Skoki narciarskie w TV
Informacje o najbliższych transmisjach
Godzina Tytuł Stacja
Czwartek, 15.11
15:00 Przed Pucharem ¦wiata
Pi±tek, 16.11
11:30 Przed Pucharem ¦wiata
16:30 P¦ w Wi¶le - treningi i kwalifikacje
17:15 P¦ w Wi¶le - kwalifikacje
17:55 P¦ w Wi¶le - kwalifikacje
Sobota, 17.11
11:35 P¦ w Wi¶le - meldunek
14:35 P¦ w Wi¶le - seria próbna i konkurs drużynowy
15:30 P¦ w Wi¶le - konkurs drużynowy
15:50 P¦ w Wi¶le - konkurs drużynowy
Niedziela, 18.11
11:30 P¦ w Wi¶le - meldunek
13:50 Z kamer± TVP Sport - Stefan Horngacher
13:50 P¦ w Wi¶le - seria próbna i konkurs indywidualny
14:30 P¦ w Wi¶le - konkurs indywidualny
14:40 P¦ w Wi¶le - konkurs indywidualny
Pi±tek, 23.11
17:45 P¦ w Ruce - kwalifikacje
Sobota, 24.11
15:50 P¦ w Ruce - konkurs indywidualny
16:05 P¦ w Ruce - konkurs indywidualny
16:30 P¦ w Ruce - konkurs indywidualny
Niedziela, 25.11
16:20 P¦ w Ruce - konkurs indywidualny
16:55 P¦ w Ruce - konkurs indywidualny
17:00 P¦ w Ruce - konkurs indywidualny
Pi±tek, 30.11
15:30 P¦ w Niżnym Tagile - kwalifikacje
Sobota, 01.12
13:30 P¦ w Ruce - podsumowanie
15:05 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
15:30 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
Niedziela, 02.12
15:05 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
15:50 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
Sobota, 08.12
10:55 P¦ w Niżnym Tagile - podsumowanie
15:30 P¦ w Titisee-Neustadt - konkurs drużynowy
15:50 P¦ w Titisee-Neustadt - konkurs drużynowy
Niedziela, 09.12
15:05 P¦ w Titisee-Neustadt - konkurs indywidualny
15:15 P¦ w Titisee-Neustadt - konkurs indywidualny
Sobota, 15.12
15:50 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
Niedziela, 16.12
14:00 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
¦roda, 26.12
14:20 MP w Zakopanem - konkurs indywidualny
Niedziela, 30.12
16:20 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
17.11.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 14:35
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1443
2.FREITAG RichardNiemcy1070
3.TANDE Daniel AndreNorwegia985
4.KRAFT StefanAustria881
5.JOHANSSON RobertNorwegia840
9.KUBACKI DawidPolska633
13.HULA StefanPolska431
16.ŻYŁA PiotrPolska403
21.KOT MaciejPolska261
36.WOLNY JakubPolska73
73.PILCH TomaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kto wygra inauguracyjny konkurs drużynowego P¦ w Wi¶le?
Norwegia
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Polska
    99,99%
  2. Norwegia
    99,99%
  3. Niemcy
    99,99%
  4. Nie mam zdania
    99,99%
  5. Japonia
    99,99%
  6. Austria
    99,99%
  7. Słowenia
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl