Na żywo:
  • LCOC | Notodden | pierwsza seria konkursowa

    11:45 |Relacja FIS

  • LPS | Premanon | pierwsza seria konkursowa

    11:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Szczegóły Letniego Grand Prix
Klasyfikacja Letniego Grand Prix


Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KOT MaciejPolska58006
2WELLINGER AndreasNiemcy351-2297
3STOCH KamilPolska315-2656
4KRAFT StefanAustria304-2766
5TAKEUCHI TakuJaponia280-3006
6PREVC PeterSłowenia265-3155
7FANNEMEL AndersNorwegia260-3205
8KRANJEC RobertSłowenia259-3218
9GEIGER KarlNiemcy253-3279
10HAYBOECK MichaelAustria217-3636
11SEMENIC AnzeSłowenia204-3768
12VANCURA TomasCzechy198-3828
13KUBACKI DawidPolska186-3946
14KOBAYASHI RyoyuJaponia165-4156
15HAUER JoachimNorwegia160-4205
16AIGNER ClemensAustria141-4399
17HVALA JakaSłowenia137-4436
18WANK AndreasNiemcy119-4617
19TANDE Daniel AndreNorwegia108-4724
20ITO DaikiJaponia102-4784
21HULA StefanPolska98-4827
22GRANERUD Halvor EgnerNorwegia97-4835
23STURSA VojtechCzechy96-4844
24SCHIFFNER MarkusAustria94-48610
25HLAVA LukasCzechy88-4927
26BICKNER KevinUSA87-4935
27FREITAG RichardNiemcy85-4958
28DESCHWANDEN GregorSzwajcaria84-4966
29PEIER KillianSzwajcaria83-4977
30KORNIŁOW DenisRosja81-4999
31DEZMAN NejcSłowenia79-5018
31KOFLER AndreasAustria79-5017
33SIEGEL DavidNiemcy78-5024
34MURAŃKA KlemensPolska77-5036
35LEYHE StephanNiemcy75-5057
36BOYD-CLOWES MackenzieKanada74-5064
37SAKUYAMA KentoJaponia73-5079
37TEPES JurijSłowenia73-5074
39ASCHENWALD PhilippAustria71-5099
40AMMANN SimonSzwajcaria69-5117
41EISENBICHLER MarkusNiemcy65-5152
41KOBAYASHI JunshiroJaponia65-51510
43MAEAETTAE JarkkoFinlandia64-5167
44ŻYŁA PiotrPolska55-5256
45FORFANG Johann AndreNorwegia48-5323
46DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja47-5334
47FREUND SeverinNiemcy46-5342
48KLIMOW JewgienijRosja44-5365
49ZIOBRO JanPolska41-5393
50WOLNY JakubPolska39-5418
51JANDA JakubCzechy36-5442
52LANISEK AnzeSłowenia32-5486
52STJERNEN AndreasNorwegia32-5485
54KOUDELKA RomanCzechy30-5503
55TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja28-5524
56BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia27-5535
56HARADA YumuJaponia27-5538
58HILDE TomNorwegia26-5543
59KASAI NoriakiJaponia25-5552
60FETTNER ManuelAustria23-5573
61ALTENBURGER FlorianAustria20-5606
62POLASEK ViktorCzechy19-5615
63STĘKAŁA AndrzejPolska18-5624
64KOZISEK CestmirCzechy14-5666
64LAMY CHAPPUIS RonanFrancja14-5666
66MATURA JanCzechy13-5675
67POPPINGER ManuelAustria12-5683
68SZYSZKIN WadimRosja10-5702
69JOHANSSON RobertNorwegia9-5714
70HAMANN MartinNiemcy8-5723
70PRISLIC ErnestSłowenia8-5722
72RHOADS WilliamUSA7-5731
73COLLOREDO SebastianWłochy4-5763
73ITO KenshiroJaponia4-5768
73LARINTO VilleFinlandia4-5763
73SJOEEN PhillipNorwegia4-5762
77DAMJAN JernejSłowenia3-5776
78EGLOFF LucaSzwajcaria2-5783
78PASCHKE PiusNiemcy2-5782




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.PEDERSEN RobinNorwegia175
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska170
4.SCHMID ConstantinNiemcy135
5.HOFFMANN FelixNiemcy107
15.STĘKAŁA AndrzejPolska50
21.WˇSEK PawełPolska42
32.MURAŃKA KlemensPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 15:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.SEIDL FabianNiemcy227
3.NIKAIDO RenJaponia200
4.EGLOFF LucaSzwajcaria196
4.RUPITSCH MarkusAustria196
17.JUROSZEK KacperPolska108
40.GRUSZKA MateuszPolska40
42.BIEGUN KrzysztofPolska39
51.STOSEL KacperPolska29
58.SKUPIEŃ DamianPolska21
62.KANTYKA PrzemysławPolska18
85.NIŻNIK AdamPolska6
88.JOJKO SzymonPolska5
100.CZYŻ BartoszPolska2
103.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
15.12.2018
godz. 11:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy100
2.RAUDASCHL ElisabethAustria80
3.PARK Guy-LimKorea60
4.PURKER ClaudiaAustria50
5.IHLE AlinaNiemcy45
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl