Na żywo:
  • FIS_CUP | Planica | seria próbna

    12:00 |Relacja FIS

  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    09:45 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Wyniki konkursów Pucharu ¦wiata 1999/2000
Data
Miejsce
Kraj
Punkt K
Wyniki
1999.11.27
Kuopio
Finlandia
K - 120
1999.11.28
Kuopio
Finlandia
K - 120
1999.12.04
Val di Fiemme
Włochy
K - 120
1999.12.05
Val di Fiemme
Włochy
K - 120
1999.12.12
Villach
Austria
K - 90
1999.12.18
Zakopane
Polska
K - 116
1999.12.19
Zakopane
Polska
K - 116
1999.12.29
Oberstdorf
Niemcy
K - 115
2000.01.01
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
K - 115
2000.01.03
Innsbruck
Austria
K - 110
2000.01.06
Bischofshofen
Austria
K - 120
2000.01.08
Engelberg
Szwajcaria
K - 120
2000.01.09
Engelberg
Szwajcaria
K - 120
2000.01.22
Sapporo
Japonia
K - 120
2000.01.23
Sapporo
Japonia
K - 120
2000.01.25
Hakuba
Japonia
K -120
2000.01.26
Hakuba
Japonia
K - 120
2000.02.05
Willingen
Niemcy
K - 120
2000.02.06
Willingen
Niemcy
K - 120
2000.02.19
Bad Mitterndorf
Austria
K - 185
2000.02.26
Iron Mountain
USA
K - 120
2000.02.27
Iron Mountain
USA
K - 120
2000.03.04
Lahti
Finlandia
K - 90
2000.03.05
Lahti
Finlandia
K - 116
2000.03.06
Lahti
Finlandia
K - 116
2000.03.10
Trondheim
Norwegia
K - 120
2000.03.12
Oslo
Norwegia
K - 115
2000.03.18
Planica
Słowenia
K - 185
2000.03.19
Planica
Słowenia
K - 185




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
20.01.2019
godz. 16:00
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:45
Niedziela, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria418
2.SEIDL FabianNiemcy386
3.NIETZEL JustinNiemcy339
4.RUPITSCH MarkusAustria264
5.LIENHER MaximilianAustria253
18.JUROSZEK KacperPolska141
54.KANTYKA PrzemysławPolska54
66.GRUSZKA MateuszPolska40
66.NIŻNIK AdamPolska40
69.BIEGUN KrzysztofPolska39
77.SKUPIEŃ DamianPolska34
87.STOSEL KacperPolska29
91.PILCH TomaszPolska25
132.JOJKO SzymonPolska5
141.CZYŻ BartoszPolska2
142.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Stefan Kraft
    99,99%
  5. Inny skoczek
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl