Na żywo:
[X] Zamknij
Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w sezonie 2014/2015
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1FREUND SeverinNiemcy1729029
1PREVC PeterSłowenia1729031
3KRAFT StefanAustria1578-15129
4FANNEMEL AndersNorwegia1161-56829
5HAYBOECK MichaelAustria1157-57229
6KASAI NoriakiJaponia1137-59227
7KOUDELKA RomanCzechy1113-61627
8VELTA RuneNorwegia848-88129
9STOCH KamilPolska820-90918
10SCHLIERENZAUER GregorAustria739-99027
11AMMANN SimonSzwajcaria646-108316
12FREITAG RichardNiemcy622-110727
13TEPES JurijSłowenia554-117526
14DAMJAN JernejSłowenia535-119431
15EISENBICHLER MarkusNiemcy529-120028
16ITO DaikiJaponia513-121626
17JACOBSEN AndersNorwegia511-121820
18BARDAL AndersNorwegia477-125218
19ŻYŁA PiotrPolska474-125531
20TAKEUCHI TakuJaponia363-136625
21NEUMAYER MichaelNiemcy347-138231
22KRAUS MarinusNiemcy327-140223
23FORFANG Johann AndreNorwegia325-140420
24DEZMAN NejcSłowenia224-150527
25PUNGERTAR MatjazSłowenia205-152428
26KRANJEC RobertSłowenia201-152825
27DESCHWANDEN GregorSzwajcaria189-154025
28DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja179-155023
29KOFLER AndreasAustria173-155616
30ASIKAINEN LauriFinlandia157-157220
31SJOEEN PhillipNorwegia155-157413
32MAEAETTAE JarkkoFinlandia151-157824
33FETTNER ManuelAustria146-158318
34WASILJEW DmitrijRosja145-158418
35WELLINGER AndreasNiemcy137-15927
36STJERNEN AndreasNorwegia134-159510
37POPPINGER ManuelAustria128-160118
38LEYHE StephanNiemcy120-160919
39HILDE TomNorwegia118-161115
40MATURA JanCzechy114-161525
41GANGNES KennethNorwegia113-161612
42MURAŃKA KlemensPolska102-162717
43DIETHART ThomasAustria99-163021
44KOBAYASHI JunshiroJaponia95-163419
45TANDE Daniel AndreNorwegia81-164812
46TOCHIMOTO ShoheiJaponia79-165015
47BOJARINCEW WładysławRosja77-165216
48ZNISZCZOŁ AleksanderPolska75-165419
49SAKUYAMA KentoJaponia62-166721
50ZIOBRO JanPolska55-167419
51WANK AndreasNiemcy54-167515
52BRESADOLA DavideWłochy48-168116
53KUBACKI DawidPolska35-169417
53LARINTO VilleFinlandia35-169411
53SEMENIC AnzeSłowenia35-16943
56JANDA JakubCzechy34-169517
57HAZETDINOW IlmirRosja32-169712
58AHONEN JanneFinlandia29-17009
59PREVC CeneSłowenia27-17025
60MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja26-170316
61HAJEK AntoninCzechy24-170513
62LANISEK AnzeSłowenia23-17068
63NIEMI SamiFinlandia19-171010
64KOIVURANTA AnssiFinlandia18-171114
65KOT MaciejPolska17-17129
66PEIER KillianSzwajcaria15-17148
67HAUER JoachimNorwegia14-17157
67WOHLGENANNT UlrichAustria14-17159
69LAMY CHAPPUIS RonanFrancja13-171613
70WENIG DanielNiemcy11-17187
70ZOGRAFSKI WładimirBułgaria11-171819
72LOITZL WolfgangAustria8-17214
73KORNIŁOW DenisRosja6-172310
73NAGLIC TomazSłowenia6-17238
75GEIGER KarlNiemcy5-17245
75JOHANSSON RobertNorwegia5-17244
75JUSTIN RokSłowenia5-17248
78ALEXANDER NicholasUSA4-17256
78HLAVA LukasCzechy4-17258
78HULA StefanPolska4-17254
78INGVALDSEN Ole MariusNorwegia4-17253
82CHOI SeouKorea2-17278
82ITO KenshiroJaponia2-17276
82PASCHKE PiusNiemcy2-17272
85GREIDERER SimonAustria1-17282
85OLLI HarriFinlandia1-17285
85ROMASZOW AleksiejRosja1-17282




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl