Szczegóły Letniego Grand Prix
Klasyfikacja Letniego Grand Prix


Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KLIMOW JewgienijRosja55508
2GEIGER KarlNiemcy416-1396
3ŻYŁA PiotrPolska382-1736
4STOCH KamilPolska376-1796
5HUBER DanielAustria305-2507
6PEIER KillianSzwajcaria299-2567
7KOBAYASHI RyoyuJaponia294-2615
8KUBACKI DawidPolska257-2986
9HULA StefanPolska197-3586
10KOUDELKA RomanCzechy168-3877
11WOLNY JakubPolska166-3896
12WASILJEW DmitrijRosja145-4107
13ZAJC TimiSłowenia142-4135
14SATO YukiyaJaponia124-4318
15KOT MaciejPolska113-4426
16ITO DaikiJaponia110-4452
16TAKEUCHI TakuJaponia110-4455
18WANK AndreasNiemcy107-4486
19KOBAYASHI JunshiroJaponia98-4578
20GRANERUD Halvor EgnerNorwegia96-4592
21KRAFT StefanAustria94-4615
22KOFLER AndreasAustria88-4677
22TOCHIMOTO ShoheiJaponia88-4675
22ZOGRAFSKI WładimirBułgaria88-4676
25AIGNER ClemensAustria78-4774
26LEYHE StephanNiemcy73-4826
27NAKAMURA NaokiJaponia71-4845
28DESCHWANDEN GregorSzwajcaria69-4867
29SCHLIERENZAUER GregorAustria66-4895
30JOHANSSON RobertNorwegia64-4912
31TEPES JurijSłowenia63-4922
32INSAM AlexWłochy60-4957
33BICKNER KevinUSA58-4974
34PASCHKE PiusNiemcy56-4996
35BOYD-CLOWES MackenzieKanada51-5044
36HLAVA LukasCzechy49-5069
37FETTNER ManuelAustria48-5073
37LANISEK AnzeSłowenia48-5076
39HAYBOECK MichaelAustria47-5084
40FREITAG RichardNiemcy45-5104
40HVALA JakaSłowenia45-5102
42LINDVIK MariusNorwegia44-5113
43IWASA YukenJaponia38-5177
44HAMANN MartinNiemcy37-5183
44KOZISEK CestmirCzechy37-5189
46BJERKEENGEN FredrikNorwegia36-5192
47EISENBICHLER MarkusNiemcy35-5202
48NAZAROW MichaiłRosja32-5237
49NAGLIC TomazSłowenia29-5266
50AMMANN SimonSzwajcaria27-5284
50BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia27-5283
52POLASEK ViktorCzechy23-5322
53SCHWANN MikaAustria22-5333
54HOERL JanAustria20-5354
54SIEGEL DavidNiemcy20-5352
56SCHIFFNER MarkusAustria19-5363
56TKACZENKO SiergiejKazachstan19-5365
58KORNIŁOW DenisRosja18-5374
58KRANJEC RobertSłowenia18-5372
58WELLINGER AndreasNiemcy18-5374
61FANNEMEL AndersNorwegia17-5382
62PREVC DomenSłowenia15-5406
63PILCH TomaszPolska14-5412
64ITO KenshiroJaponia12-5431
65KANTYKA PrzemysławPolska11-5442
66AALTO AnttiFinlandia10-5454
67FORFANG Johann AndreNorwegia9-5461
67POPPINGER ManuelAustria9-5462
69HAZETDINOW IlmirRosja8-5473
70WOHLGENANNT UlrichAustria7-5482
71HUBER StefanAustria6-5493
71TARMAN RokSłowenia6-5492
71ZNISZCZOŁ AleksanderPolska6-5492
74PAVLOVCIC BorSłowenia5-5502
75BRASME PaulFrancja4-5511
75CHOI SeouKorea4-5512
77HARADA YumuJaponia3-5524
77STĘKAŁA AndrzejPolska3-5524
79ALAMOMMO AndreasFinlandia2-5532
79NOMME MarttiEstonia2-5532
79RUPITSCH MarkusAustria2-5533
79SCHMID ConstantinNiemcy2-5532
79WIENERROITHER JulianAustria2-5533
84MUMINOW SabirżanKazachstan1-5544




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIE¦LAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Czy Polska zdobędzie Puchar Narodów 2018/2019?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl