Na żywo:
[X] Zamknij
Norwegia
Anette SAGEN
  • Data urodzenia: 1985-01-10
  • Miejsce ur.: Gulljord
  • Miejsce zam.: Heimdal
  • Stan cywilny: b.d.
  • Dzieci: b.d.
  • Wzrost: 163 cm
  • Pseudo: b.d.
  • Waga: 50 kg
  • Języki: b.d.
  • Debiut w kadrze: b.d.
  • Rekord życiowy:
  • Klub: Remma IL
  • Trener: Geir Johnsen
  • Debiut w P¦: b.d.
  • Pierwsze punkty w P¦: b.d.

Opis zawodniczki

Anette ,któr± do skakania namówił tata Ole-były skoczek, zaczęła skakać już przed ukończeniem 10 roku życia. Uwielbia czytać, w wolnym czasie pisuje artykuły do lokalnej gazety, jej ulubionym przedmiotem w szkole jest norweski. 5 lat uczyła się w szkole muzycznej dlatego też jej sposobem na stres jest gra na flecie. Ponadto gra w golfa i piłkę nożn±.
CIEKAWOSTKI
Najdłuższy skok w karierze to 174 metry uzyskane na skocznie w Vikersund, 6 marca 2004 roku.
OSIˇGNIĘCIA
2000
Ladies Grand Prix - 8 miejsce
2001
Ladies Grand Prix - 10 miejsce
Ladies Summer Tour - 9 miejsce
2002
Ladies Grand Prix - 2 miejsce
Ladies Summer Tour - 22 miejsce
Mistrzostwa Norwegii Juniorów - 1 miejsce (duża skocznia) i 1 miejsce (normalna skocznia)
2003
Ladies Grand Prix - 1 miejsce
Continentalcup - 1 miejsce
Ladies Summer Tour - 1 miejsce
Mistrozstwa Norwegii - 1 miejsce (duża skocznia) i 1 miejsce (normalna skocznia)
2004
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów - 1 miejsce (drużynowo) i 1 miejsce (indywidualnie)
Ladies Grand Prix - 1 miejsce
Continentalcup - 1 miejsce
Mistrozstwa Norwegii - 1 miejsce (duża skocznia) i 2 miejsce (normalna skocznia)

Rezultaty

(c)Annia i Karo, ostatnia aktualizacja: 2015-03-14


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
20.01.2019
godz. 16:00
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:45
Niedziela, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria418
2.SEIDL FabianNiemcy386
3.NIETZEL JustinNiemcy339
4.RUPITSCH MarkusAustria264
5.LIENHER MaximilianAustria253
18.JUROSZEK KacperPolska141
54.KANTYKA PrzemysławPolska54
66.GRUSZKA MateuszPolska40
66.NIŻNIK AdamPolska40
69.BIEGUN KrzysztofPolska39
77.SKUPIEŃ DamianPolska34
87.STOSEL KacperPolska29
91.PILCH TomaszPolska25
132.JOJKO SzymonPolska5
141.CZYŻ BartoszPolska2
142.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Stefan Kraft
    99,99%
  5. Inny skoczek
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl