Szczegóły
Klasyfikacja


Klasyfikacja Turnieju RAW AIR w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1KRAFT StefanAustria2298.109
2STOCH KamilPolska2272.6-25.59
3WELLINGER AndreasNiemcy2251.3-46.89
4STJERNEN AndreasNorwegia2210.1-889
5PREVC PeterSłowenia2180.4-117.79
6FORFANG Johann AndreNorwegia2160.4-137.79
7KOT MaciejPolska2102.9-195.29
8KASAI NoriakiJaponia2099-199.19
9JOHANSSON RobertNorwegia2090.7-207.49
10ITO DaikiJaponia2082.2-215.99
11AMMANN SimonSzwajcaria1998.8-299.39
12HAYBOECK MichaelAustria1985.2-312.98
13KOUDELKA RomanCzechy1956.6-341.59
14ŻYŁA PiotrPolska1930.3-367.89
15FREITAG RichardNiemcy1857.6-440.59
16EISENBICHLER MarkusNiemcy1829.5-468.69
17FETTNER ManuelAustria1801.8-496.38
18KUBACKI DawidPolska1771.4-526.79
19TANDE Daniel AndreNorwegia1743.9-554.29
20POLASEK ViktorCzechy1667.3-630.89
21TEPES JurijSłowenia1516.1-7827
22DAMJAN JernejSłowenia1468.4-829.78
23GEIGER KarlNiemcy1425.5-872.68
24PREVC DomenSłowenia1370.9-927.25
25TAKEUCHI TakuJaponia1308.5-989.68
26INSAM AlexWłochy1253.1-10459
27LEYHE StephanNiemcy1202-1096.17
28SCHLIERENZAUER GregorAustria1175.7-1122.46
29DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja1159.2-1138.97
30LANISEK AnzeSłowenia1130-1168.16
31BICKNER KevinUSA1102.6-1195.57
32SCHIFFNER MarkusAustria1102.4-1195.78
33MAEAETTAE JarkkoFinlandia1082.1-12169
34FANNEMEL AndersNorwegia1080.3-1217.85
35SEMENIC AnzeSłowenia1047.8-1250.36
36PEIER KillianSzwajcaria1042.1-12568
37DESCHWANDEN GregorSzwajcaria993.2-1304.97
38AUNE JoakimNorwegia943-1355.16
39KOBAYASHI RyoyuJaponia939.4-1358.77
40KLIMOW JewgienijRosja927.8-1370.36
41WANK AndreasNiemcy908.2-1389.97
42AALTO AnttiFinlandia908.1-13908
43BRESADOLA DavideWłochy903.1-13957
44COLLOREDO SebastianWłochy892.7-1405.48
45GRANERUD Halvor EgnerNorwegia887.7-1410.44
46DEZMAN NejcSłowenia887-1411.17
47LARINTO VilleFinlandia766.8-1531.37
48GLASDER MichaelUSA686.4-1611.76
49STURSA VojtechCzechy681.8-1616.36
50KOFLER AndreasAustria674.6-1623.55
51JANDA JakubCzechy661.3-1636.84
52ROMASZOW AleksiejRosja658.2-1639.96
53MATURA JanCzechy630.6-1667.54
54KOBAYASHI JunshiroJaponia626.9-1671.26
55LARSON CaseyUSA620-1678.16
56BOYD-CLOWES MackenzieKanada568-1730.15
57RHOADS WilliamUSA567.7-1730.46
58ZIOBRO JanPolska563.3-1734.85
59KARLEN GabrielSzwajcaria538.7-1759.44
60NURMSALU KaarelEstonia512-1786.15
61VANCURA TomasCzechy508.9-1789.24
62BARTOL TilenSłowenia504.2-1793.93
63BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia475.7-1822.44
64MURAŃKA KlemensPolska464.3-1833.84
65BAŻENOW AleksandrRosja450.1-18485
66SAKUYAMA KentoJaponia433.6-1864.54
67ŻAPAROW MaratKazachstan426.6-1871.55
68NAZAROW MichaiłRosja423.9-1874.24
69HILDE TomNorwegia423.7-1874.44
70HUBER StefanAustria396-1902.12
71NOUSIAINEN EetuFinlandia390.3-1907.84
72DELLASEGA RobertoWłochy381-1917.16
73SCHULER AndreasSzwajcaria327.8-1970.33
74AHONEN JanneFinlandia273.4-2024.73
75MUMINOW SabirżanKazachstan253.2-2044.94
76SOKOLENKO KonstantinKazachstan234.1-20644
77TKACZENKO SiergiejKazachstan227.4-2070.73
78HULA StefanPolska217.5-2080.62
79BJERKEENGEN FredrikNorwegia204.1-20942
80KARPIENKO NikołajKazachstan186.3-2111.83
81IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja95.4-2202.71
82HAUKEDAL RichardNorwegia87.7-2210.41
83SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia84.7-2213.41




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl