Drużyny
Sylwetki Skoczków - Norwegia
Strona: 1 | 2 | 3 |
Fredrik BJERKEENGEN
  • Data urodzenia:1988-11-11
  • Klub: Kolbukameraten IL
  • Miejsce urodzenia: Toten, Kolbu
  • Miejsce zamieszkania: Lillehammer
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Joacim Oedegaard BJOERENG
  • Data urodzenia:1995-12-14
  • Klub: Roeykenhopp
  • Miejsce urodzenia: Sætre
  • Miejsce zamieszkania:
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Anders FANNEMEL
  • Data urodzenia:1991-05-13
  • Klub: Hornindal Il
  • Miejsce urodzenia:
  • Miejsce zamieszkania: Hornindal
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Johann Andre FORFANG
  • Data urodzenia:1995-07-04
  • Klub: Tromsø Skiklubb, Trønderh
  • Miejsce urodzenia: Tromsø
  • Miejsce zamieszkania: Trondheim
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Kenneth GANGNES
  • Data urodzenia:1989-05-15
  • Klub: Kolbukameratene IL
  • Miejsce urodzenia: Gjoevik
  • Miejsce zamieszkania: Lillehammer
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Strona: 1 | 2 | 3 |


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl