Szczegóły Letniego Grand Prix
Klasyfikacja Letniego Grand Prix


Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 2015/2016
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1SAKUYAMA KentoJaponia561011
2GANGNES KennethNorwegia402-1597
3KRANJEC RobertSłowenia349-21210
4FREUND SeverinNiemcy325-2364
5KUBACKI DawidPolska281-2805
6PREVC PeterSłowenia251-3105
7KRAFT StefanAustria240-3214
8SEMENIC AnzeSłowenia238-3239
9STOCH KamilPolska232-3297
9ŻYŁA PiotrPolska232-3297
11KOBAYASHI JunshiroJaponia217-34410
12WELLINGER AndreasNiemcy185-3765
13HARADA YumuJaponia176-3857
14TOCHIMOTO ShoheiJaponia162-3999
15MAEAETTAE JarkkoFinlandia156-4056
16KORNIŁOW DenisRosja152-40910
17HAUER JoachimNorwegia146-4156
17ZIOBRO JanPolska146-4156
19HVALA JakaSłowenia144-41710
20FREITAG RichardNiemcy141-4205
21HLAVA LukasCzechy138-4237
22ITO KenshiroJaponia132-42910
22NEUMAYER MichaelNiemcy132-4293
24TAKEUCHI TakuJaponia120-4412
25EGLOFF LucaSzwajcaria115-4469
26WANK AndreasNiemcy113-4486
27DESCHWANDEN GregorSzwajcaria111-45011
27FANNEMEL AndersNorwegia111-4505
29HAZETDINOW IlmirRosja108-4537
30JANDA JakubCzechy103-4586
31SCHLIERENZAUER GregorAustria100-4611
32LANISEK AnzeSłowenia92-4695
33LEYHE StephanNiemcy86-4755
34AMMANN SimonSzwajcaria83-4785
35POPPINGER ManuelAustria72-4897
36MATURA JanCzechy69-4927
37ASIKAINEN LauriFinlandia65-4965
38VELTA RuneNorwegia64-4975
39OLLI HarriFinlandia61-5007
40KOT MaciejPolska60-5013
41PUNGERTAR MatjazSłowenia58-5036
42KASAI NoriakiJaponia56-5052
43DAMJAN JernejSłowenia54-5076
43MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja54-50710
45FETTNER ManuelAustria53-5083
45ITO DaikiJaponia53-5082
45WASILJEW DmitrijRosja53-5082
48DEZMAN NejcSłowenia52-5093
49SJOEEN PhillipNorwegia51-5103
50EISENBICHLER MarkusNiemcy49-5127
51MURAŃKA KlemensPolska47-5146
52KOUDELKA RomanCzechy46-5152
53LARINTO VilleFinlandia44-5174
54KAELIN PascalSzwajcaria38-5239
55ASCHENWALD PhilippAustria37-5243
56KŁUSEK BartłomiejPolska36-5252
57SCHIFFNER MarkusAustria35-5264
58CHOI SeouKorea33-5288
59KOFLER AndreasAustria32-5293
60DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja28-5335
60KRAUS MarinusNiemcy28-5335
62BRESADOLA DavideWłochy26-5355
63DIETHART ThomasAustria24-5376
64HAYBOECK MichaelAustria22-5395
65SHIMIZU ReruhiJaponia20-5417
66KLIMOW JewgienijRosja18-5431
67BOJARINCEW WładysławRosja17-5445
68ZOGRAFSKI WładimirBułgaria15-5462
69BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia14-5472
70INSAM AlexWłochy13-5483
70WENIG DanielNiemcy13-5482
70ŻAPAROW RadikKazachstan13-5482
73STJERNEN AndreasNorwegia12-5491
74AHONEN JanneFinlandia11-5502
74HAJEK AntoninCzechy11-5504
76HEINRICH TimNiemcy10-5512
77HULA StefanPolska9-5521
77POLASEK ViktorCzechy9-5522
79TANDE Daniel AndreNorwegia8-5532
80SATO YukiyaJaponia7-5542
81MAYLAENDER DominikNiemcy6-5552
82LAMY CHAPPUIS RonanFrancja5-5564
83PASCHKE PiusNiemcy4-5573
84OJALA JuhoFinlandia3-5582
84ZNISZCZOŁ AleksanderPolska3-5582
86KANG Chil-KuKorea2-5596
86KOREK DustyKanada2-5592
88BICKNER KevinUSA1-5604
88NOMME MarttiEstonia1-5602




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS137
30.12.2018
godz. 16:30
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 15:25
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia556
2.ŻYŁA PiotrPolska445
3.STOCH KamilPolska365
4.GEIGER KarlNiemcy327
5.FORFANG Johann AndreNorwegia321
12.KUBACKI DawidPolska154
23.WOLNY JakubPolska61
32.HULA StefanPolska25
49.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
27.12.2018
godz. 17:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PEDERSEN RobinNorwegia275
2.LINDVIK MariusNorwegia200
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska199
4.HOFFMANN FelixNiemcy187
5.SCHMID ConstantinNiemcy135
11.WˇSEK PawełPolska82
21.STĘKAŁA AndrzejPolska56
30.MURAŃKA KlemensPolska42
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
12.01.2019
godz. 08:30
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy400
2.LUNDBY MarenNorwegia278
3.JAKOWLEWA LidijaRosja262
4.TAKANASHI SaraJaponia224
5.SEYFARTH JulianeNiemcy216
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto zostanie Mistrzem Polski w Konkursie ¦wi±tecznym na Wielkiej Krokwi?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Stefan Hula
Maciej Kot
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Inny zawodnik
Głosuj
  1. Piotr Żyła
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Dawid Kubacki
    99,99%
  4. Aleksander Zniszczoł
    99,99%
  5. Jakub Wolny
    99,99%
  6. Inny zawodnik
    99,99%
  7. Stefan Hula
    99,99%
  8. Maciej Kot
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl