
47WANK AndreasNiemcy37-4044
48HAJEK AntoninCzechy33-4086
49KASAI NoriakiJaponia31-4102
49WATASE YutaJaponia31-4106
51TEPES JurijSłowenia28-4134
52KORNIŁOW DenisRosja27-4148
52PREVC CeneSłowenia27-4142
54MAYLAENDER DominikNiemcy24-4173
54ZUPANCIC MiranSłowenia24-4173
56CIKL MartinCzechy22-4194
56DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja22-4194
56HLAVA LukasCzechy22-4198
56KOZISEK CestmirCzechy22-4197
60FETTNER ManuelAustria19-4224
60SOKOLENKO KonstantinKazachstan19-4222
62ZIOBRO JanPolska18-4232
63ITO KenshiroJaponia14-4274
63PEIER KillianSzwajcaria14-4271
65BRADATSCH SebastianNiemcy13-4282
65HULA StefanPolska13-4283
67KOIVURANTA AnssiFinlandia11-4304
68AIGNER ClemensAustria10-4313
69COLLOREDO SebastianWłochy9-4323
69EGLOFF LucaSzwajcaria9-4322
69HAUER JoachimNorwegia9-4321
69SINKOVEC JureSłowenia9-4321
69WINTER PaulNiemcy9-4322
74ZNISZCZOŁ AleksanderPolska8-4333
75LEYHE StephanNiemcy6-4352
76JUSTIN RokSłowenia4-4374
77FAIRALL NicholasUSA2-4391
77PITEA Sorin IulianRumunia2-4392
77TOROK EduardRumunia2-4392
80ALEXANDER NicholasUSA1-4401
80HUBER DanielAustria1-4402
80MORASSI AndreaWłochy1-4402
80PASCHKE PiusNiemcy1-4401
80ŻAPAROW MaratKazachstan1-4402




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl