Na żywo:
[X] Zamknij
Szczegóły Letniego Grand Prix
Klasyfikacja Letniego Grand Prix


Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KUBACKI DawidPolska50005
2LANISEK AnzeSłowenia353-1478
3KOBAYASHI JunshiroJaponia332-1689
4KOT MaciejPolska270-2305
5KLIMOW JewgienijRosja232-2685
6GANGNES KennethNorwegia217-2837
7LEYHE StephanNiemcy216-2845
8KOUDELKA RomanCzechy200-3004
8ŻYŁA PiotrPolska200-3005
10HULA StefanPolska175-3255
11SEMENIC AnzeSłowenia172-3288
12KORNIŁOW DenisRosja164-3366
13AMMANN SimonSzwajcaria161-3397
14JOHANSSON RobertNorwegia152-3485
15KOBAYASHI RyoyuJaponia149-3514
16FORFANG Johann AndreNorwegia142-3583
16WELLINGER AndreasNiemcy142-3583
18GRANERUD Halvor EgnerNorwegia137-3636
19TANDE Daniel AndreNorwegia124-3763
20COLLOREDO SebastianWłochy116-3848
20GEIGER KarlNiemcy116-3845
22BRESADOLA DavideWłochy112-3889
23JUSTIN RokSłowenia111-3897
24KRAFT StefanAustria105-3954
25SCHLIERENZAUER GregorAustria91-4093
26STOCH KamilPolska85-4155
27FANNEMEL AndersNorwegia77-4237
28MURAŃKA KlemensPolska75-4254
28TAKEUCHI TakuJaponia75-4254
30BARTOL TilenSłowenia74-4262
31AALTO AnttiFinlandia73-4278
32INSAM AlexWłochy71-4295
33DESCHWANDEN GregorSzwajcaria69-4317
34KRANJEC RobertSłowenia63-4376
35FETTNER ManuelAustria54-4463
36WOLNY JakubPolska50-4505
37ITO DaikiJaponia49-4513
37WANK AndreasNiemcy49-4515
39BICKNER KevinUSA44-4564
40NAZAROW MichaiłRosja42-4587
40ROMASZOW AleksiejRosja42-4586
42ALTENBURGER FlorianAustria40-4605
43SCHIFFNER MarkusAustria39-4614
44KASAI NoriakiJaponia38-4622
44TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja38-4627
46PEIER KillianSzwajcaria35-4659
47PREVC PeterSłowenia34-4664
48ALAMOMMO AndreasFinlandia33-4674
49JELAR ZigaSłowenia32-4686
49ZUPANCIC MiranSłowenia32-4685
51PASCHKE PiusNiemcy31-4693
51ZIOBRO JanPolska31-4692
53AIGNER ClemensAustria29-4717
54EISENBICHLER MarkusNiemcy26-4742
54LARINTO VilleFinlandia26-4744
56PAVLOVCIC BorSłowenia23-4773
56STEINER MaximilianAustria23-4773
58STJERNEN AndreasNorwegia21-4793
59DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja18-4823
60FREITAG RichardNiemcy16-4843
61HARADA YumuJaponia15-4856
61KOFLER AndreasAustria15-4852
63SCHULER AndreasSzwajcaria14-4863
63WASILJEW DmitrijRosja14-4861
65HAYBOECK MichaelAustria13-4872
65TKACZENKO SiergiejKazachstan13-4874
67MAATTA JarkkoFinlandia12-4883
67TEPES JurijSłowenia12-4885
67ZNISZCZOŁ AleksanderPolska12-4883
70JANDA JakubCzechy11-4895
70NOUSIAINEN EetuFinlandia11-4893
70POLASEK ViktorCzechy11-4892
70VANCURA TomasCzechy11-4897
74TOLLINGER EliasAustria9-4912
75ITO KenshiroJaponia7-4934
76BJERKEENGEN FredrikNorwegia6-4941
76POPPINGER ManuelAustria6-4941
78HAMANN MartinNiemcy5-4952
78HLAVA LukasCzechy5-4955
78MIĘTUS KrzysztofPolska5-4955
81BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia4-4962
81GLASDER MichaelUSA4-4964
81SCHMID ConstantinNiemcy4-4962
81WˇSEK PawełPolska4-4962
85SIEGEL DavidNiemcy3-4971
85STURSA VojtechCzechy3-4976
87AIGRO ArttiEstonia2-4983
88POGRAJC AndrazSłowenia1-4991




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria418
2.SEIDL FabianNiemcy386
3.NIETZEL JustinNiemcy339
4.RUPITSCH MarkusAustria264
5.LIENHER MaximilianAustria253
18.JUROSZEK KacperPolska141
54.KANTYKA PrzemysławPolska54
66.GRUSZKA MateuszPolska40
66.NIŻNIK AdamPolska40
69.BIEGUN KrzysztofPolska39
77.SKUPIEŃ DamianPolska34
87.STOSEL KacperPolska29
91.PILCH TomaszPolska25
132.JOJKO SzymonPolska5
141.CZYŻ BartoszPolska2
142.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl