Szczegóły Turnieju Czterech Skoczni
Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni


Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1STOCH KamilPolska1108.804
2WELLINGER AndreasNiemcy1039.2-69.64
3FANNEMEL AndersNorwegia1021.3-87.54
4KOBAYASHI JunshiroJaponia1021.1-87.74
5JOHANSSON RobertNorwegia1009.4-99.44
6KUBACKI DawidPolska1003-105.84
7EISENBICHLER MarkusNiemcy993.8-1154
8TANDE Daniel AndreNorwegia992.3-116.54
9FORFANG Johann AndreNorwegia977.4-131.44
10DAMJAN JernejSłowenia974.1-134.74
11GEIGER KarlNiemcy970.2-138.64
12HULA StefanPolska957-151.84
13LEYHE StephanNiemcy954-154.84
14HAYBOECK MichaelAustria948.1-160.74
15ŻYŁA PiotrPolska914.5-194.34
16ZAJC TimiSłowenia903.5-205.34
17JELAR ZigaSłowenia902.1-206.74
18SCHMID ConstantinNiemcy892.1-216.74
19STJERNEN AndreasNorwegia887.4-221.44
20KRAFT StefanAustria859.1-249.74
21PREVC PeterSłowenia820.3-288.54
22KOBAYASHI RyoyuJaponia815.9-292.94
23KOT MaciejPolska811.7-297.14
24GRANERUD Halvor EgnerNorwegia809.3-299.54
25TAKEUCHI TakuJaponia786.7-322.14
26SCHLIERENZAUER GregorAustria702.2-406.64
27FREITAG RichardNiemcy665.1-443.73
28BARTOL TilenSłowenia617-491.83
29AMMANN SimonSzwajcaria576.3-532.53
30DESCHWANDEN GregorSzwajcaria570.6-538.23
31FETTNER ManuelAustria500.4-608.44
32PEIER KillianSzwajcaria498.6-610.23
33AIGNER ClemensAustria419-689.84
34SEMENIC AnzeSłowenia412.6-696.23
35KOZISEK CestmirCzechy404.8-7044
36COLLOREDO SebastianWłochy401.8-7073
37PREVC DomenSłowenia398.7-710.13
38WOLNY JakubPolska397.4-711.43
39PASCHKE PiusNiemcy370.2-738.64
40KASAI NoriakiJaponia350.7-758.13
41SIEGEL DavidNiemcy329.9-778.92
42KOUDELKA RomanCzechy314.4-794.42
43KLIMOW JewgienijRosja310.9-797.92
44LEAROYD JonathanFrancja307.3-801.52
45KORNIŁOW DenisRosja299-809.83
46INSAM AlexWłochy292.8-8163
47BOYD-CLOWES MackenzieKanada291.8-8173
48LEITNER ClemensAustria278.6-830.22
49HUBER DanielAustria262.2-846.63
50POPPINGER ManuelAustria221.4-887.41
51BICKNER KevinUSA220.2-888.61
52WANK AndreasNiemcy218.9-889.92
53DEZMAN NejcSłowenia209.6-899.21
54STURSA VojtechCzechy207.9-900.93
55PILCH TomaszPolska201.4-907.42
56SCHIFFNER MarkusAustria192.3-916.52
57AALTO AnttiFinlandia184.1-924.72
58DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja168-940.82
59LACKNER ThomasAustria100.7-1008.11
60ZOGRAFSKI WładimirBułgaria98-1010.81
61WOHLGENANNT UlrichAustria97.9-1010.91
62ALTENBURGER FlorianAustria91.2-1017.61
63MAATTA JarkkoFinlandia86.4-1022.41
64SAKUYAMA KentoJaponia85.4-1023.41
65TOLLINGER EliasAustria84.9-1023.91
66WASILJEW DmitrijRosja69-1039.81
67ROMASZOW AleksiejRosja61-1047.81




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl