Szczegóły Turnieju Czterech Skoczni
Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni


Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1STOCH KamilPolska1108.804
2WELLINGER AndreasNiemcy1039.2-69.64
3FANNEMEL AndersNorwegia1021.3-87.54
4KOBAYASHI JunshiroJaponia1021.1-87.74
5JOHANSSON RobertNorwegia1009.4-99.44
6KUBACKI DawidPolska1003-105.84
7EISENBICHLER MarkusNiemcy993.8-1154
8TANDE Daniel AndreNorwegia992.3-116.54
9FORFANG Johann AndreNorwegia977.4-131.44
10DAMJAN JernejSłowenia974.1-134.74
11GEIGER KarlNiemcy970.2-138.64
12HULA StefanPolska957-151.84
13LEYHE StephanNiemcy954-154.84
14HAYBOECK MichaelAustria948.1-160.74
15ŻYŁA PiotrPolska914.5-194.34
16ZAJC TimiSłowenia903.5-205.34
17JELAR ZigaSłowenia902.1-206.74
18SCHMID ConstantinNiemcy892.1-216.74
19STJERNEN AndreasNorwegia887.4-221.44
20KRAFT StefanAustria859.1-249.74
21PREVC PeterSłowenia820.3-288.54
22KOBAYASHI RyoyuJaponia815.9-292.94
23KOT MaciejPolska811.7-297.14
24GRANERUD Halvor EgnerNorwegia809.3-299.54
25TAKEUCHI TakuJaponia786.7-322.14
26SCHLIERENZAUER GregorAustria702.2-406.64
27FREITAG RichardNiemcy665.1-443.73
28BARTOL TilenSłowenia617-491.83
29AMMANN SimonSzwajcaria576.3-532.53
30DESCHWANDEN GregorSzwajcaria570.6-538.23
31FETTNER ManuelAustria500.4-608.44
32PEIER KillianSzwajcaria498.6-610.23
33AIGNER ClemensAustria419-689.84
34SEMENIC AnzeSłowenia412.6-696.23
35KOZISEK CestmirCzechy404.8-7044
36COLLOREDO SebastianWłochy401.8-7073
37PREVC DomenSłowenia398.7-710.13
38WOLNY JakubPolska397.4-711.43
39PASCHKE PiusNiemcy370.2-738.64
40KASAI NoriakiJaponia350.7-758.13
41SIEGEL DavidNiemcy329.9-778.92
42KOUDELKA RomanCzechy314.4-794.42
43KLIMOW JewgienijRosja310.9-797.92
44LEAROYD JonathanFrancja307.3-801.52
45KORNIŁOW DenisRosja299-809.83
46INSAM AlexWłochy292.8-8163
47BOYD-CLOWES MackenzieKanada291.8-8173
48LEITNER ClemensAustria278.6-830.22
49HUBER DanielAustria262.2-846.63
50POPPINGER ManuelAustria221.4-887.41
51BICKNER KevinUSA220.2-888.61
52WANK AndreasNiemcy218.9-889.92
53DEZMAN NejcSłowenia209.6-899.21
54STURSA VojtechCzechy207.9-900.93
55PILCH TomaszPolska201.4-907.42
56SCHIFFNER MarkusAustria192.3-916.52
57AALTO AnttiFinlandia184.1-924.72
58DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja168-940.82
59LACKNER ThomasAustria100.7-1008.11
60ZOGRAFSKI WładimirBułgaria98-1010.81
61WOHLGENANNT UlrichAustria97.9-1010.91
62ALTENBURGER FlorianAustria91.2-1017.61
63MAATTA JarkkoFinlandia86.4-1022.41
64SAKUYAMA KentoJaponia85.4-1023.41
65TOLLINGER EliasAustria84.9-1023.91
66WASILJEW DmitrijRosja69-1039.81
67ROMASZOW AleksiejRosja61-1047.81


Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
21.07.2018
godz. 17:30
Sobota, godz. 17:45
Sobota, godz. 17:25
Sobota, godz. 16:35
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1443
2.FREITAG RichardNiemcy1070
3.TANDE Daniel AndreNorwegia985
4.KRAFT StefanAustria881
5.JOHANSSON RobertNorwegia840
9.KUBACKI DawidPolska633
13.HULA StefanPolska431
16.ŻYŁA PiotrPolska403
21.KOT MaciejPolska261
36.WOLNY JakubPolska73
73.PILCH TomaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS97
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.EGLOFF LucaSzwajcaria180
3.SEIDL FabianNiemcy151
4.STEINER MaximilianAustria143
5.SCHIFFNER MarkusAustria135
11.JUROSZEK KacperPolska99
24.BIEGUN KrzysztofPolska39
28.STOSEL KacperPolska29
32.GRUSZKA MateuszPolska24
39.SKUPIEŃ DamianPolska13
50.NIŻNIK AdamPolska6
60.CZYŻ BartoszPolska2
61.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl