Harmonogram Kibica
Informacje o najbliższych zawodach

Wybierz zawody, które chcesz ¶ledzić:

Puchar ¦wiata/M¦/IO/LGP
CoC
FIS Cup
M¦ Juniorów
Puchar ¦wiata Pań/LGP Pań
CoC Pań
FIS Cup Pań
Krajowe
zaznacz wszystkowyczy¶ć wszystko



Wydarzenie Transmisja Live
Sobota, 23.03
09:00 P¦ Pań w Czajkowski - seria próbna (HS 102)
Wyniki na żywo
09:00 P¦ w Planica - seria próbna (HS 240)
Wyniki na żywo
10:00 P¦ w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 240)
Wyniki na żywo
14:00 P¦ Pań w Czajkowski - pierwsza seria konkursowa (HS 102)
Wyniki na żywo
16:00 PK w Czajkowski - pierwsza seria konkursowa (HS 102)
Wyniki na żywo
Niedziela, 24.03
05:00 P¦ Pań w Czajkowski - oficjalny trening (HS 140)
Wyniki na żywo
06:30 PK w Czajkowski - oficjalny trening (HS 140)
Wyniki na żywo
07:30 PK w Czajkowski - pierwsza seria konkursowa (HS 140)
Wyniki na żywo
09:00 P¦ w Planica - seria próbna (HS 240)
Wyniki na żywo
10:00 P¦ Pań w Czajkowski - pierwsza seria konkursowa (HS 140)
Wyniki na żywo
10:00 P¦ w Planica - pierwsza seria konkursowa (HS 240)
tvp1eurosporttvpsport Wyniki na żywo


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Planica HS240
24.03.2019
godz. 10:00
Niedziela, godz. 09:35
Niedziela, godz. 09:15
Niedziela, godz. 09:35
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1985
2.KRAFT StefanAustria1335
3.STOCH KamilPolska1264
4.ŻYŁA PiotrPolska1081
5.JOHANSSON RobertNorwegia959
6.KUBACKI DawidPolska948
22.WOLNY JakubPolska306
40.HULA StefanPolska69
47.KOT MaciejPolska25
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIE¦LAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra Puchar ¦wiata w lotach narciarskich 18/19?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Piotr Żyła
nie mam zdania
Głosuj
  1. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Piotr Żyła
    99,99%
  4. Markus Eisenbichler
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl