Zawody
Zawody / 2018-01-21 / Oberstdorf
Zawody
Oberstdorf HS235
Niemcy, Oberstdorf
2018-01-21


Program zawodów

Środa, 17.01.2018
18:00 - Odprawa techniczna

Czwartek, 18.01.2018
13:30 - Oficjalny trening
16:45 - Kwalifikacje

Piątek, 19.01.2018
14:30 - Kwalifikacje
16:00 - Pierwsza i druga seria konkursowa

Sobota, 20.01.2018
15:00 - Seria próbna
16:30 - Trzecia i czwarta seria konkursowa

Niedziela, 21.01.2018
10:00 - Odprawa techniczna
15:00 - Seria próbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

Położenie skoczni

Najnowsze informacje z Oberstdorf

Niedziela, 14.01.2018

Poniedziałek, 15.01.2018

Wtorek, 16.01.2018

Środa, 17.01.2018

Czwartek, 18.01.2018

Piątek, 19.01.2018

Sobota, 20.01.2018

Niedziela, 21.01.2018

Poniedziałek, 22.01.2018

Wtorek, 23.01.2018

Środa, 24.01.2018

Prognoza pogody

Aktualne klasyfikacje

Wyniki dotychczasowych zawodów na skoczni HS235 w Oberstdorf

Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
21.07.2018
godz. 17:30
Sobota, godz. 17:45
Sobota, godz. 17:25
Sobota, godz. 16:35
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1443
2.FREITAG RichardNiemcy1070
3.TANDE Daniel AndreNorwegia985
4.KRAFT StefanAustria881
5.JOHANSSON RobertNorwegia840
9.KUBACKI DawidPolska633
13.HULA StefanPolska431
16.ŻYŁA PiotrPolska403
21.KOT MaciejPolska261
36.WOLNY JakubPolska73
73.PILCH TomaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS97
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.EGLOFF LucaSzwajcaria180
3.SEIDL FabianNiemcy151
4.STEINER MaximilianAustria143
5.SCHIFFNER MarkusAustria135
11.JUROSZEK KacperPolska99
24.BIEGUN KrzysztofPolska39
28.STOSEL KacperPolska29
32.GRUSZKA MateuszPolska24
39.SKUPIEŃ DamianPolska13
50.NIŻNIK AdamPolska6
60.CZYŻ BartoszPolska2
61.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl