Szczegóły Pucharu ¦wiata
Klasyfikacja Pucharu ¦wiata


Klasyfikacja Pucharu ¦wiata w sezonie 2015/2016
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1PREVC PeterSłowenia2303029
2FREUND SeverinNiemcy1490-81328
3GANGNES KennethNorwegia1348-95529
4HAYBOECK MichaelAustria1301-100227
5FORFANG Johann AndreNorwegia1240-106327
6KRAFT StefanAustria1006-129727
7TANDE Daniel AndreNorwegia985-131829
8KASAI NoriakiJaponia909-139425
9FREITAG RichardNiemcy680-162329
10FANNEMEL AndersNorwegia670-163328
11KOUDELKA RomanCzechy650-165329
12STJERNEN AndreasNorwegia607-169629
13KRANJEC RobertSłowenia603-170025
14PREVC DomenSłowenia486-181718
15AMMANN SimonSzwajcaria480-182328
16ITO DaikiJaponia476-182725
17WELLINGER AndreasNiemcy408-189524
18TAKEUCHI TakuJaponia398-190525
19WANK AndreasNiemcy369-193429
20HAUER JoachimNorwegia356-194728
21TEPES JurijSłowenia307-199626
22STOCH KamilPolska295-200823
23LEYHE StephanNiemcy257-204628
24FETTNER ManuelAustria238-206525
25LANISEK AnzeSłowenia232-207125
26HULA StefanPolska227-207624
27POPPINGER ManuelAustria208-209524
28DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja204-209925
29KUBACKI DawidPolska182-212127
30GEIGER KarlNiemcy174-212918
31KOT MaciejPolska165-213825
32JANDA JakubCzechy164-213919
33MATURA JanCzechy118-218524
34STĘKAŁA AndrzejPolska105-219819
35HLAVA LukasCzechy89-221422
35ŻYŁA PiotrPolska89-221420
37HILDE TomNorwegia74-222916
38KOFLER AndreasAustria62-224113
39DESCHWANDEN GregorSzwajcaria61-224219
39EISENBICHLER MarkusNiemcy61-224211
41KRAUS MarinusNiemcy57-22467
42KOBAYASHI RyoyuJaponia55-22485
43SCHLIERENZAUER GregorAustria53-22506
44ASCHENWALD PhilippAustria50-225313
44BOYD-CLOWES MackenzieKanada50-225321
46HVALA JakaSłowenia46-225714
47SAKUYAMA KentoJaponia43-226020
48ASIKAINEN LauriFinlandia42-226112
49SIEGEL DavidNiemcy37-22666
50MURAŃKA KlemensPolska36-226712
51HOFER ThomasAustria25-22786
52LAMY CHAPPUIS RonanFrancja24-227916
52NEUMAYER MichaelNiemcy24-22796
54HAZETDINOW IlmirRosja23-228015
55TOCHIMOTO ShoheiJaponia22-228121
56KLIMOW JewgienijRosja21-228214
57PAVLOVCIC BorSłowenia20-22832
58JOHANSSON RobertNorwegia19-22843
59ITO KenshiroJaponia16-228715
60LARINTO VilleFinlandia14-228917
61KOBAYASHI JunshiroJaponia13-22908
62KORNIŁOW DenisRosja12-229118
63COLLOREDO SebastianWłochy11-229210
64SEMENIC AnzeSłowenia8-22959
65KOZISEK CestmirCzechy7-22964
65SCHIFFNER MarkusAustria7-22968
67NAKAMURA NaokiJaponia6-22972
67ZOGRAFSKI WładimirBułgaria6-22976
69POGRAJC AndrazSłowenia5-229810
69WOLNY JakubPolska5-22984
71BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia3-23002
71KALINICZENKO AntonRosja3-23001
71VANCURA TomasCzechy3-23005
74AIGNER ClemensAustria2-23014
74PASCHKE PiusNiemcy2-23012
74PEIER KillianSzwajcaria2-230110
77BICKNER KevinUSA1-23027




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl