Na żywo:
[X] Zamknij
Niedziela, 29 marca 2009, 20:45

Emmanuel Chedal Mistrzem Francji (pełne wyniki)

Emanuel Chedal
Emanuel Chedal
fot. Tadeusz Mieczyński

W sobotę, we francuskim Chaux-Neuve odbyły się mistrzostwa kraju na skoczni normalnej HS 100.

Pogoda, mimo że bardzo słoneczna, sprawiała skoczkom wiele problemów.

"Warunki były tragiczne, było ciepło, ¶nieg był mokry i bardzo trudno się skakało" - powiedział wczoraj szósty Nicolas Mayer.

Mistrzostwa Francji wygrał Emmanuel Chedal, drugi był Vincent Descombes Sevoi, a br±zowy medal zdobył kombinator norweski - Jason Chappuis Lamy, którego mogli¶my ogl±dać w konkursie drużynowym w Planicy. Tuż za podium uplasował się Alexandre Mabboux.

Francuskim skoczkom został do rozegrania w tym sezonie jeszcze ostatani konkurs, zaplanowany na przyszły tydzień, a zaraz potem mog± udać się na zasłużone urlopy.

"Ja, już mam dosyć, ten sezon jest dla mnie za długi, i chętnie bym go zakończył, no ale jeszcze ten tydzień musimy wszyscy wytrzymać" - powiedział Nicolas.


Wyniki Mistrzostw Francji w CHAUX NEUVE
Lp.ZawodnikKlubOdl.1Odl.2Nota
1CHEDAL EMMANUELCOURCHEVEL89.589.5227.5
2DESCOMBES SEVOIE VINCENTDOUA/HOUCHES83.584.5202
3LAMY CHAPPUIS JASONDOUA/AMONT83.080.0190.5
4BRAUD FRANCOIS27BCA/CHAMON74.583.0180
5MABBOUX ALEXANDRESC GD BORNAN79.078.0176
6LACROIX SEBASTIENBOIS D'AMONT74.080.0169.5
7FELISAZ JONATHANCS ARGENTIER77.075.0165.5
8MAYER NICOLASCOURCHEVEL75.076.5164.5
9TAILLARD JORDANCHAUX NEUVE73.074.5154.5
10LAMY CHAPPUIS RONANBOIS D'AMONT71.075.5152
11GUY SAMUELA.S MOUTHE69.075.0146.5
12MOREL YOANNUS AUTRANNAI68.573.5143.5
13ROBE PIERRE EMMANUELCS CHAMONIX65.572.5136
14LAFARGE GEOFFREYCS CHAMONIX69.069.5130.5
15BERNEY GUILLAUMESC VALLORBE64.072.5128
16LAHEURTE MAXIMEDOUA/GERARDM68.067.0126
17ARNOULD JEAN LOUISGERARDMER SN62.072.5124
18PINEL FLORIANASO SNR64.068.5123.5
19AIRIAU GAUTIERUS AUTRANNAI65.068.5122.5
20CAILLEAU WILFRIEDSC MORZINE68.063.0118.5
21GONTHIER NICOLASCOURCHEVEL67.062.0115
22LE BORGNE MAXENCECHAUX NEUVE63.567.5113
23PEIER KILLIANLE BRASSUS65.064.0110
24LEJEUNE PAULGERARDMER SN61.566.0108.5
25MATTEL COLINESC CONTAMINE57.070.5105
26CHAPUIS MICKAELCOURCHEVEL60.065.5102.5
27DORME JULIENCOURCHEVEL60.064.098.5
28HANNON THEOBOIS D'AMONT59.064.097.5
29VIRY DAVIDSC XONRUPT59.063.597
30MARTIN NICOLASSC CONTAMINE60.065.595
31PAGNIER BRUNOOYE-PALLET57.063.093.5
32TAILLARD YOANNCHAUX NEUVE57.064.593
32RAFFORT BENJAMINSC CONTAMINE58.063.593
34NAPPA KEVINUS AUTRANNAI58.062.091
34BAILLY BASIN CHARLESCHAUX NEUVE57.563.591
36DEVILLERS JEREMYSC FRASNE DR56.065.588.5
37GALLAZ GUILLAUMEDIABLERETS58.059.582.5
38MONET ANTOINESC CONTAMINE52.562.579.5
39MARTINELLI ANDYSC SAMOENS53.561.079
40JUNIQUE GAETANUS AUTRANNAI54.561.078.5
41JACQUIER ROMAINSC MONT NOIR53.061.576
42ROBERT ANTHONYSC XONRUPT52.559.575
43AVOINE SEBASTIENSKI ROUSSES55.559.574
44SCHWINN FLORIANPREMANON SC56.557.573
45REDON KEVINUS AUTRANNAI54.558.070
46FAIVRE RAMPANT JULIENSC LESFOURGS53.057.068
47ESPIAU CAROLINEUS AUTRANNAI53.557.066
48DEVILLERS DAVIDSC FRASNE DR53.057.064.5
49MOUGIN ALEXA.S MOUTHE51.059.062.5
49VANINI EDOUARDBOIS D'AMONT52.558.062.5
51BUFFARD HUGOSKI ROUSSES53.553.554.5



Vicktoria Murawska, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (8109) ilo¶ć komentarzy: (25)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl