Na żywo:
  • LPS | Zao | pierwsza seria konkursowa

    09:00 |Relacja FIS

  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w Lotach w sezonie 2014/2015
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1PREVC PeterSłowenia34505
2FREUND SeverinNiemcy336-95
3TEPES JurijSłowenia287-585
4KASAI NoriakiJaponia227-1185
5VELTA RuneNorwegia200-1455
6FANNEMEL AndersNorwegia197-1485
7KRAFT StefanAustria190-1553
8FORFANG Johann AndreNorwegia151-1945
9NEUMAYER MichaelNiemcy107-2385
10ITO DaikiJaponia99-2465
11ŻYŁA PiotrPolska96-2495
11STJERNEN AndreasNorwegia96-2494
13HAYBOECK MichaelAustria91-2543
14EISENBICHLER MarkusNiemcy90-2555
15DAMJAN JernejSłowenia78-2675
16STOCH KamilPolska77-2682
17TAKEUCHI TakuJaponia68-2775
18SCHLIERENZAUER GregorAustria58-2873
19GANGNES KennethNorwegia52-2933
19FREITAG RichardNiemcy52-2933
21KRANJEC RobertSłowenia49-2965
22POPPINGER ManuelAustria48-2975
22WASILJEW DmitrijRosja48-2973
24DEZMAN NejcSłowenia47-2985
25FETTNER ManuelAustria44-3013
26DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja39-3064
27JACOBSEN AndersNorwegia36-3093
28SEMENIC AnzeSłowenia35-3103
28KOUDELKA RomanCzechy35-3103
30KRAUS MarinusNiemcy33-3122
31KOBAYASHI JunshiroJaponia26-3193
32DESCHWANDEN GregorSzwajcaria24-3214
33MAEAETTAE JarkkoFinlandia21-3243
34TOCHIMOTO ShoheiJaponia20-3252
34MATURA JanCzechy20-3252
36ZNISZCZOŁ AleksanderPolska17-3283
37LEYHE StephanNiemcy16-3295
37HILDE TomNorwegia16-3292
39MURAŃKA KlemensPolska14-3311
40SJOEEN PhillipNorwegia13-3321
40HAJEK AntoninCzechy13-3323
42TANDE Daniel AndreNorwegia12-3331
43WOHLGENANNT UlrichAustria11-3342
44DIETHART ThomasAustria10-3351
45SAKUYAMA KentoJaponia9-3362
46AHONEN JanneFinlandia8-3371
46BRESADOLA DavideWłochy8-3372
48JUSTIN RokSłowenia5-3401
49INGVALDSEN Ole MariusNorwegia4-3411
50HAUER JoachimNorwegia3-3421
51WENIG DanielNiemcy2-3431
51ASIKAINEN LauriFinlandia2-3431
51PASCHKE PiusNiemcy2-3432
54PUNGERTAR MatjazSłowenia1-3443
54OLLI HarriFinlandia1-3442
54GREIDERER SimonAustria1-3442




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl