Szczegóły
Klasyfikacja


Klasyfikacja Turnieju RAW AIR w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1STOCH KamilPolska2590.6010
2JOHANSSON RobertNorwegia2553.6-3710
3STJERNEN AndreasNorwegia2508.3-82.310
4KRAFT StefanAustria2480.9-109.710
5TANDE Daniel AndreNorwegia2408.3-182.310
6FORFANG Johann AndreNorwegia2392.8-197.810
7FREITAG RichardNiemcy2333.1-257.510
8KUBACKI DawidPolska2286.4-304.210
9EISENBICHLER MarkusNiemcy2194.6-39610
10PREVC PeterSłowenia2165.9-424.710
11KOBAYASHI RyoyuJaponia2140.1-450.510
12AMMANN SimonSzwajcaria2123-467.610
13HULA StefanPolska2069.8-520.810
14BARTOL TilenSłowenia2048.9-541.710
15DAMJAN JernejSłowenia2043-547.610
16KOBAYASHI JunshiroJaponia2025.7-564.910
17HAYBOECK MichaelAustria1991.8-598.810
18ŻYŁA PiotrPolska1944.7-645.99
19WELLINGER AndreasNiemcy1929.2-661.410
20GEIGER KarlNiemcy1923-667.610
21SATO YukiyaJaponia1774.9-815.79
22GRANERUD Halvor EgnerNorwegia1659.6-9318
23KORNIŁOW DenisRosja1642-948.69
24KASAI NoriakiJaponia1631.8-958.89
25LEYHE StephanNiemcy1610.6-9808
26DEZMAN NejcSłowenia1489.1-1101.59
27WOLNY JakubPolska1485.7-1104.98
28ASCHENWALD PhilippAustria1400.4-1190.29
29SCHLIERENZAUER GregorAustria1348.7-1241.98
30LINDVIK MariusNorwegia1319.8-1270.88
31FANNEMEL AndersNorwegia1279.2-1311.48
32KOT MaciejPolska1255.9-1334.78
33BICKNER KevinUSA1235.8-1354.88
34KLIMOW JewgienijRosja1211.3-1379.39
35INSAM AlexWłochy1193.1-1397.59
36SCHULER AndreasSzwajcaria1167.7-1422.99
37WANK AndreasNiemcy1163.2-1427.47
38DESCHWANDEN GregorSzwajcaria1114.5-1476.19
39ZOGRAFSKI WładimirBułgaria1100.5-1490.18
40AIGNER ClemensAustria1097.2-1493.48
41BOYD-CLOWES MackenzieKanada895.7-1694.96
42NAZAROW MichaiłRosja886.4-1704.28
43TAKEUCHI TakuJaponia848.9-1741.77
44PREVC DomenSłowenia848.4-1742.23
45LANISEK AnzeSłowenia791.8-1798.87
46LEAROYD JonathanFrancja760-1830.66
47ZAJC TimiSłowenia749.3-1841.36
48HUBER DanielAustria743.8-1846.85
49COLLOREDO SebastianWłochy739.7-1850.98
50FETTNER ManuelAustria716.8-1873.83
51ROMASZOW AleksiejRosja625.9-1964.76
52SEMENIC AnzeSłowenia563.4-2027.26
53AALTO AnttiFinlandia533.3-2057.35
54KOZISEK CestmirCzechy523.9-2066.75
55KOUDELKA RomanCzechy494.4-2096.25
56SIEGEL DavidNiemcy485.1-2105.55
57RINGEN SondreNorwegia443.5-2147.13
58BRESADOLA DavideWłochy422-2168.66
59HILDE TomNorwegia421.9-2168.74
60PEDERSEN RobinNorwegia417.9-2172.74
61PEIER KillianSzwajcaria394.2-2196.43
62DELLASEGA RobertoWłochy385.4-2205.26
63GLASDER MichaelUSA359.8-2230.84
64HAUSWIRTH SandroSzwajcaria356-2234.64
65NOMME MarttiEstonia335.3-2255.34
66BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia300.6-22903
67MUMINOW SabirżanKazachstan289-2301.64
68ŻAPAROW MaratKazachstan271.9-2318.75
69ROCH DUPLAND ThomasFrancja263.1-2327.53
70KOROLEW AleksiejKazachstan258-2332.65
71SCHMID ConstantinNiemcy227.3-2363.32
72BUSKUM Andreas GranerudNorwegia193.2-2397.42
73AUNE JoakimNorwegia188.6-24022
74IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja173.3-2417.33
75SOKOLENKO KonstantinKazachstan152.1-2438.54
76DEMIR AyberkTurcja130.9-2459.73
77ALAMOMMO AndreasFinlandia88.6-25021




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl