Szczegóły
Klasyfikacja


Klasyfikacja Turnieju Willingen Five w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1STOCH KamilPolska657.803
2FORFANG Johann AndreNorwegia650-7.83
3TANDE Daniel AndreNorwegia633.5-24.33
4JOHANSSON RobertNorwegia614.2-43.63
5WELLINGER AndreasNiemcy607.1-50.73
6KUBACKI DawidPolska606.9-50.93
7HULA StefanPolska605.5-52.33
8EISENBICHLER MarkusNiemcy592.4-65.43
9ŻYŁA PiotrPolska590.3-67.53
10BARTOL TilenSłowenia584.9-72.93
11FREITAG RichardNiemcy582.6-75.23
12FANNEMEL AndersNorwegia574.9-82.93
13SEMENIC AnzeSłowenia573.5-84.33
14LEYHE StephanNiemcy565.1-92.73
15DEZMAN NejcSłowenia564.8-933
16HUBER DanielAustria559.9-97.93
17KOT MaciejPolska557-100.83
18DAMJAN JernejSłowenia546.8-1113
19GRANERUD Halvor EgnerNorwegia542-115.83
20GEIGER KarlNiemcy541.9-115.93
21PREVC PeterSłowenia532-125.83
22STJERNEN AndreasNorwegia523.9-133.93
23SATO YukiyaJaponia510.3-147.53
24WOHLGENANNT UlrichAustria494.6-163.23
25BOYD-CLOWES MackenzieKanada487.9-169.93
26INSAM AlexWłochy484-173.83
27ZAJC TimiSłowenia422.4-235.43
28POPPINGER ManuelAustria408-249.83
29BICKNER KevinUSA404.4-253.43
30ALTENBURGER FlorianAustria404.1-253.73
31WOLNY JakubPolska402.2-255.63
32NAKAMURA NaokiJaponia371.9-285.93
33AALTO AnttiFinlandia360.3-297.53
34WASILJEW DmitrijRosja352.7-305.13
35DESCHWANDEN GregorSzwajcaria336.4-321.43
36COLLOREDO SebastianWłochy286.8-3713
37JELAR ZigaSłowenia274.9-382.93
38BRESADOLA DavideWłochy264.5-393.33
39SAKUYAMA KentoJaponia263-394.83
40SCHULER AndreasSzwajcaria260.6-397.23
41HILDE TomNorwegia259.9-397.93
42GLASDER MichaelUSA251.7-406.13
43RHOADS WilliamUSA245.4-412.43
44KOUDELKA RomanCzechy241.5-416.33
45PEIER KillianSzwajcaria239.8-4183
46EGLOFF LucaSzwajcaria229.9-427.93
47HARADA YumuJaponia225.3-432.53
48HAZETDINOW IlmirRosja217.4-440.43
49TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja216.3-441.53
50MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja167-490.83
51STURSA VojtechCzechy146.7-511.12
52NOUSIAINEN EetuFinlandia146.2-511.62
53CECON FedericoWłochy143.9-513.92
54NAITO TomofumiJaponia132.6-525.22
55SIEGEL DavidNiemcy81.3-576.51
56SOKOLENKO KonstantinKazachstan26.5-631.32




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl