Drużyny
Sylwetki Skoczków - Kazachstan
Strona: 1 |
Nikołaj KARPIENKO
  • Data urodzenia:1981-08-10
  • Klub: ZSKA Ałma Ata
  • Miejsce urodzenia: Ałma Ata
  • Miejsce zamieszkania: Ałma Ata
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Aleksiej KOROLEW
  • Data urodzenia:1987-06-20
  • Klub: Tschimbulak
  • Miejsce urodzenia: Ałma Ata
  • Miejsce zamieszkania: Ałma Ata
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Sabirżan MUMINOW
  • Data urodzenia:1994-04-16
  • Klub: Ałmaty
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania:
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Konstantin SOKOLENKO
  • Data urodzenia:1987-11-09
  • Klub: ZSKA Almaty
  • Miejsce urodzenia: Russkij WKO
  • Miejsce zamieszkania: Almatui
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Marat ŻAPAROW
  • Data urodzenia:1985-04-25
  • Klub: Almaty Skiclub
  • Miejsce urodzenia: Ałmaty
  • Miejsce zamieszkania: Ałmaty
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Strona: 1 |


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl