Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w Lotach w sezonie 2015/2016
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1PREVC PeterSłowenia53006
2KRANJEC RobertSłowenia400-1306
3FORFANG Johann AndreNorwegia348-1826
4GANGNES KennethNorwegia305-2256
5KASAI NoriakiJaponia248-2826
6FREUND SeverinNiemcy247-2836
7KRAFT StefanAustria239-2916
8HAYBOECK MichaelAustria227-3036
9TANDE Daniel AndreNorwegia179-3516
10STJERNEN AndreasNorwegia177-3536
11FANNEMEL AndersNorwegia154-3766
12TEPES JurijSłowenia130-4006
13FREITAG RichardNiemcy107-4236
13ITO DaikiJaponia107-4236
15AMMANN SimonSzwajcaria101-4295
16TAKEUCHI TakuJaponia82-4486
17HAUER JoachimNorwegia74-4566
18POPPINGER ManuelAustria67-4636
19STOCH KamilPolska62-4685
19KOUDELKA RomanCzechy62-4686
21FETTNER ManuelAustria37-4936
22BOYD-CLOWES MackenzieKanada36-4945
23ŻYŁA PiotrPolska35-4954
24DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja33-4976
25EISENBICHLER MarkusNiemcy32-4985
25KUBACKI DawidPolska32-4986
25KOT MaciejPolska32-4986
28WANK AndreasNiemcy25-5056
29GEIGER KarlNiemcy23-5076
29LEYHE StephanNiemcy23-5075
31STĘKAŁA AndrzejPolska19-5115
31JOHANSSON RobertNorwegia19-5113
33TOCHIMOTO ShoheiJaponia18-5125
33HVALA JakaSłowenia18-5124
35HOFER ThomasAustria17-5134
36HULA StefanPolska16-5145
37LANISEK AnzeSłowenia12-5186
38KOBAYASHI RyoyuJaponia8-5221
39HLAVA LukasCzechy7-5232
40SEMENIC AnzeSłowenia6-5242
40KOZISEK CestmirCzechy6-5242
42MATURA JanCzechy4-5265
43BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia3-5271
44BICKNER KevinUSA1-5293




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl