Holandia
Oldrik AALST VAN DER
  • Data urodzenia: 1995-12-01
  • Miejsce ur.: Amersfoort
  • Miejsce zam.: Barneveld
  • Stan cywilny: kawaler
  • Dzieci: brak
  • Wzrost: 183 cm
  • Pseudonim: Ollie
  • Waga: 59 kg
  • Języki: hol, ang, niem, fra
  • Debiut w kadrze: 2008
  • Rekord życiowy:
  • Klub: Dutch Nordic Team
  • Trener: Jochen Danneberg
  • Debiut w PŚ: b.d.
  • Pierwsze punkty w PŚ: b.d.

Opis zawodnika

Na scenę międzynarodową młody skoczek wszedł z bardzo dobrym wynikiem, bowiem podczas swojego debiutanckiego konkursu w Hinterzarten zajął 18. pozycję, co jak na nowicjusza jest osiągnięciem wartym wspomnienia. W kolejnych występach spisywał się podobnie, oscylując zazwyczaj wokół pierwszej i drugiej 10. Do tej pory swój kraj miał okazję reprezentować na zawodach FIS Cup i Pucharu Kontynentalnego. W konkursach tego typu jego największy sukces to 6. lokata, wywalczona na skoczni w Strbskim Plesie w 2010 roku i zajęta podczas rywalizacji w FIS Cup. Mieliśmy także dwukrotną okazję oglądania skoków Holendra na Mistrzostwach Świata Juniorów. Nie pokazując się jednak z najlepszej strony, w 2010 roku do domu powrócił z 58. pozycją, a rok później konkurs zakończył na 61. miejscu.
Oprócz zainteresowań, które realizuje na skoczni, hobby Holendra to także komiksy i jazda na nartach.

Rezultaty

Magdalena Wojas, ostatnia aktualizacja: 2015-10-22


Najnowsze Tweety:
Mistrzostwa
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Innsbruck HS130
23.02.2019
godz. 14:30
Sobota, godz. 14:20
Sobota, godz. 13:30
Sobota, godz. 14:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1620
2.STOCH KamilPolska1145
3.KRAFT StefanAustria1017
4.ŻYŁA PiotrPolska963
5.KUBACKI DawidPolska834
24.WOLNY JakubPolska192
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska25
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl