Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w sezonie 2013/2014
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1STOCH KamilPolska1420026
2PREVC PeterSłowenia1312-10828
3FREUND SeverinNiemcy1303-11726
4BARDAL AndersNorwegia1071-34920
5KASAI NoriakiJaponia1062-35824
6SCHLIERENZAUER GregorAustria943-47723
7AMMANN SimonSzwajcaria733-68724
8DIETHART ThomasAustria666-75418
9WELLINGER AndreasNiemcy601-81926
10KRAFT StefanAustria539-88127
11KRANJEC RobertSłowenia493-92721
12KOFLER AndreasAustria468-95224
13DAMJAN JernejSłowenia457-96318
14HAYBOECK MichaelAustria439-98118
15MORGENSTERN ThomasAustria438-98210
16KRAUS MarinusNiemcy407-101326
17KOT MaciejPolska398-102224
18TEPES JurijSłowenia360-106025
19KOIVURANTA AnssiFinlandia350-107015
20ŻYŁA PiotrPolska343-107722
21ITO DaikiJaponia335-108514
22TAKEUCHI TakuJaponia333-108716
23FANNEMEL AndersNorwegia328-109220
24FREITAG RichardNiemcy313-110720
25ZIOBRO JanPolska312-110823
26MATURA JanCzechy311-110926
27NEUMAYER MichaelNiemcy281-113926
28JANDA JakubCzechy242-117824
29LOITZL WolfgangAustria226-119423
30VELTA RuneNorwegia201-121920
31AHONEN JanneFinlandia176-124417
32DESCHWANDEN GregorSzwajcaria173-124726
32SHIMIZU ReruhiJaponia173-124717
34WANK AndreasNiemcy171-124926
35BIEGUN KrzysztofPolska144-12768
36NAGLIC TomazSłowenia140-128023
37DEZMAN NejcSłowenia137-128312
38MURAŃKA KlemensPolska132-128817
39KOUDELKA RomanCzechy123-129712
40WASILJEW DmitrijRosja115-130511
41HAJEK AntoninCzechy108-131221
42GEIGER KarlNiemcy106-131416
43STJERNEN AndreasNorwegia103-131714
44EISENBICHLER MarkusNiemcy99-13217
44POPPINGER ManuelAustria99-132111
46FETTNER ManuelAustria98-132219
47INGVALDSEN Ole MariusNorwegia96-132418
48HILDE TomNorwegia92-132811
49KUBACKI DawidPolska87-133322
50HVALA JakaSłowenia84-133623
51JACOBSEN AndersNorwegia82-133812
52WATASE YutaJaponia78-134221
53ASIKAINEN LauriFinlandia77-134313
54MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja65-13555
55BOYD-CLOWES MackenzieKanada62-135816
56MAEAETTAE JarkkoFinlandia61-13597
57HLAVA LukasCzechy53-136718
57KORNIŁOW DenisRosja53-136716
59NURMSALU KaarelEstonia52-13688
60LAMY Chappuis RonanFrancja44-137618
61JOHANSSON RobertNorwegia43-137713
62BRESADOLA DavideWłochy36-138412
63MUOTKA OlliFinlandia31-13898
64TANDE Daniel-AndreNorwegia30-13904
65LARINTO VilleFinlandia27-13937
66QUECK DannyNiemcy25-13953
67DELLASEGA RobertoWłochy24-139612
68ROMASZOW AleksiejRosja21-139911
68DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja21-139911
70HRGOTA RobertSłowenia19-14014
70PREVC CeneSłowenia19-14012
72KOCH MartinAustria16-14046
72PUNGERTAR MatjazSłowenia16-14049
74JUSTIN RokSłowenia15-140512
74ROMOEREN Bjoern EinarNorwegia15-14052
76HAPPONEN JanneFinlandia11-14092
77HEISKANEN SamiFinlandia7-14135
78SCHMITT MartinNiemcy4-14162
79TOCHIMOTO ShohheiJaponia3-14175
79HULA StefanPolska3-14178
79FAIRALL NicholasUSA3-14172
82TAKAHASHI DaitoJaponia1-14192
82KAELIN PascalSzwajcaria1-14192
82MIĘTUS KrzysztofPolska1-14194
82GRIMSRUD Simen KeyNorwegia1-14193
86STAUDER ChristophAustria0-14201
86MAYER NicolasFrancja0-14201
86WOLNY JakubPolska0-14201
86SEDLAK BorekCzechy0-14202
86SAMMELSELG Siim-TanelEstonia0-14202
86BJERKEENGEN FredrikNorwegia0-14201
86HOSOYAMA ShusakuJaponia0-14201
86EGLOFF PascalSzwajcaria0-14204
86ITO KenshiroJaponia0-14201
86COLLOREDO SebastianWłochy0-142013
86GREIDERER SimonAustria0-14201
86NORDIN CarlSzwecja0-14201
86POLYCHRONIDIS NicoGrecja0-14202
86KOZISEK CestmirCzechy0-142016
86SARDYKO AleksanderRosja0-14201
86SAKUYAMA KentoJaponia0-14201
86MECHLER MaximilianNiemcy0-14202
86HAUER JoachimNorwegia0-14203
86SCHIFFNER MarkusAustria0-14201
86TROFIMOW RomanRosja0-14201
86ALEXANDER NicholasUSA0-14201
86CIKL MartinCzechy0-14203
86SWENSEN VegardNorwegia0-14203
86GLASDER MichaelUSA0-14201
86LANISEK AnzeSłowenia0-14202
86ROSILAKOW IljaRosja0-14202
86OKABE TakanobuJaponia0-14202
86KLINGA SebastianFinlandia0-14203
86FRENETTE PeterUSA0-14202
86LAMB ChrisUSA0-14201
86KIM Hyun-KiKorea0-14202
86KOBAYASHI JunshiroJaponia0-14202
86WENIG DanielNiemcy0-14202
86ROENSEN Atle PedersenNorwegia0-14203
86GRIGOLI MarcoSzwajcaria0-14203
86ZNISZCZOŁ AleksanderPolska0-14202
86PASCHKE PiusNiemcy0-14204
86PITEA Sorin IulianRumunia0-14202
86NIEMI SamiFinlandia0-14205
86KŁUSEK BartłomiejPolska0-14202
86ZOGRAFSKI WładimirBułgaria0-14204
86SEMENIC AnzeSłowenia0-14201
86HAZETDINOW IlmirRosja0-142012
86TOROK EduardRumunia0-14201
86ŻAPAROW MaratKazachstan0-14201




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl