Szczegóły Turnieju Czterech Skoczni
Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni


Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KOBAYASHI RyoyuJaponia109804
2EISENBICHLER MarkusNiemcy1035.9-62.14
3LEYHE StephanNiemcy1014.1-83.94
4KUBACKI DawidPolska1010.8-87.24
5KOUDELKA RomanCzechy1006.3-91.74
6STOCH KamilPolska994-1044
7STJERNEN AndreasNorwegia988-1104
8JOHANSSON RobertNorwegia983.2-114.84
9HUBER DanielAustria970.4-127.64
10PEIER KillianSzwajcaria959.3-138.74
11GEIGER KarlNiemcy951.5-146.54
12SATO YukiyaJaponia947.4-150.64
13AMMANN SimonSzwajcaria945.8-152.24
14FREITAG RichardNiemcy927.6-170.44
15KLIMOW JewgienijRosja910-1884
16FORFANG Johann AndreNorwegia899.1-198.94
17KRAFT StefanAustria881.6-216.44
18ZOGRAFSKI WładimirBułgaria872.4-225.64
19ŻYŁA PiotrPolska842.1-255.94
20ZAJC TimiSłowenia834.1-263.94
21ITO DaikiJaponia811.1-286.94
22SIEGEL DavidNiemcy768-3304
23SCHMID ConstantinNiemcy763-3354
24FETTNER ManuelAustria748.7-349.34
25KOBAYASHI JunshiroJaponia746.9-351.14
26HAYBOECK MichaelAustria746.7-351.34
27FANNEMEL AndersNorwegia664.2-433.84
28SEMENIC AnzeSłowenia662.9-435.14
29WOLNY JakubPolska654.5-443.54
30AALTO AnttiFinlandia653.7-444.34
31WELLINGER AndreasNiemcy653-4454
32NAKAMURA NaokiJaponia639-4594
33PEDERSEN RobinNorwegia548.7-549.33
34ASCHENWALD PhilippAustria504.9-593.14
35GRANERUD Halvor EgnerNorwegia503.4-594.62
36HULA StefanPolska479.1-618.94
37TANDE Daniel AndreNorwegia393.5-704.54
38POLASEK ViktorCzechy389.7-708.33
39DAMJAN JernejSłowenia341.8-756.24
40PASCHKE PiusNiemcy337.8-760.22
41LANISEK AnzeSłowenia320.6-777.42
42KASAI NoriakiJaponia305.7-792.33
43KOZISEK CestmirCzechy302.3-795.72
44SCHIFFNER MarkusAustria292.6-805.42
45HOERL JanAustria291.8-806.22
46PREVC PeterSłowenia247.5-850.51
47BOYD-CLOWES MackenzieKanada217.1-880.92
48PAVLOVCIC BorSłowenia206.5-891.52
49FREUND SeverinNiemcy201.1-896.92
50HOFFMANN FelixNiemcy196.7-901.32
51ZNISZCZOŁ AleksanderPolska194.5-903.52
52BAER MoritzNiemcy193.7-904.32
53AIGNER ClemensAustria192.6-905.42
54INSAM AlexWłochy188.2-909.82
55BICKNER KevinUSA185.6-912.42
56LEITNER ClemensAustria181.6-916.42
57SCHULER AndreasSzwajcaria169.5-928.52
58HAMANN MartinNiemcy168.9-929.12
59ALAMOMMO AndreasFinlandia165-9332
60LEAROYD JonathanFrancja111.7-986.31
61KOT MaciejPolska95-10031
62JUSTIN RokSłowenia94-10041
63HLAVA LukasCzechy93.6-1004.41
64HOFER ThomasAustria90.2-1007.81
65TKACZENKO SiergiejKazachstan88.7-1009.31
66TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja82-10161




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIE¦LAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl